Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laura28

Im bliżej ślub tym więcej wątpliwości.

Polecane posty

Dziewczyny, powiedziecie mi co o tym wszystkim sądzić. Mamy zaplanowany ślub na lipiec, z wiadomych powódów ślub zostanie odwołany. Ale stwierdziliśmy, że weźmiemy ślub cywilny sami. Im bliżej do tego ślubu tym bardziej się boję. Kocham narzeczonego, ma wspaniały charakter, jest cudowną osobą, ma wady jak każdy. Wytrzymuje ze mną. Kiedyś będzie fantastycznym tatą. Mój narzeczony jest rozwodnikiem po 10 latach związku wziął ślub, a miesiąc później już nie byli razem, zresztą dzięki temu się poznaliśmy, bo gdyby nie ten ślub, a później rozwód nigdy byśmy się nie poznali. Mam jednak jaki lęk. Ja ciągle się kształce, on już ustawiony zawodowo, ja mam małe 33 metrowe mieszkanie, on 2 pokojowe, ale 60 metrowe. Boję się, że ten papierek zmieni coś w naszym poukładanym życiu. Czy któraś z Was tak miała? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio odpowiedziałam o swoich obawach koleżance. Odpowiedziała mi ,, stara, złapałaś Pana Boga za nogi, nawet przystojny, zawód rewelacyjny a ty z wątpliwościami".

Wiecie no ja nie biorę ślubu z urodą czy zawodem, a z nim. Jego jestem pewna, ale ślubu przestaje. Nigdy w życiu nie czułam się tak ,,głupio" przy nim jak podczas organizacji wesela - on już wiedział wszystko, ja nic. Przez co to nie było takie w pełni nasze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku ślub niczego nie zmienił poza nazwiskiem. Relacje między nami pozostały dokładnie takie same jak przed. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli któraś z Was ma ,,doświadczenie" w ślubie z rozwodnikiem też proszę o rady  jak to wszystko przetrawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Dziewczyny, powiedziecie mi co o tym wszystkim sądzić. Mamy zaplanowany ślub na lipiec, z wiadomych powódów ślub zostanie odwołany. Ale stwierdziliśmy, że weźmiemy ślub cywilny sami. Im bliżej do tego ślubu tym bardziej się boję. Kocham narzeczonego, ma wspaniały charakter, jest cudowną osobą, ma wady jak każdy. Wytrzymuje ze mną. Kiedyś będzie fantastycznym tatą. Mój narzeczony jest rozwodnikiem po 10 latach związku wziął ślub, a miesiąc później już nie byli razem, zresztą dzięki temu się poznaliśmy, bo gdyby nie ten ślub, a później rozwód nigdy byśmy się nie poznali. Mam jednak jaki lęk. Ja ciągle się kształce, on już ustawiony zawodowo, ja mam małe 33 metrowe mieszkanie, on 2 pokojowe, ale 60 metrowe. Boję się, że ten papierek zmieni coś w naszym poukładanym życiu. Czy któraś z Was tak miała? 

Boisz się, że on zrobi tak zwaną powtórkę z rozrywki? Wierzysz w fatum?😄 Ile się znacie?🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Boisz się, że on zrobi tak zwaną powtórkę z rozrywki? Wierzysz w fatum?😄 Ile się znacie?🙂

Rozwód z winy byłej, ale mimo wszystko...

Znamy się 3 lata.

 

jakim będzie ojcem dowiesz się dopiero jak dziecko się urodzi. 

Pomaga siostrze przy dzieciach, bo jest samotną mamą. Ma malych pacientow i wiem że bedzie świetnym tatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Rozwód z winy byłej, ale mimo wszystko...

Znamy się 3 lata.

Pomaga siostrze przy dzieciach, bo jest samotną mamą. Ma malych pacientow i wiem że bedzie świetnym tatą.

Haha Skojarzyło mi się z ,,Powiedz tak"😄  Nie martw się🙂 To wszystko co go dotknęło w tamtym związku należy już do przeszłości. Więcej optymizmu, proszę. Trzy lata to już najwyższy czas według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

Pomaga siostrze przy dzieciach, bo jest samotną mamą. Ma malych pacientow i wiem że bedzie świetnym tatą.

i co z tego że pomaga. Inaczej jak ma się swoje dzieci 24 h na dobe.Ja mam dwoje dzieci 5 i 3 lata i teraz widząc jaką mąż ma więź z córkami mogę powiedzieć, że jest dobrym ojcem. Każdy lubi dzieci "na chwilę" ale po  tym nie można stwierdzić jakim będzie tatą. Wszystko wychodzi w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Rozwód z winy byłej, ale mimo wszystko...

Znamy się 3 lata.

Pomaga siostrze przy dzieciach, bo jest samotną mamą. Ma malych pacientow i wiem że bedzie świetnym tatą.

To nie definiuje faceta jako dobrego ojca. Na razie, to tylko wiesz, że ma podejście do dzieci i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

i co z tego że pomaga. Inaczej jak ma się swoje dzieci 24 h na dobe.Ja mam dwoje dzieci 5 i 3 lata i teraz widząc jaką mąż ma więź z córkami mogę powiedzieć, że jest dobrym ojcem. Każdy lubi dzieci "na chwilę" ale po  tym nie można stwierdzić jakim będzie tatą. Wszystko wychodzi w praniu.

Piszesz, że wychodzi w praniu, więc pozwól jej włączyć ,,franie"😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laura28, jaki zawód wykonuje Twój mężczyzna, może taki, w którym kręcą się piękne kobiety i masz obawy? Może boisz się powtórki z rozrywki, że też Cię zostawi jak poprzednia kobietę? Wiesz w ogóle jaki był powód ich rozstania? -  powinnaś to wiedzieć, dla siebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Laura28, jaki zawód wykonuje Twój mężczyzna, może taki, w którym kręcą się piękne kobiety i masz obawy? Może boisz się powtórki z rozrywki, że też Cię zostawi jak poprzednia kobietę? Wiesz w ogóle jaki był powód ich rozstania? -  powinnaś to wiedzieć, dla siebie 

Dentysta kojarzy się z bólem, więc jestem spokojna. Znam powód rozwodu, że tak powiem jestem w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laura28 Skoro uważasz, że wszystko macie wyjaśnione to skąd te obawy? Trzeba brać życie za rogi, podjąć to ryzyko i wierzyc, ze się uda. Jak to w życiu, bywa różnie, więc nigdy nie przewidzisz wszystkiego, ryzyko zawsze istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Laura28 Skoro uważasz, że wszystko macie wyjaśnione to skąd te obawy? Trzeba brać życie za rogi, podjąć to ryzyko i wierzyc, ze się uda. Jak to w życiu, bywa różnie, więc nigdy nie przewidzisz wszystkiego, ryzyko zawsze istnieje.

Nie potrafię wyjaśnić moich obaw, jest to bardzo ciężko nazwać uczucia, które mam w sobie. Pomijając fakt, że ...enka już prawie gotowa, figura gotowa, menu, sala. Wszystko nagle się zmieniło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Nie potrafię wyjaśnić moich obaw, jest to bardzo ciężko nazwać uczucia, które mam w sobie. Pomijając fakt, że ...enka już prawie gotowa, figura gotowa, menu, sala. Wszystko nagle się zmieniło. 

Weź walerianę (zrelaksuj się🙂) i do przodu😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy my możemy się dowiedzieć jaki był powód rozwodu po miesiącu małżeństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A czy my możemy się dowiedzieć jaki był powód rozwodu po miesiącu małżeństwa?

Zdrada, ciąża z innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

I to wszystko w 30 dni?

Przed ślubem a dowiedział się po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Przed ślubem a dowiedział się po ślubie.

No to czego się boisz? Przecież nie masz chyba zamiaru go zdradzać?😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boisz się że będzie się chciał na tobie odegrać za tamtą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No to czego się boisz? Przecież nie masz chyba zamiaru go zdradzać?😄

Kocham go.  

 

Boisz się że będzie się chciał na tobie odegrać za tamtą?

On taki nie jest, ale z drugiej strony był z nią 10 lat, manipulowała nim, zdradziła i wmawiała mu że jest z nim w ciąży. Nie wiem jak on się zmienił. 

Zdawałam sobie sprawę, że nie będę pierwszą żoną, ale nie sądziłam, że bedzie tak ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Kocham go.  

On taki nie jest, ale z drugiej strony był z nią 10 lat, manipulowała nim, zdradziła i wmawiała mu że jest z nim w ciąży. Nie wiem jak on się zmienił. 

Zdawałam sobie sprawę, że nie będę pierwszą żoną, ale nie sądziłam, że bedzie tak ciężko.

Z czym ciężko? Była twojego narzeczonego mocno podobna do ciebie z zachowania czy wyglądu? Czy może zbyt często wspomina o niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Z czym ciężko? Była twojego narzeczonego mocno podobna do ciebie z zachowania czy wyglądu? Czy może zbyt często wspomina o niej?

Zupełnie inna, nie wspomina o niej. Sama się wspomina. Kiedy rozdawailismy zaproszenia od kilku cioć usłyszałam ,,ja już się bawiłam na twoim weselu". Boję się, że 3 lata to stanowczo za krótko,  aby wziąć ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mój narzeczony jest rozwodnikiem po 10 latach związku wziął ślub, a miesiąc później już nie byli razem, zresztą dzięki temu się poznaliśmy, bo gdyby nie ten ślub, a później rozwód nigdy byśmy się nie poznali.

Uczestniczyłaś w tym ślubie i rozwodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×