Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zosia9319

Jak go uwieść?

Polecane posty

W skrócie. Mamy 5 miesięcznego synka. Rozstalismy się. Z winy obu stron. Jest najlepszym tata na świecie. W ten weekend jadę z dzieckiem do niego aby spędził z nim trochę czasu. Chciałabym go odzyskać.. Nie mam pojęcia jak.. Chciałabym go uwieść.. Nasze uczucie i pozadanie było zawsze silne.. Wiele razy rozmawialiśmy i nic.. Czy myślicie że uwodzenie go byłoby dobrym pomysłem? Planuję go pocałować.. Boje się jak zareaguje.. Proszę nie zjedzcie mnie na forum, i jeśli chcecie się pośmiać to nie robcie tego. Jestem naprawdę w fatalnym stanie, nie potrafię funkcjonować? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej Zocha, jak założysz nawet 5 razy ten temat to nie skłonisz ludzi do pisania. Czekaj cierpliwie na czyjąś wenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to dobrze że kobieta chce go odzyskać. Moim zdaniem to najpierw zacznij od szczerej rozmowy, jeśli będzie w dobrej atmosferze możesz powiedzieć że Ci go brakuje... Ale przede wszystkim spróbuj rozwiązać problem który stał się przyczyną rozstania, to ze go "uwiedziesz" nie oznacza że automatycznie go odzyskasz. Albo odzyskasz ale na chwilę. Najpierw poszukaj rozwiązania śródła problemu, jak się uda to zacznijcie się godzić 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wolałabyś na spokojnie wyjaśnić z nim sprawy przez które się rozstaliście? Macie dziecko, powinniście rozsądnie i spokojnie podejmować decyzje o wspólnym życiu. W uwodzenie już się bawiłaś... Owocem tego jest dziecko, które teraz żyje w rozbitej rodzinie, bo nie potrafiliście się dogadać, gdy zaczęło się prawdziwe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochana pewnie ze warto!! Próbuj wszystkiego, całuj, pięść, kochaj sie z nim. Spraw żeby zapragnął.

Powodzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomysl co na niego dziala najbardziej, faceci to wzrokowcy, ale jeden zareaguje na dekolt, inny na ponczochy na nogach a kolejny na brak majtek pod mini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×