Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
KLAUN96

Nigdy NIE Naucze sie gotowac!

Polecane posty

Witam

Wczoraj z macocha (moja inicjatywa) smazyłam nalesniki...(usmazylam 4ry nalesniki)

I Jak zaczelam smazyc nalesniki to zaczelam nalewac ciasto na patelnie z olejem ...nad gazem...:/ (kuchnia gazowa) + mialo wyjsc mi 6/7nalesnikow a zrobilam tylko je 4ry. Bo za duzo ciasta wylalam na patelnie...:-X 

Macocha powiedziala Mi ze kiepsko mi to szlo...(a poszla do swego pokoju i powiedziala sama do siebie: Tragedia...:/

Nigdy w Zyciu (pomimo Prawie 24lat juz) Nie naucze sie gotowac...:/ (I znowu punkt poczatkowy: Odpowiednie podejscie do Mnie (Niepelnosprawnosc), Cierpliwosc, Wsparcie, Czas.

Nie mam wgl takiej Pewnosci siebie...(A jak zauwazylam pewnosc siebie wszedzie sie przydaje...W gotowaniu,w domu w pracy...) Macocha ma ponad 50lat i ona gotuje tak Pewnie + Nie za duzo czasu to jej zajmuje...Ja bardziej jej pomagam w obiedzie (obieranie ziemniakow/warzyw, krojenie szczypiorku itp zmywam naczynia) Jesli juz robie obiad to bardzo rzadko: Rosòł, jajko usmaze/ugotuje + smazona kiełbasa,zrobie tortille na slono/słodko, ugotuje ryz + nugetsy z kurczaka, Ryz z pieczarkami i jajami, szaszłyki, salatke hawajska, surowke z rzodkiewki, ogorki ze smietana,domowe zapiekanki...Bardzo czesto robie koktajle. To Raczej tyle..:-X

Moja mama w wieku 44lat nauczyla sie gotowac. Przedtem nigdy Nie gotowała. I nawet nie zle jej to idzie. Ale u mamy Jestem bardzo rzadko i jesli jestem u Niej to Tez gotuje sama (dla 2ch osob) Ale kiepsko Mi to idzie. Matka Nie ma za bardzo Cierpliwosci do Mnie i potrafi sie na Mnie takze Drzeć ryja...:/ Dziecko! Pospiesz sie z tym ! Pol Dnia to bedziesz robic!

(Nie mam kompletnie wprawy w gotowaniu + brak pewnosci siebie+ u innych brak Cierpliwosci) 

A Darcie sie na Mnie sprawia to ze sie bardzo szybko zniechecam...:-X

(Co do ciast to Nigdy Nie robilam ale wiem ze sa ciasta Bez pieczenia itp) Np Jabłko polane toffi z rurka wanili :)

Jakies rady/pomysly? 

Az wstyd sie Przyznac...:-X

(Gotujmy.pl Polecam :) )

• Haha 1

Witam

Wczoraj z macocha (moja inicjatywa) smazyłam nalesniki...(usmazylam 4ry nalesniki)

I Jak zaczelam smazyc nalesniki to zaczelam nalewac ciasto na patelnie z olejem ...nad gazem...:/ (kuchnia gazowa) + mialo wyjsc mi 6/7nalesnikow a zrobilam tylko je 4ry. Bo za duzo ciasta wylalam na patelnie...:-X 

Macocha powiedziala Mi ze kiepsko mi to szlo...(a poszla do swego pokoju i powiedziala sama do siebie: Tragedia...:/

Nigdy w Zyciu (pomimo Prawie 24lat juz) Nie naucze sie gotowac...:/ (I znowu punkt poczatkowy: Odpowiednie podejscie do Mnie (Niepelnosprawnosc), Cierpliwosc, Wsparcie, Czas.

Nie mam wgl takiej Pewnosci siebie...(A jak zauwazylam pewnosc siebie wszedzie sie przydaje...W gotowaniu,w domu w pracy...) Macocha ma ponad 50lat i ona gotuje tak Pewnie + Nie za duzo czasu to jej zajmuje...Ja bardziej jej pomagam w obiedzie (obieranie ziemniakow/warzyw, krojenie szczypiorku itp zmywam naczynia) Jesli juz robie obiad to bardzo rzadko: Rosòł, jajko usmaze/ugotuje + smazona kiełbasa,zrobie tortille na slono/słodko, ugotuje ryz + nugetsy z kurczaka, Ryz z pieczarkami i jajami, szaszłyki, salatke hawajska, surowke z rzodkiewki, ogorki ze smietana,domowe zapiekanki...Bardzo czesto robie koktajle. To Raczej tyle..:-X

Moja mama w wieku 44lat nauczyla sie gotowac. Przedtem nigdy Nie gotowała. I nawet nie zle jej to idzie. Ale u mamy Jestem bardzo rzadko i jesli jestem u Niej to Tez gotuje sama (dla 2ch osob) Ale kiepsko Mi to idzie. Matka Nie ma za bardzo Cierpliwosci do Mnie i potrafi sie na Mnie takze Drzeć ryja...:/ Dziecko! Pospiesz sie z tym ! Pol Dnia to bedziesz robic!

(Nie mam kompletnie wprawy w gotowaniu + brak pewnosci siebie+ u innych brak Cierpliwosci) 

A Darcie sie na Mnie sprawia to ze sie bardzo szybko zniechecam...:-X

(Co do ciast to Nigdy Nie robilam ale wiem ze sa ciasta Bez pieczenia itp) Np Jabłko polane toffi z rurka wanili 🙂

Jakies rady/pomysly? 

Az wstyd sie Przyznac...:-X

(Gotujmy.pl Polecam 🙂 )

może napisz do Agatki ona bardzo dobrze gotuje to cie nauczy

Nic się nie martw😄 Nabierzesz jeszcze wprawy. Naleśniki to wbrew pozorom nie taka łatwa sprawa. Ciasto musi mieć odpowiednią konsystencje, ja robię wszystko na oko tzn. chodzi mi o mąkę😄 Gotowe ciasto nabierasz 1 małą łyżkę wazową, taką jak do kompotu, wlewasz na dobrze rozgrzaną patelnie uprzednio wysmarowaną tłuszczem (ja używam smalcu) i cieniutko rozsmarowujesz nalane ciasto i patrzysz jak gruby wychodzi naleśnik, jak za grubo to na następny naleśnik jeszcze mniej ciasta nabierasz 🙂

Pitok- Serio? Agatka umie dobrze gotowac? Dzis zapytam sie jej :)

Pari- Dziekuje Bardzo :)

Ale rowniez chodzi Mi o to ze ani macocha ani matka ; NIE dadza Mi czasu,Cierpliwosci,Wsparcia zebym gotowala Spokojnie ...:/

Acz kolwiek wydaje Mi sie ze Gotowanie Nie jest Wcale takie trudne...:) Ojciec wcale Nie gotuje :-X

Pitok- Serio? Agatka umie dobrze gotowac? Dzis zapytam sie jej 🙂

Pari- Dziekuje Bardzo 🙂

Ale rowniez chodzi Mi o to ze ani macocha ani matka ; NIE dadza Mi czasu,Cierpliwosci,Wsparcia zebym gotowala Spokojnie ...:/

Acz kolwiek wydaje Mi sie ze Gotowanie Nie jest Wcale takie trudne...:) Ojciec wcale Nie gotuje :-X

tak serio Agatka świetnie gotuje ona bardzo często daje tutaj zdjęcia swoich potraw i wyglądają jakby je zawodowy kucharz gotował 

Do 25 roku życia nie potrafiłam zaparzyć nawet herbaty. Kiedy mój wtedy jeszcze  chłopak poprosił mnie zrobienie sobie herbatki to załamał ręce.  Ożenił się ze mną później, mimo to, a ja nauczyłam  się gotować, bo byśmy z głodu pomarli. Teraz nawet to lubię, a z naleśników mam poziom mistrzowski. 

ja powoli się uczę, no ale słabo mi idzie

Jeszcze się nagotujesz. 

Jeszcze się nagotujesz. 

no ale słabo umiem. A czy się nagotuję-  nie wiem może

Pitok- Ok spk :)

Asiutka99-To sie powoli ucz :) Na Spokojnie :)

Tymczasowa- Ok Rozumiem :) Czas i trening czyni mistrza :)

Asiutka...Pewnie ze sie Nagotujesz...Dla meza,dzieci...itp  :)

Będąc panną myślałam, że umiem gotować. Wiecie: dwie dyżurne zupy (krupnik i rosół) a do tego schabowe, surówka i jakaś tam ryba smażona 😄 Jednak gotowanie codzienne to inna bajka😄. Nie było jeszcze wtedy neta🙂 Teściowa nade mną się zlitowała i dała w prezencie Kuchnie polską, i tak pomału, pomału nauczyłam się.

Ja dalam portfolio ale mie usuneli

Skąd ty się dziewczyno wzięłaś z kosmosu ? HAHA 

Napisano (edytowany)

No mialam caly temat z jrdzrniem ale mi usuneli a to dlugo zajelo fodawanie zdjec

Mogłaś wgrać wszystkie na strone ze zdjęciami i  dać linka  a tak to przepadły razem z tematem usuniętym

Edytowano przez pitok nastroszony 3

Pari- Hehe :) No coz...Dobre i to..:)

Ale Napisze  szczerze ze gotowanie wcale Nie jest trudne... (A rzadko gotuje) :)

W temacie jest napisane co gotuje :).

A Dzis Jak macocha smazyla placki ziemniaczane to Nie chciala Mi dac sprobowac zebym sama przy Niej usmazyla tylko kazala Mi sie przygladac jak to Ona Robi :)

Pitok- Tak wiem :)

Tylko ze : Tylko przygadac sie a sprobowac to zrobic to co innego..:)

(Polecam strone: Gotujmy.pl :)

To jest swietna strona :) Dzis przegladalam tam kuchnie Zydowska-(Chałka zydowska,chlebki mannam,kugel,i jakis gulasz spozywany w czasie szabatu i koktajle rozne :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się