Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
CzerwonaCebula

prostowanie zmarszczek w domu

Polecane posty

hej, zastanawiam się nad zakupem wielopunktowego RF z systemem NYS. Można stosować go w domu, a teraz jak zostałam sama bez kosmetyczki, muszę się jakoś poratować. Trochę tej maszynerii już w domu mam ale to na ciało i włosy, teraz czas pomyśleć o twarzy. Ktoś może stosował? Rekomendacje wyglądają obiecująco

Edytowano przez CzerwonaCebula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam regularnie i widzę efekty. Na samym początku myślałam, że pieniądze wyrzuciłam w błoto. Skontaktowałam się ze sklepem i wyjaśnili mi do końca na czym to polega. I rzeczywiście, po 4 miesiącach zmarszczki się znacząco spłyciły, a po niektórych nie ma już najmniejszego śladu. Skóra nie sprawia wrażenia ale jest naprawdę bardziej napięta. Zwisy są coraz mniejsze. Moją największą zmorą były ciemne wory pod oczami, ich rozjaśnienie oceniam na 60% i jestem pełna nadziei, że z czasem będzie jeszcze lepiej. Podbródek i szyja wyszły najlepiej, tzn najszybciej widać różnicę. Na całkowity efekt potrzeba czasu. Bo całe urządzenie stymuluje do odnowy, a na to potrzeba trochę czasu. Jak masz zmarszczki, wory pod oczami albo 2 podbródek polecam jak najbardziej. To najlepsze do tej pory wydane przeze mnie pieniądze na pielęgnację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś domowe metody mnie nie przekonują, raczej można sobie zrobić większą krzywdę niż pomoc.

Ale z fajnych zabiegów polecam te z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, robiłam na Grzegórzeckiej w Krakowie w Magnopere. I jestem bardzo zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to jesteśmy skazane na domowe sposoby, z chęcią wybrałabym się na zabieg. Jednak co kosmetolog to kosmetolog. A wracając do rzeczywistości, to musimy ratować się jednak same. Zastanawiam się teraz nad Medi Lift 5D. Wygląda ta maska obiecująco i można stosować ją w domu. Ktoś stosował może?

Edytowano przez pomorze45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domowe urzadzenia maja slaba skutecznosc w stosunku do wielkich maszyn kosmetologicznych, rownie dobrze mozna sobie robic masaze dlonia i jakims dobrym kremem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po domowemu to ciężko tak mi się wydaje ale jednak u specjalisty to inaczej - ja wlasnie robiłam zabieg z restylane Skinbooster i bardzo fajny i ładnie wygładza buzię! jestem mega zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×