Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylwia222

Biust spadł mi z G do C...

Polecane posty

Witam, od stycznia intensywnie ćwiczę i odżywiam się 'zdrowo' to znaczy, piję wodę, gdzie wcześniej wypijałam około dwóch litrów pepsi dziennie, jem 4 posiłki dziennie w tym około 1000 kalorii. Mija 3 miesiąc odkąd zmienił się mój tryb funkcjonowania tak na prawdę, a mój biust jest coraz mniejszy i mniejszy. Wiedziałam, że biust też mi spadnie, ale czuję się z tym gorzej niż myślałam. Jest jakikolwiek sposób aby zatrzymać ten cały proces? od wczoraj dałam już sobie spokój z jakimikolwiek ćwiczeniami i ograniczyłam je do treningów 3 razy w tygodniu. Poza tym, w ogóle odechciało mi się tego wszystkiego, zwłaszcza, że robię to dla faceta który ma mnie gdzieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

pewnie niezłe zwisy teraz masz 

Właśnie, nie. Są takie same jak były, ale stanik to dramat, musiałam zamówić nowe bo te tak odstają, że wygląda to śmiesznie nawet będąc w bluzce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Właśnie, nie. Są takie same jak były, ale stanik to dramat, musiałam zamówić nowe bo te tak odstają, że wygląda to śmiesznie nawet będąc w bluzce.

Biust to głównie tłuszcz ,odchudzając się i ćwicząc spalasz tłuszcz ,więc spada ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ile schudłaś? Ja w 3 miesiące przy ok 1200-1300kcal/dziennie i bieganiu 3x tygodniowo zrzuciłem 12 kg

Około 8 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja schudlam 13kg i balam.sie ze biust zmaleje bo mam.rozmiar B i jakoś ani drgnal, jest taki sam a nogi znacznie schudly 😊 miałam.szczęście bo gdyby biust mi polecial to juz nic bym tam nie miała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ważny jest BMI nie waga, waga ma być zdrowa a nie robić z siebie szkape kościotrupa

Nie dążę do efektu 'kościotrupa'... to jest obrzydliwe. Zależy mi na tym, żebym czuła się dobrze sama ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×