Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mazowszanin11

Lubicie program "Starożytni Kosmici"? to mój ulubiony program, a Giorgio Tsoukalos to mój bohater

Polecane posty

ale mówimy o pozaziemskich cywilizacjach, istnieje możliwość, że któraś z ras pozaziemskich nas stworzyła, a nasz świat to symulacja, nie miałeś nigdy takiego uczucia powtarzalnych wspomnień... czegoś w rodzaju deja vu? ja miałem bardzo dużo takich sytuacji, niektórych bardzo dziwnych, nienaturalnych, niepokojących 

to już jest głupsze niż płaskoziemcy i kreacjonizm spod znaku młodej ziemi. człowiek jest cudem ewolucji i niczym innym, to że coś spoza naszej planety mogło wpłynąć na tę ewolucje to inna sprawa, ale to nawet nie musiało być życie inteligentne. równie dobrze mógł to być jakiś nieznany rodzaj promieniowania.

to jest akurat dobry serial. nie wiem jak po tym możesz oglądać to gó/wno w tytule.

lubię ich teorie, ostatnio były bardzo fajne odcinki o starożytnym egipcie i odcinek fajny był o strefie 51 mieli tam teorie że badania nad ufo z strefy 51 przenieśli do innych baz prawdopodbnie wybudowali gdzieś kolejne strefy 

lubię ich teorie, ostatnio były bardzo fajne odcinki o starożytnym egipcie i odcinek fajny był o strefie 51 mieli tam teorie że badania nad ufo z strefy 51 przenieśli do innych baz prawdopodbnie wybudowali gdzieś kolejne strefy 

nie lubię używać słowa "goj" bo niesie ono za sobą negatywny kontekst kulturowy, ale niczym innym niż produkcją dla gojów nie da się tego określić.

to już jest głupsze niż płaskoziemcy i kreacjonizm spod znaku młodej ziemi. człowiek jest cudem ewolucji i niczym innym, to że coś spoza naszej planety mogło wpłynąć na tę ewolucje to inna sprawa, ale to nawet nie musiało być życie inteligentne. równie dobrze mógł to być jakiś nieznany rodzaj promieniowania.

promieniowanie akurat jest potwierdzone, i był to jeden z cyklicznych resetów ziemi, poczytaj sobie o cyklicznych resetach co 676 lat ostatni tak reset to była tzw. czarna śmierć i teraz zbliża się czas następnego resetu w 2024 roku, mówi się o meteorytach, nawet masoneria już o tym mówi w piosenkach swoich gwiazd pop tutaj link do zaledwie jeden z wielu takich piosenek w których masoneria mówi wprost o zbliżającym się resecie youtube.com/watch?v=CZH96P71ak0

nie lubię używać słowa "goj" bo niesie ono za sobą negatywny kontekst kulturowy, ale niczym innym niż produkcją dla gojów nie da się tego określić.

przecież zwykły goj nawet nie wie o czym oni mówią w tym programie xD

Jak pierwszy raz to oglądałam to nawet fajne to było. Teraz jednak trochę mnie to śmieszy wszystko😄 Wolę już bardziej kosmiczne opowieści albo enigmę.

Czasami faktycznie potrafią rozbawić, szczególnie Giorgio bo on ma na wszystko jakieś zaskakujące wyjaśnienie xDD

płaskoziemcy są oderwani od rzeczywistości np taki sanjaya z jasnej strony mocy 

Lubię,ale niektóre odcinki to istna jazda po bandzie. Ten dotyczący Puma Puncu bardzo ciekawy.  Daje dużo do myślenia. Coś w tym jest. 

• Thanks 1

Ogólnie mnie iekawia te cywilizacje wczesne sumeryjskie egipskie i azteckie duża wiedzą astrologiczna na całym świecie i bardzo zaawansowana metalurgia nity w kamieniu i same megality po 250 czy nawet więcej ton.. to jak 5 albo 7 tygrysów królewskich ⛑️ 🥺.. i niektóre jakby były wycięte przy pomocy lasera bo brak obróbki ręcznej to chyba tam u Azteków taki i w Egipcie też.. dziwne 

• Thanks 1

Giorgio jest przezabawny, jego zerowe poszanowanie dla logiki jest komiczne.

Podam przykład jego wypowiedzi:

"We Wladcy Pierścieni był pierścień który czynił noszącego niewidzialnym. Czy to tylko fantazja, moze odniesienie do starożytnego artefaktu kosmitów? Moja odpowiedź brzmi: tak" 😅😅😅

• Haha 1

"We Wladcy Pierścieni był pierścień który czynił noszącego niewidzialnym. Czy to tylko fantazja, moze odniesienie do starożytnego artefaktu kosmitów? Moja odpowiedź brzmi: tak" 😅😅😅

najzabawniejsze w tym jest to że ludzie to łykają.

Ja najbardziej lubie filmy o maciu cipciu

czym lub kim jest mały cipcio?

Ja właśnie to najbardziej w nim lubię, tutaj pach coś tam gadają o możliwym kontakcie kosmitów z ludźmi np u azteków i nagle znikąd Giorgio zaczyna wykładać jakąś teorie z kosmosu i najlepsze właśnie są te jego potwierdzenia na koniec "Moja odpowiedź brzmi: tak" 

najzabawniejsze w tym jest to że ludzie to łykają.

ten program po prostu trzeba traktować z przymrużeniem oka, pokazują dużo ciekawych i tajemniczych miejsc na świecie, jedne ich teorie są prawdopodobne i możliwe że właśnie tak mogło być, a z kolei inne teorie czasami są mocno podkoloryzowane i brzmią zabawnie, ja oglądam bo dla mnie to jest świetny program rozrywkowy xD

ten program po prostu trzeba traktować z przymrużeniem oka, pokazują dużo ciekawych i tajemniczych miejsc na świecie, jedne ich teorie są prawdopodobne i możliwe że właśnie tak mogło być, a z kolei inne teorie czasami są mocno podkoloryzowane i brzmią zabawnie, ja oglądam bo dla mnie to jest świetny program rozrywkowy xD

Pełna zgoda, ogląda się to całkiem przyjemnie 😁

co za strata czasu.

Jest jeden podstawowy problem:

Odległość

To nie jest jakaś pomijalna kwestia  w dyskusjii o cywilizacjach kosmicznych.

Jest to kwestia podstawowa.

Dla cywilizacji  takich (tylko tych  z najbliższego sąsiedztwa w naszej galaktyce) wysłanie pojazdów z załogą nawet z prędkością światła oznacza  dziesiątki, setki a może tysiące lat oczekiwania  na efekty takiej wyprawy jakiekolwiek by one nie były.

A jest to z pewności przedsięwzięcie  globalne, które musiałoby zaangażować większość zasobów  takiej cywilizacji.

Odległość

Dla cywilizacji  takich (tylko tych  z najbliższego sąsiedztwa w naszej galaktyce) wysłanie pojazdów z załogą nawet z prędkością światła oznacza  dziesiątki, setki a może tysiące lat oczekiwania  na efekty takiej wyprawy jakiekolwiek by one nie były.

A jest to z pewności przedsięwzięcie  globalne, które musiałoby zaangażować większość zasobów  takiej cywilizacji.

bardziej prawdopodobne jest to że domniemani kosmici pochodzą z samego układu słonecznego, a jeszcze bardziej że pochodzą z samej ziemi.

Sama droga   to kolejny problem..

Równie  poważny.

Opowieści  o kosmicznych  podróżnikach  lubią powoływać się na ich rzekome przedstawienia w róznych dawnych kulturach.

Występują tam ponoć w skafandrach podobnych do tych jakich używają  obecnie ludzie.

I wyglądająją  z grubsza jak ludzie.

Pytanie brzmi po co im skafandry kosmiczne.

Wystarczyłyby im  maski  tlenowe

Odległość

Tego nie wiemy, ponieważ nie wiemy jak bardzo zaawansowaną technologią oni dysponują. Tak naprawdę ich technologia wykracza poza granice wyobraźni zwykłych ludzi jak my. Dowody na obecność ufo na ziemi są i to już tylko kwestia wiary, jeden uwierzy a drugi nawet jakby sam zobaczył kosmitę to powie że to mistyfikacja xD Tak naprawdę ci którzy wiedzą to rząd światowy, rządy mają informacje w swoich tajnych biurach jak np. w usa cia 

bardziej prawdopodobne jest to że domniemani kosmici pochodzą z samego układu słonecznego, a jeszcze bardziej że pochodzą z samej ziemi.

Chodzi mi bardziej o  koszta inwestycji w  stosunku do  oczekiwanych zysków.

Tak, też może być, że jeden z gatunków kosmitów pochodzi z ziemi, nie można takiej teorii wykluczyć.

Tego nie wiemy, ponieważ nie wiemy jak bardzo zaawansowaną technologią oni dysponują. Tak naprawdę ich technologia wykracza poza granice wyobraźni zwykłych ludzi jak my. Dowody na obecność ufo na ziemi są i to już tylko kwestia wiary, jeden uwierzy a drugi nawet jakby sam zobaczył kosmitę to powie że to mistyfikacja xD Tak naprawdę ci którzy wiedzą to rząd światowy, rządy mają informacje w swoich tajnych biurach jak np. w usa cia 

NO ty podobno wiesz

Sama droga   to kolejny problem..

Równie  poważny.

Opowieści  o kosmicznych  podróżnikach  lubią powoływać się na ich rzekome przedstawienia w róznych dawnych kulturach.

Występują tam ponoć w skafandrach podobnych do tych jakich używają  obecnie ludzie.

I wyglądająją  z grubsza jak ludzie.

Pytanie brzmi po co im skafandry kosmiczne.

Wystarczyłyby im  maski  tlenowe

Mnie zastanawia, czego taki kosmita:) poszukuje w życiu? 🙂 do tego wśród malućkich ziemian/ek? 🙂

Mam do ciebie pytanie.

Potrafiłbyś  wymienić czym różni się szarak od zająca?

Konkretnie

Widziałeś kiedyś zająca?

Zając to takie zwierze, które w konfrontacji z cywilizacją  ewidentnie traci

Mnie zastanawia, czego taki kosmita:) poszukuje w życiu? 🙂 do tego wśród malućkich ziemian/ek? 🙂

Z  róznych potwierdzonych żródeł wynika, że   kosmici to straszni zboczeńcy

NIe wiem jak oni gwałcą te ziemianki w skafandrach kosmicznych ale jak słusznie zauważył  kolega  może mają  technologie która na to pozwala

tak, też może być, że jeden z gatunków kosmitów pochodzi z ziemi, nie można takiej teorii wykluczyć.

niezależnie od tego skąd pochodzą obce formy inteligentnego życia nadal nie są na poziomie technologicznym daleko odbiegającym od naszego, bo też nie wynalazły sztucznej inteligencji na poziomie który by je przewyższał. taki wynalazek oznaczałby koniec jego twórców w postaci materialnej.

jeśli odwiedza nas coś z innych układów gwiezdnych to najprawdopodobniej jest technologicznie dla nas niezrozumiałe, w pełni niebiologiczne i skrajnie wrogie.

Założenie   o  naszej  całkowitej ignorancji co do  technologicznych mozliwości  kosmitów jest błędne

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się