Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Amore

Dlaczego serce wali mi jak

Polecane posty

 

Kup se k o o r f a   wskażnik laserowy  i na przykładzie  udowadniaj dowolnej  publiczności  swoje racje w nadziei na to, że dokopią  każdemu kogo wskażesz palcem.

 

Po co te nerwy? Leżącego nie kopie. Co najwyżej dobijam szpikulcem lub szczotka na długim kiju. Lasery mam w oczach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak mnie najdzie ochota  i potrzeba to będę męską  c i p ą, żeńską c i p ą   a   nawet   c i p ą  wszechczasów   i  c h o o ja   mi zrobisz.

Sprdalaj rasisto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Widać, że ci brakuje murzyńskiego  badonga

Wstawiałbym pewne zdjęcie obrazujące sposób myślenia facetów. Mianowicie smutna wkoorwiona wesoła i zabawna nieśmiała z bolącą głowa zawsze z powodu braku kootasa. Skoro pytong załatwia wszystkie bolączki świat dlaczego sam sobie nie zafundujesz jakiegoś pena w dupci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu Ci doradzałam.  Teraz sama winko po tak długim czasie pije i słucham Avril i wyje 😭 Głowa do góry ! Słuchamy razem jak nie szpisz ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Może dlatego, że  mam świat w doopie?

To takie....Very emo. Skoro masz w dupie  cały świat to na Chój sie spinasz i kootasa mi na chama wciskasz w pysk jako lek na uśmiech? Bo jestem kosmitka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To sie zdarza.

 

Tak ? Bardzo przepraszam.  Cofłam myślałam że jestem w tym temacie.  A tutaj mi pokazuje że Twe serce bije dla kogoś.  Przepraszam . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podroby niższego gatunku nadają się do konsumpcji przez wyższe gatunki. Z cebulo i z męskimi pipkami w sosie własnym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

jestem blisko mężczyzny do którego raczej nic nie czuje? Może jakieś sugestie?

Powiem Ci że to może spowodowane jest stresem.  Może dał Tobie poznac że mu się podobasz ? 3 cia sprawa jest taka że może realizujecie się w podobnej pasji / działalności i gdzieś Go podziwiasz? Czasem taka reakcja jest bez przyczyny na ludzi , niby normalnych a gdzieś człowiek ma ambicje i jeszcze jak czuje się troszkę gorszy Mimo że taki nie jest ... To czuję bicie serca szybsze.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jadam takich rzeczy. Wole samo cebule niż te chłopskie dania. Poza tym nie pisze z myślą o sobie. Będę chciała to sobie mamuta upoluje sama.  Won 🧑🏻🚒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chociaz domyślam się, że to może   budzić  kontrowersje    pewnych społecznie zaangazowanych jednostek, które uważają, że moje serce to ich własność.

 

Czemu kontrowersje ? Moje serducho zostało przedzielone - moja połówka jest na drugim świecie.  W życiu nie dam drugiej połówki bo już jej nie ma ale moja częścią serca dziele się z ludźmi.  Strasznie uwielbiam ludzi.  ♥️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

też gdzieś czytałem, że kompleks niższości to głowny motor napędowy  człowieka ale średnio w to wierzę.

 

Jest tak.  Powiem Ci że po części jestem osobą ambitna , próbuje się realizować ale spotkam 1,2,3 i zastanawiam się jak ktoś mnie oceniać z góry zawsze miałam założenie źle.. strasznie to gryzło.  Było przykro.  A przy takich ludziach właśnie serducho mi waliło. Dlatego w tym punkcie moje spostrzeżenie gdzie sama pomyślałam " ani nic mnie z kimś nie wiąże , ani nie mam zobowiązań wobec tego człowieka , a gdzieś serducho i ciśnienie . Oczywiście nie było to po mnie widać.  Ale zamiast skoncentrować się to czułam się dziwnie.  Mimo że wiedziałam że ja idę w dobrym kierunku , nie niższym od tego kogoś. A taki stan.  Pojąć tego nie potrafiłam.  Dopiero po czasie mówiłam sobie " Asia Ty to Ty , On / Ona to On/ Ona.  Każdy ma inny pomysł na życie.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To sie może  dosyć gwałtownie zmienić.

Ludzie zasadniczo są  tępi szczególnie w grupie.

Tylko im sie wydaje, że sa mądrzy bo czują sie silni.

A wiadomo...Silny to z automatu mądry.

Tak samo z bogatym.

Przecież wiadomo, że jak bogaty to mądry  i w ogóle  jeszcze najlepiej cmoknąć go w  d o o pala to może coś odpali

Otóż to.  Mądry człowiek tyle nie szczeka a działa. On to wie i tyle.   Uwierz mi kocham ludzi przez to że tyle charakterów że mnie strasznie rozśmieszają.  Ale są ludzie źli.  Krzywdzą rodziny.  Bliskich i innych.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

NIe chce być hipokrytą i mówić z grzeczności, że mi przykro z powodu śmierci twojej drugiej połówki.

I nie wierz żadnemu facetowi, który tak mówi.

Bo nie jest mu przykro.

Cieszy się, że ma szanse cie  mieć dla siebie.

 

Jak na razie - mam dużo ważnych spraw na głowie.  Niestety Pandemia wstrzymała wszystko i wszystkich w działaniach.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy niechcianych adoratorach serce też mocniej bije... : )

... może z obawy co się wydarzy jakoś mimowolnie zaczynasz się nakręcać... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×