Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Paulaaa98

Zaraz chyba umrę, proszę o pomoc

Polecane posty

Witam, dostałam dziś okresu, krwawię prawie jak zawsze, boli trochę mocniej. Miałam dziś trochę wysiłku fizycznego. Około godziny 20 zaczął strasznie bolec mi brzuch, całe miesnie. Nie mogę się ruszyć, czuje jakby trochę mnie mdlilo. Wzięłam tabletkę przeciwbólowa bo już nie mogłam wytrzymać, bólu podbrzusza nie czuje ale gdy się ruszę cały brzuch boli. Moje pytanie czy to jest możliwe aby to było od okresu? Czy to przez wysiłek. Nigdy wcześniej tak nie miałam. Dodam ze to było ładowanie sporej ilości piachu do taczki. Dziękuje za pomoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, trzeba to przeczekać jeżeli ból będzie bardzo silny należy udać się na pogotowie jednak radzę wziąć tabletkę rozkurczowa lub ketonal jutro rano powinno być lepiej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że mogą to być bóle menstruacyjne ja mam okropne bóle menstruacyjne, zawsze mnie skęca z bólu kiedy zbliża mi się okres czasami jest nie do wytrzymania, czasami mam okropne skurcze, na szczęście bardzo mi pomagają tabletki vemonis femi bo są i rozkurczowe i przeciwbólowe, czyli wszystko czego potrzebuję w czasie okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Witam, dostałam dziś okresu, krwawię prawie jak zawsze, boli trochę mocniej. Miałam dziś trochę wysiłku fizycznego. Około godziny 20 zaczął strasznie bolec mi brzuch, całe miesnie. Nie mogę się ruszyć, czuje jakby trochę mnie mdlilo. Wzięłam tabletkę przeciwbólowa bo już nie mogłam wytrzymać, bólu podbrzusza nie czuje ale gdy się ruszę cały brzuch boli. Moje pytanie czy to jest możliwe aby to było od okresu? Czy to przez wysiłek. Nigdy wcześniej tak nie miałam. Dodam ze to było ładowanie sporej ilości piachu do taczki. Dziękuje za pomoc 

Jak pisała Adelllll koniecznie coś rozkurczowego i staraj się rozluźnić. Może też jakaś cieplejsza kąpiel - w sensie przymusowego wręcz relaksu. Długo posiedź w wannie aż Ci trochę odpuści. Ja mam różne okresy, zanim nie zajęłam się jakoś mocniej zwalczania objawów PMS, to same okresy potrafiłam mieć masakrycznie bolesne. Zwłaszcza w drugi dzień, a nie w pierwszy. I miałam właśnie tak, że nie wszystkie były takie bolesne. Teraz też potrafi 1-2 dni nieźle poboleć. Z moich doświadczeń, póki nie odpuści staraj się unikać kawy i obok zastosowania mocniejszych metod zadbaj o witaminę B i magnez. Jak coś podziała, to napisz czy już wszystko w miarę ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no mi tabletki vemonis femi bardzo pomagają, bez nich nie jestem w stanie normlanie funkcjonować a przecież trzeba ruszać się nawet w czasie okresu, dlatego mam je zarówno w domowej apteczce jak i w pracy, czasami mam nieregularny okres więc nie wiem kiedy dopadnie mnie ból daltego chcę być zawsze przygotowana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×