Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nba

Korzystacie z aplikacji randkowych?

Polecane posty

założyłem to dostałem 12 polubienia w dwie godziny, dobry wynik? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem z Tindera. Wbrew temu co "się pisze" można tam poznać sporo fajnych kobiet, polecałem mojemu kumplowi który cierpi na samotność ale on woli jakieś portale w stylu Sympatii 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaracie się jakimiś śmiesznymi łapkami a prawda jest taka ze jesteście jedynie towarem a nie człowiekiem a jedyne na co możecie liczyć to przelotny romans albo nawet i nie tylko przelotne roochanie. Smutne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ładny chyba jestem skoro klikają, nie pisze bo mi się nie chce, żadna nie zagada 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

zapomnij, musiałbyś być w top 1% elity estetycznej aby zaczęły same pisać.

robię eksperyment wszystkie polubiłem czyli odwdzieczylem się i czekam czy napiszą 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

a ty na co możesz liczyć wjeczorna?

Ja na nic ale co to ma do rzeczy? Jeśli masz jakiś problem z moja persona to napisz prywatnie zamiast zasrywac forum żałosna wieczorna. ... ci w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

chyba śnisz wjeczi że będę się spoufalał z osobą która ewidentnie daje do zrozumienia że jest lepsza ode mnie. nie wypada.

Gdyby nie wypadało to w ogóle byś nie wspominał a ty ewidentnie chcesz wzbudzisz moja uwagę. W gunwo raczej nikt nie chce wdepnąć i świadomie omija a ty wchodzisz w krowi placek i kłamiesz. Smiechlam i zdechlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A Nie lepiej poznac kogos w Realu? (Kursy, studia,szkola,biblioteka,w pracy, na zwyklym spacerze,koła zainteresowan np naukowe,historyczne/biologiczne itp itp ,Wolontariat rozne organizacje koscielne)

(Moze galeria handlowa?)

(Aplik. Randkowe wyciagaja kase + dane osobowe...)

Przemyśl to co napisalam...:)

Pozdrawiam 🙂

lepiej, pewnie nawet mam kogoś na oku, z ciekawosci założyłem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ładny chyba jestem skoro klikają, nie pisze bo mi się nie chce, żadna nie zagada 😂

To po co tam siedzisz skoro nie chce Ci sie pisać do nich? Z nudów i żeby sobie ego podpompowac, sprawdzić która poleci na Ciebie? Jak ja nie lubię takich biernych facetów. W Realu pewnie tez nie zagadujesz i tylko gapisz sie na te co Ci sie podobają, zgadlam? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A Nie lepiej poznac kogos w Realu? (Kursy, studia,szkola,biblioteka,w pracy, na zwyklym spacerze,koła zainteresowan np naukowe,historyczne/biologiczne itp itp ,Wolontariat rozne organizacje koscielne)

(Moze galeria handlowa?)

(Aplik. Randkowe wyciagaja kase + dane osobowe...)

Przemyśl to co napisalam...:)

Pozdrawiam 🙂

Już to widzę jak na zwykłym spacerze czy w galerii facet mnie zagaduje 😂 takie rzeczy to chyba tylko w filmach, ewentualnie pogapi sie tylko na mnie i palcem nie kiwnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To po co tam siedzisz skoro nie chce Ci sie pisać do nich? Z nudów i żeby sobie ego podpompowac, sprawdzić która poleci na Ciebie? Jak ja nie lubię takich biernych facetów. W Realu pewnie tez nie zagadujesz i tylko gapisz sie na te co Ci sie podobają, zgadlam? 

próżność mną kierowała, żadna z nich nie w moim typie same blondynki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

o, dawno nikt mi nie zarzucał kłamstwa.

Won atencjuszu. Wystaw się na tinder może jakaś lochę ci Przemysław odstąpi. Albo idź z nim na śmietnik czyli w swoje miejsce docelowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czipeusze z facetów haha. Kupa mięśni i tatuaże a kobiety musza jeść mózgi bo oni się brzydzą. Tacy jesteście zawsze. Mocni w gębie a i tak największe jaja zawsze maja one. Smiechlam i zdechlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Już to widzę jak na zwykłym spacerze czy w galerii facet mnie zagaduje 😂 takie rzeczy to chyba tylko w filmach, ewentualnie pogapi sie tylko na mnie i palcem nie kiwnie 

A jakby zagadał to Ty i tak pewnie byś nie dała mu numeru czy coś. I absolutnie nie mam Ci tego za złe, zresztą kobieta w galerii handlowej jest zainteresowana zakupami a nie randkowaniem, zwłaszcza że w naszym kręgu kulturowym bez powodu podchodzi do kobiety zazwyczaj albo zbok albo żebrak 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polsku z małej bo to przymiotnik. Śmieszne. Naprawdę myślisz ze intereusja mnie twoje przekonania na temat mojej osoby? Haha. Nie wysilaj się i nie podniecaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

to nie ja się określiłem jako krowi placek.

Jesteś wkoorwiajacy jak wrzód na dupie. I żałosny w swojej działalności. Buntownik za dychę. Nikogo na litość nie weźmiesz. Wmawianie mi ped0filii tez nie pomoże. Gardzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A jakby zagadał to Ty i tak pewnie byś nie dała mu numeru czy coś. I absolutnie nie mam Ci tego za złe, zresztą kobieta w galerii handlowej jest zainteresowana zakupami a nie randkowaniem, zwłaszcza że w naszym kręgu kulturowym bez powodu podchodzi do kobiety zazwyczaj albo zbok albo żebrak 😉

Nie ważne GDZIE facet zagada, wszystko sie rozchodzi o to czy jest w jej typie wizualnie czy nie, wiec jeśli choć trochę by mi sie podobał to dalabym numer, bez wzgledu gdzie by zagadal. Nawet jeśli nie byłby w moim typie to nie wysmialabym faceta tylko grzecznie odmówiła, życzyła szczęścia bo docenilabym jego odwagę wiec delikatnie dalabym kosza, nie tak jak niektóre w stylu ,,weeez wypie...j". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie ważne GDZIE facet zagada, wszystko sie rozchodzi o to czy jest w jej typie wizualnie czy nie, wiec jeśli choć trochę by mi sie podobał to dalabym numer, bez wzgledu gdzie by zagadal. Nawet jeśli nie byłby w moim typie to nie wysmialabym faceta tylko grzecznie odmówiła, życzyła szczęścia bo docenilabym jego odwagę wiec delikatnie dalabym kosza, nie tak jak niektóre w stylu ,,weeez wypie...j". 

Gratuluję godnej pochwały postawy w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×