Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Kochane, które imie najlepsze dla córeczki ? Marcelina czy Aniela ? A może Martyna ? Martynka bardzo mi się podoba, ale Martyna... za to Marcelinka i Marcelina, Aniela i Anielka - oba mi się podobają 🙂 proszę o poradę- Pozdrawiam,  przyszła mama Zuzanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Martysia -Tysia. To imię podoba mi się najbardziej. Aniela kojarzy mi się z Anielką Prusa - z dzieckiem , które umarło, ale imie fajne... Marcelina w ogóle odpada, dziwnie brzmi :x 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podoba mi się Aniela. Sama tak nazwałam córkę 3 miesiące temu🙂 I często mówimy na nią Nela. Na drugim miejscu Martyna, potem Marcelina. Ogólnie wszystkie 3ladne🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.03.2020 o 10:35, KateZRzeszowa napisał:

Dla drugiego dziecka mieliśmy używany wózek 2w1, jeździł 3 lata az nam go ukradli ... 😒

Wg mnie nic złego nie ma w używanych wózkach, zwłaszcza że te 3w1 są używane zwykle max rok i rodzice wymieniają na lżejszy. Wiele jest w bdb stanie, bo ludzie często używają wózka od swieta, ponieważ więcej czasu jeżdżą autem. Trzeba poszukać w internetach i można kupić wózek w bdb stanie za pół ceny. Po co przepłacać? 

ja tam wolę nowe, zawsze można reklamować, jak coś nawali. Teraz mamy wózek kunert, mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×