Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mazowszanin11

Lubicie program "Starożytni Kosmici"? to mój ulubiony program, a Giorgio Tsoukalos to mój bohater

Polecane posty

Mnie zastanawia, czego taki kosmita:) poszukuje w życiu? 🙂 do tego wśród malućkich ziemian/ek? 🙂

Ich celem może być sama obserwacja rozwoju naszej cywilizacji, prawdopodobnie robią to od tysięcy lat i widzieli rozwój i upadki wielu ziemskich cywilizacji przed naszą cywilizacją. Inne gatunki np hybrydy same mają wygląd podobny do ludzi i mogą zasiadać w rządach na ziemi, wiem kto jest na 100 procent taką hybrydą i jest bardzo znaną osobą na świecie ale nie chce tutaj pisać żeby mnie służby na cel nie wzięły.

Mam do ciebie pytanie.

Potrafiłbyś  wymienić czym różni się szarak od zająca?

Konkretnie

Widziałeś kiedyś zająca?

Zając to takie zwierze, które w konfrontacji z cywilizacją  ewidentnie traci

zwierzę ma tylko instynkt, a szarak jest istotą bardzo inteligentną i może dysponować "paranormalnymi" umiejętnościami 

Tego nie wiemy, ponieważ nie wiemy jak bardzo zaawansowaną technologią oni dysponują. Tak naprawdę ich technologia wykracza poza granice wyobraźni zwykłych ludzi jak my. Dowody na obecność ufo na ziemi są i to już tylko kwestia wiary, jeden uwierzy a drugi nawet jakby sam zobaczył kosmitę to powie że to mistyfikacja xD Tak naprawdę ci którzy wiedzą to rząd światowy, rządy mają informacje w swoich tajnych biurach jak np. w usa cia 

łykasz bluebeam jak młody pelikan

Napisano (edytowany)

Ich celem może być sama obserwacja rozwoju naszej cywilizacji, prawdopodobnie robią to od tysięcy lat i widzieli rozwój i upadki wielu ziemskich cywilizacji przed naszą cywilizacją. Inne gatunki np hybrydy same mają wygląd podobny do ludzi i mogą zasiadać w rządach na ziemi, wiem kto jest na 100 procent taką hybrydą i jest bardzo znaną osobą na świecie ale nie chce tutaj pisać żeby mnie służby na cel nie wzięły.

zwierzę ma tylko instynkt, a szarak jest istotą bardzo inteligentną i może dysponować "paranormalnymi" umiejętnościami 

skąd wiesz, że ma " tylko" instynkt?

Może  zajac w swojej norze podpiał się pod  światłowód  i ma mtv czyli o wiele wiecej niż instynkt.

MOże nawet ma  animal planet  i  zajądając marchewkę zwędzoną z pola   dostaje napadów śmiechu ogladając  co sądzimy na jego temat

Edytowano przez LuckyLuck

Jedną z głównych cech   istot cywilizowanych oprócz pychy  i głupoty jest  nieumiętność przeżycia  samodzielnie  z dala od swojej cywilizacji.

I myślę, że to  byłby największy  do pokonania problem  dla   kosmitów.

skąd wiesz, że ma " tylko" instynkt?

Może  zajac w swojej norze podpiał się pod  światłowód  i ma mtv czyli o wiele wiecej niż instynkt.

MOże nawet ma  animal planet  i  zajądając marchewkę zwędzoną z pola   dostaje napadów śmiechu ogladając  co sądzimy na jego temat

no to już fantastyka 

no to już fantastyka 

no faktycznie.

Poniesło mnie

ufo istnieje 

nie zaprzeczam, ani nie potwierdzam. chodzi mi o to że po prostu poprzez wiarę w nieomylność swoich własnych zmysłów fizycznych można ci wcisnąć bardzo tani kit.

idea sztucznego wykreowania obrazu przybyszów spoza układu słonecznego i obwołania ich zbawcami ludzkości przez rząd światowy to tylko czubek góry lodowej i praktycznie każdy powinien być przygotowany już na taką ewentualność, ale jak widzę jednak nie jest.

nie zaprzeczam, ani nie potwierdzam. chodzi mi o to że po prostu poprzez wiarę w nieomylność swoich własnych zmysłów fizycznych można ci wcisnąć bardzo tani kit.

idea sztucznego wykreowania obrazu przybyszów spoza układu słonecznego i obwołania ich zbawcami ludzkości przez rząd światowy to tylko czubek góry lodowej i praktycznie każdy powinien być przygotowany już na taką ewentualność, ale jak widzę jednak nie jest.

oczywiście że niektóre doniesienia o ufo mogą być manipulacją ze strony rządu światowego, ale prawdy nie uda im się zataić nie ważne jak mocno będą starali się dokonywać operacji fałszywej flagi

Jedną z głównych cech   istot cywilizowanych oprócz pychy  i głupoty jest  nieumiętność przeżycia  samodzielnie  z dala od swojej cywilizacji.

I myślę, że to  byłby największy  do pokonania problem  dla   kosmitów.

możliwe, może dlatego tylko odwiedzają ziemię i raczej na stałe tu nie zostają np takie szaraki 

Mnie się  od jakiegoś czasu   odmieniło.

Oglądałem nawet  niedawno film  o poszukiwaniach  istot  pozaziemskich i odczułem wielką ulgę kiedy   sie okazało, że nic nie znaleziono

i prawdopodobnie będzie to ostatnia rzecz którą zobaczymy.

k0ntozapasowe - 

ale to jest jakaś istota mechaniczna, jeśli tak by wyglądała rasa obcych z kosmosu i by była samodzielna to oczywiste zniszczenia dla nas, ale to też już odbiega do klimatów fantastyki, bardziej bym dał wiarę jakby takiego roboty były bronią jakiegoś cywilizowanego rozwiniętego technologicznie gatunku, tak samo jak my mamy np. czołgi 

LuckyLuck - 

człowiek w naszym świecie jest gatunkiem na najwyższej pozycji spośród wszystkich gatunków istot na ziemi, gdybyśmy jawnie nawiązali kontakt z obcą rasą bardziej zaawansowaną od naszej pewnie skończyłoby to się sporym zamętem. dochodzi też ewentualna kwestia zamiarów takiej obcej rasy względem naszej rasy, bo jakby się zastanowić to przecież obca rasa wcale nie musi być przyjaźnie nastawiona i mogłoby dojść do wojny a może i by nas rozwalili zanim rząd światowy zdołałby zmobilizować siły. 

k0ntozapasowe - 

ale to jest jakaś istota mechaniczna, jeśli tak by wyglądała rasa obcych z kosmosu i by była samodzielna to oczywiste zniszczenia dla nas, ale to też już odbiega do klimatów fantastyki, bardziej bym dał wiarę jakby takiego roboty były bronią jakiegoś cywilizowanego rozwiniętego technologicznie gatunku, tak samo jak my mamy np. czołgi 

wytworzenie sztucznej inteligencji zdolnej do likwidacji własnego twórcy jest bardziej prawdopodobne niż wytworzenie technologii do podróży międzygwiezdnych. nie ma absolutnie żadnej potrzeby aby ktoś za sterami ai siedział aby dokonywało ono eksterminacji całego życia biologicznego jakie napotka.

taki przeciwnik nawet by doprowadził do sytuacji w której wrogie gatunki inteligentnego życia biologicznego musiały się zjednoczyć we wspólnej obronie aby mieć jakiekolwiek szanse na przetrwanie.

wytworzenie sztucznej inteligencji zdolnej do likwidacji własnego twórcy jest bardziej prawdopodobne niż wytworzenie technologii do podróży międzygwiezdnych. nie ma absolutnie żadnej potrzeby aby ktoś za sterami ai siedział aby dokonywało ono eksterminacji całego życia biologicznego jakie napotka.

Chyba trochę zbyt chaotycznie się wyraziłem w tamtym wyżej poście. Raczej chodziło mi o to, że gdyby takie maszyny były niezależne od nikogo to pewnie raczej by chciały nas wyeliminować jako potencjalne zagrożenie, ale też niezbyt dopuszczam możliwość istnienia gdzieś tam takich robotów, sztucznej inteligencji która nikomu nie podlega. Dlatego bardziej bym dawał wiarę na takie maszyny jako broń jakiejś rasy, oczywiście w pełni automatyczna bez szaraka sterującego w środku jak u nas ludzie w czołgach xD Ale też nie odrzucam twojej wcześniej teorii jakoby potencjalni kosmici z którymi jesteśmy w stanie nawiązać kontakt pochodzili jedynie z naszego układu planetarnego, a gatunki z innych układów planetarnych były poza zasięgiem.

Chyba trochę zbyt chaotycznie się wyraziłem w tamtym wyżej poście. Raczej chodziło mi o to, że gdyby takie maszyny były niezależne od nikogo to pewnie raczej by chciały nas wyeliminować jako potencjalne zagrożenie, ale też niezbyt dopuszczam możliwość istnienia gdzieś tam takich robotów, sztucznej inteligencji która nikomu nie podlega. Dlatego bardziej bym dawał wiarę na takie maszyny jako broń jakiejś rasy, oczywiście w pełni automatyczna bez szaraka sterującego w środku jak u nas ludzie w czołgach xD Ale też nie odrzucam twojej wcześniej teorii jakoby potencjalni kosmici z którymi jesteśmy w stanie nawiązać kontakt pochodzili jedynie z naszego układu planetarnego, a gatunki z innych układów planetarnych były poza zasięgiem.

rzeczą na temat obcej cywilizacji maszyn jest to że jako jedyna stanowi śmiertelne zagrożenie, bo nie tylko jej pochodzenie jest odmienne od naszego, ale też ma nad nami przewagę w postaci praw jakim podlega - podczas gdy człowiek jest ograniczony przez fizykę, chemię i biologię to u maszyn odpada biologia. ai zaprogramowane na rozprzestrzenianie samego siebie to jest ostateczność, żadne szaraki, żadni pleiadianie. rasa kosmicznych krzyżowców-maszyn na wojnie której jedyną wytyczną jest usunięcie wszelkich przejawów biologicznego życia celem przejęcia ich surowców naturalnych to jest najstraszniejsza perspektywa, nie ma gorszej.

dlatego każda maszyna jaką człowiek projektuje powinna zawsze być wyposażona w przycisk autodestrukcji, ale oczywiście się tego nie robi.

dodatkowo taka rasa to na prawdę nie jest rasa, coś takiego postrzega samo siebie jako jeden byt, decyzje które podejmuje nie podlegają dyskusji, nie ma żadnej wewnętrznej opozycji ani polityki czy socjologii. proces decyzyjny jest natychmiastowy, cel jeden.

rzeczą na temat obcej cywilizacji maszyn jest to że jako jedyna stanowi śmiertelne zagrożenie, bo nie tylko jej pochodzenie jest odmienne od naszego, ale też ma nad nami przewagę w postaci praw jakim podlega - podczas gdy człowiek jest ograniczony przez fizykę, chemię i biologię to u maszyn odpada biologia. ai zaprogramowane na rozprzestrzenianie samego siebie to jest ostateczność, żadne szaraki, żadni pleiadianie. rasa kosmicznych krzyżowców-maszyn na wojnie której jedyną wytyczną jest usunięcie wszelkich przejawów biologicznego życia celem przejęcia ich surowców naturalnych to jest najstraszniejsza perspektywa, nie ma gorszej.

dlatego każda maszyna jaką człowiek projektuje powinna zawsze być wyposażona w przycisk autodestrukcji, ale oczywiście się tego nie robi.

dodatkowo taka rasa to na prawdę nie jest rasa, coś takiego postrzega samo siebie jako jeden byt, decyzje które podejmuje nie podlegają dyskusji, nie ma żadnej wewnętrznej opozycji ani polityki czy socjologii. proces decyzyjny jest natychmiastowy, cel jeden.

tutaj się zgodzę z tobą w 100 procentach, nie wiem czy grasz gry, jeśli tak, to może grałeś kiedyś w mass effect, tam był podobny motyw z rasą sztucznej inteligencji "gethów" którzy zbuntowali się przeciwko własnym twórcom i zaczęli tam im robić rozpierdziel 

tutaj się zgodzę z tobą w 100 procentach, nie wiem czy grasz gry, jeśli tak, to może grałeś kiedyś w mass effect, tam był podobny motyw z rasą sztucznej inteligencji "gethów" którzy zbuntowali się przeciwko własnym twórcom i zaczęli tam im robić rozpierdziel 

nie grałem w mass effecta, ale w stellaris występuje coś takiego jak the contingency i jest chyba najbliżej tego co opisuję.

Czasami faktycznie potrafią rozbawić, szczególnie Giorgio bo on ma na wszystko jakieś zaskakujące wyjaśnienie xDD

Bardzo fajny jest, pełen pasji i w ogóle😁 Aczkolwiek czasami uda mu się zrobić naprawdę ciekawy komentarz, pomijając jego widzę historyczne już: "zastanawiacie się czy to prawda? Odpowiem wam:TAK!"😁 BTW Giorgio Tsoukalos jest jednym z redaktorów TIMES'A.😉

NIe wiem jak oni gwałcą te ziemianki w skafandrach kosmicznych ale jak słusznie zauważył  kolega  może mają  technologie która na to pozwala

Hahaha przeczytałam "ziemniaki w skafandrach" taki skrót myślowy od ziemniaków w mundurkach.

Występują tam ponoć w skafandrach podobnych do tych jakich używają  obecnie ludzie.

I wyglądająją  z grubsza jak ludzie.

Pytanie brzmi po co im skafandry kosmiczne.

Wystarczyłyby im  maski  tlenowe

A po co skafandry naszym astronautom? W szczególności, gdy startują rakietą w kosmos? Przecież to proste. Obcy przylatywali i wylatywali w skafandrach, a na ziemi je ściągali. Tlen to najszlachetniejszy z gazów, zapewne krzywdy im nie zrobił. Ich fizjologia musi być zbliżona do naszej. Wychodząc z założenia, że mimo ogromu całego wszechświata w każdym miejscu jest on taki sam (prawdopodobnie), bo po pierwsze powstał z gigantycznej zupy pierwiastkowej o takim samym zagęszczeniu w każdym jego miejscu, po drugie ciała niebieskie tworzą (wszędzie) galaktyki i układy słoneczne, a poza tym każde stworzenie na ziemi (uwaga trzeba wytężyć wyobraźnię) posiada głowę, korpus i odnóża- w większości oczywiście (pomijając np. węże choć te też mają głowy i tułowie), a drzewo czy to palma czy choinka to zawsze ma pień i zielone igły albo liście. W związku z czym kreacja wszędzie zmierza w jedynym kierunku. Przybysze z innej planety będą posiadali głowę, korpus i odnóża😁. Czyli będą mieli podobne układy wewnętrzne i będą zasilani tą samą materią i pierwiastkami co i my, a napewno tymi najmniej szkodliwymi dla rozwoju życia komórkowego...  I tego jestem pewna.☺

Ja mam podejrzenia że istnieją kosmici, bardziej byłbym w stanie uwierzyć że jakieś formy np roślin, ewentualnie jakichś bardzo prymitywnych organizmów w stylu grzybów czy bakterii mógły powstać gdzieś jeszcze choć i na to szanse są nikłe. Ciekawsze jest zagadnienie istnienia równoległych wszechświatów

Chodzi mi bardziej o  koszta inwestycji w  stosunku do  oczekiwanych zysków.

No, np. Elon Musk skupuje stare rakiety i składa je na nowo budując za 1/4 tego co wydaje NASA. Tak więc zawsze możnaby pójść tym tropem.

Ja mam podejrzenia że istnieją kosmici, bardziej byłbym w stanie uwierzyć że jakieś formy np roślin, ewentualnie jakichś bardzo prymitywnych organizmów w stylu grzybów czy bakterii mógły powstać gdzieś jeszcze choć i na to szanse są nikłe. Ciekawsze jest zagadnienie istnienia równoległych wszechświatów

Przecież nie wiemy czy w innych częściach wszechświata rozwinęła się jeszcze jakaś cywilizacja i jak nie mamy konkretnych dowodów (choć moim zdaniem mamy, ale ciągle są zakłamywane i dementowane) to tak samo nie mamy konkretnych dowodów na to, że ich nie ma. Tak.więc nie ma przesłanek, ani do takich, ani do innych przekonań. Pozostają podejrzenia tylko i wyłącznie.

I jeszcze jedno ten projekt blu beam to też chyba jakiś przekręt ;) wg mnie nie ma czegoś takiego natomiast wysnuli teorie spiskową po to, by ośmieszyć istnienie obcej cywilizacji, baa ośmieszyć nawet teorie o przebywaniu tych istot między nami, tutaj na Ziemi.

Przecież nie wiemy czy w innych częściach wszechświata rozwinęła się jeszcze jakaś cywilizacja i jak nie mamy konkretnych dowodów (choć moim zdaniem mamy, ale ciągle są zakłamywane i dementowane) to tak samo nie mamy konkretnych dowodów na to, że ich nie ma. Tak.więc nie ma przesłanek, ani do takich, ani do innych przekonań. Pozostają podejrzenia tylko i wyłącznie.

I jeszcze jedno ten projekt blu beam to też chyba jakiś przekręt 😉 wg mnie nie ma czegoś takiego natomiast wysnuli teorie spiskową po to, by ośmieszyć istnienie obcej cywilizacji, baa ośmieszyć nawet teorie o przebywaniu tych istot między nami, tutaj na Ziemi.

nie, główną osią projektu bluebeam jest przedstawienie obcej cywilizacji jako ponownego nadejścia chrystusa, gdy ich faktyczne motywy będą nieznane.

Napisano (edytowany)

nie, główną osią projektu bluebeam jest przedstawienie obcej cywilizacji jako ponownego nadejścia chrystusa, gdy ich faktyczne motywy będą nieznane.

A ja myślałam, że sami będą udawać kosmitów.😂😂😂 Choć w sumie oni nie muszą udawać, że są inni xD - i niestety nie w tym pozytywnym sensie.;)

Albo wiedzą, że Chrystus ma nadejść i że to już, więc próbują go podwójnie szkalować w jakiś dziwny sposób. No nic, niedługo pewnie się dowiemy i my...

Edytowano przez Pampasgräs silvervit

A ja myślałam, że sami będą udawać kosmitów.😂😂😂 Choć w sumie oni nie muszą udawać, że są inni xD - i niestety nie w tym pozytywnym sensie.;)

Albo wiedzą, że Chrystus ma nadejść i próbują go szkalować w jakiś dziwny sposób. No nic, niedługo pewnie się dowiemy...

najważniejszą rzeczą jest pamiętać o tym że nie będzie żadnego boga na tej planecie, dopiero jak umrzemy.

No, np. Elon Musk skupuje stare rakiety i składa je na nowo budując za 1/4 tego co wydaje NASA. Tak więc zawsze możnaby pójść tym tropem.

boję się go bo on jest z masonerii 

boję się go bo on jest z masonerii 

Wiem, że jest. Pomagał żonie J. Deppa preparować przeciwko niemu dowody dla sądu! I dziwne, że jakoś nie siedzi...

A poza tym i co ważne, otwiera fabryki Tesli w Szwabii aktualnie. Czyżby chciał wspomóc antychrystów ? ;) Zapewne.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się