Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wszystkokurłajedno

Kogo podejrzewacie o bycie moderatorskim koniem trojańskim na kafe?

Polecane posty

myślę że nie ma tu takiej osoby 

od razu wyjaśnię dlaczego, podejrzanym jest aby ktoś z moderacji zwalczał takiego niegroźnego obszczymura, a jego konta lecą jedno za drugim. często też agatka zwracała się do niego aby "skasował jakiś temat". dodatkowo bardzo często znikają moje posty w których udzielam wsparcia leżakowi gdy napadnie na niego pijacka banda w postaci frajerni z ero, z którą przemek oczywiście trzyma ideologiczną sztamę.

sądzę że przem sam sobie kasuje konta albo aby z siebie zrobić męczennika (co jest wątpliwe) albo gdy zostanie zbyt mocno zniszczony (to jest bardziej prawdopodobne).

od razu wyjaśnię dlaczego, podejrzanym jest aby ktoś z moderacji zwalczał takiego niegroźnego obszczymura, a jego konta lecą jedno za drugim. często też agatka zwracała się do niego aby "skasował jakiś temat". dodatkowo bardzo często znikają moje posty w których udzielam wsparcia leżakowi gdy napadnie na niego pijacka banda w postaci frajerni z ero, z którą przemek oczywiście trzyma ideologiczną sztamę.

sądzę że przem sam sobie kasuje konta albo aby z siebie zrobić męczennika (co jest wątpliwe) albo gdy zostanie zbyt mocno zniszczony (to jest bardziej prawdopodobne).

Na wykopie dzieje się z przemkiem dokładnie to samo co na kafe, kilka godzin i ban. Prędzej podejrzewałbym połączone siły między tymi dwoma serwisami, aniżeli Przemka o bycie moderatorem 😄

Na wykopie dzieje się z przemkiem dokładnie to samo co na kafe, kilka godzin i ban. Prędzej podejrzewałbym połączone siły między tymi dwoma serwisami, aniżeli Przemka o bycie moderatorem 😄

tak, tylko że wykop ma w doktrynie brak multikont i rejestrację na numer telefoniczny. przemka tam już raczej nie uświadczysz, bo zupełnie by się matce portmonetka opróżniła od nowych starterów.

hahaha co 😄 przemek na wykopie jest w ... aktywny, 5-6 kont mu dziennie leci 😄

dzisiaj rano zdążyłem zamienić z nim dwa słowa 😄

ciekawe skąd nowe numery bierze.

ciekawe skąd nowe numery bierze.

Weryfikacja numeru podobno leży i kwiczy jak tagi, ale póki co nie mam potrzeby, żeby to weryfikować. 😄

Weryfikacja numeru podobno leży i kwiczy jak tagi, ale póki co nie mam potrzeby, żeby to weryfikować. 😄

też nie sprawdzałem jak to działa, ale wykop uznałem już za przegraną sprawę. poziom zlewaczenia jest zbyt wysoki, tam już tylko eksterminatus pomoże.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować