Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
floyd patterson

co tu innego niby robic jak się siedzi na chacie? można tylko chlać..

Polecane posty

ja jeszcze chodzę do roboty i ograniczam chlanie do 3-4 piwek na wieczór na lepszy sen, ale tak sobie mysle, ze ci co mają te jakies kwarantanny itp, to ... co tu innego robic? ja bym chlal od rana do wieczora ...

Napisano (edytowany)

A ja dzisiaj  fundnąłem sobie spacerek 15 km w tym ze  6   po bezdrożach.

WIdziałem czaple   i sfotografowałem  martwego bor s u k a

Unikałem dróg żeby nie dostać  30 trylionów mandatu za  bycie winnym koronawirusowi

Edytowano przez LuckyLuck
borsuk to takie zwierze
  • Like 1

A najlepsze jest to że mi właśnie sosnowa igła weszła w d o o p  e

Jutro robię powtórkę.

Dzisiaj miałem troche stracha głównie przed   psiorami na wsi.

ALe jak  wlazłem w zryte  szuwary to  sobie pomyślałem że przydałby sie jakiś badyl

Pół Polski stwierdziło ze wybierze się na czas tej epidemii do lasu...i w związku z tym nie zaleca się chodzić do lasu 😄 ale to faktycznie dość wartościowy sposób spędzenia wolnego czasu.

Można wziąć się za czytanie książek albo jakieś kursy internetowe. Można ćwiczyć w domu, można zacząć odzywać się do znajomych (choćby przez telefon). Można znaleźć zainteresowanie. Można zacząc pisać powieść 🙂

Nie byłem w lesie dlatego, że robi to pół polski poza tym nie widziałem tam nikogo także n i e  p i e r d o l.

NIe wiem gdzie byli.

Może w parku a  może  na działce i im sie wydawało, że są w lesie.

C h o o j mnie to obchodzi.

C h o o j mnie obchodzi   co robi pół polski i co robi drugie pół polski a najmniej mnie k o o r w a obchodzi co   wg  nich powinienem robić żeby uratować polske

50 minut temu, brokentiger87 napisał: ja jestem ze;s;rana ilekroć wychodzę, chyba już nigdy nie wyjdę X 😍

• Haha 1

ja jestem ze;s;rana ilekroć wychodzę, chyba już nigdy nie wyjdę

Przezywasz jak potłuczona. Przecież jesteś tygrysem więc czemu nagle się srasz? Rozumiem ze jako antyszczepionkowiec pro alfi nie zaszczepisz się na koronę jak już będzie.  

• Like 1

Przezywasz jak potłuczona. Przecież jesteś tygrysem więc czemu nagle się srasz? Rozumiem ze jako antyszczepionkowiec pro alfi nie zaszczepisz się na koronę jak już będzie.  

ty wjeczorna powinnaś przyjąć zestaw szczepień na wszystkie dostępne choroby. nawet bym się nie pluł jakby ze skarbu państwa za to zapłacono.

A ty powinieneś opuścić te planetę dobrowolnie. Nadal twierdzisz ze nie pragniesz atencji zwracając się do mnie bezpośrednio używając wymyślonej przez kwobozyeby ksywy? Kogo chcesz oszukać? Nie wiem dlaczego ignor nie działa. Spróbuje jeszcze raz bo nie chce cię smieciu czytać. 

A ty powinieneś opuścić te planetę dobrowolnie. Nadal twierdzisz ze nie pragniesz atencji zwracając się do mnie bezpośrednio używając wymyślonej przez kwobozyeby ksywy? Kogo chcesz oszukać? Nie wiem dlaczego ignor nie działa. Spróbuje jeszcze raz bo nie chce cię smieciu czytać. 

to nie jest zbyt dobra strona aby sobie tworzyć bańkę mydlaną w której treści triggerujące cię nie będą docierały wjeczi.

Gość Cooliberek

ja jeszcze chodzę do roboty i ograniczam chlanie do 3-4 piwek na wieczór na lepszy sen, ale tak sobie mysle, ze ci co mają te jakies kwarantanny itp, to ... co tu innego robic? ja bym chlal od rana do wieczora ...

Najlepiej przestań pić , to Ci na zdrowie  wyjdzie

2 minuty temu, asiutka99 napisał: ćwiczyć X co ćwiczysz asiutka 😗

można grać w gry, czytać książki, ćwiczyć, trolować internet, słuchać muzyki, masturbować się, pisać, palić papierosy, tworzyć przebrania, bawić się bronią, można jeść, pić kawę, rysować esy i floresy.

no wszystko można robić na co przyjdzie ochota, ale bieda nic poza etatem i butelką nie zna.

Można wydać dużo pieniędzy i zagrać w half lajf alyx 👌😗

2 minuty temu, asiutka99 napisał: ćwiczyć X co ćwiczysz asiutka 😗

to co się da: brzuszki, pompki, stanie na rękac głowie

2 minuty temu, asiutka99 napisał: to co się da: brzuszki, pompki, stanie na rękac głowie X będziesz wyglądać mesko to nie jest sexy 😗

2 minuty temu, asiutka99 napisał: to co się da: brzuszki, pompki, stanie na rękac głowie X będziesz wyglądać mesko to nie jest sexy 😗

mięśnie brzucha są potrzebne wszędzie, w każdym sporcie. Nie ma to na celu żeby wyglądać jak kulturysta, no ale trzeba. Szpagat też można zrobić żeby się rozciągnąć

Oglądać filmy, seriale, słuchać muzyki, grać, czytać gazety, oglądać TV, spać, sprzątać, prać, gotować, malować, rysować, śpiewać...

Ja ostatnio zarzucilam piwerko, bo bebzon od tego rośnie. Mam ulubione wino, które kupowalam pobliskiej winiarni. Niestety zapas już wychlany, a miał starczyć co najmniej do Wielkanocy. Wielki post...

Ja ostatnio zarzucilam piwerko, bo bebzon od tego rośnie.

Nie wierz stereotypom.

Duży brzuch nie jest "od piwa", tylko "na piwo" 🍺🍺🍺 😋 🍻

• Like 1
  • Haha 1

Nie wierz stereotypom.

Duży brzuch nie jest "od piwa", tylko "na piwo" 🍺🍺🍺 😋 🍻

Podstawka? 

Ale wiesz, piwo to dla mnie wakacje, plener itp. A wino to miasto, długie zimowe wieczory, kielonki, "kulturwa"😉 

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować