Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Anonimka1999

Czy należą mi się alimenty od rodziców?

Polecane posty

Głównie chciałabym zapytać, czy jeśli mam pobyt stały zameldowanie u siebie w domu rodzinnym, ale wyprowadziłam się z domu do partnera bez zmiany meldunku, to czy należą mi się alimenty od rodziców (ponieważ jestem w ciąży, bez pracy i z nieskończona szkoła) lecz do pracy po ciąży będę starać się wrócić do pracy, no i starać się chce o szkole. Czy należą mi się alimenty na własne utrzymanie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Należą się do ukończenia 18stki, albo do końca nauki lub jej przerwania (bo wtedy  człowiek powinien podjąć pracę). Jeśli więc masz więcej niż 18 lat to alimenty Ci się nie należą. Mało tego, rodzice mają prawo administracyjnie Cię wymeldować, skoro nie przebywasz pod adresem meldunku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Należy się kop w dupę na zapęd do roboty, jak można być takim tłukiem, żeby robić sobie dziecko, nie mając możliwości zapewnienia mu godnych warunków. A najgorsze jest to, że tacy się najszybciej mnożą. Tylko dziecka żal w tym wszystkim, że ma głupią matkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Należy się kop w dupę na zapęd do roboty, jak można być takim tłukiem, żeby robić sobie dziecko, nie mając możliwości zapewnienia mu godnych warunków. A najgorsze jest to, że tacy się najszybciej mnożą. Tylko dziecka żal w tym wszystkim, że ma głupią matkę. 

jeszcze jeden taki post i twoje kolejne konto leci do wora stalkerze recydywisto 🙋🏻‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Należą cię się alimenty od rodziców, wszystkie zasiłki od państwa, mieszkanie od gminy, a od nas wyrazy uznania za sprytne zorganizowanie sobie finansów na życie.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Należy się kop w dupę na zapęd do roboty, jak można być takim tłukiem, żeby robić sobie dziecko, nie mając możliwości zapewnienia mu godnych warunków. A najgorsze jest to, że tacy się najszybciej mnożą. Tylko dziecka żal w tym wszystkim, że ma głupią matkę. 

Byłam przed podjęciem pracy ale nie zgodzili się aby podejmować umowę z ciężarna, a ciąża była niezaplanowana, tak bywa w życiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Głównie chciałabym zapytać, czy jeśli mam pobyt stały zameldowanie u siebie w domu rodzinnym, ale wyprowadziłam się z domu do partnera bez zmiany meldunku, to czy należą mi się alimenty od rodziców (ponieważ jestem w ciąży, bez pracy i z nieskończona szkoła) lecz do pracy po ciąży będę starać się wrócić do pracy, no i starać się chce o szkole. Czy należą mi się alimenty na własne utrzymanie? 

Lepiej się dogadać z rodzicami i poprosić ich o pomoc, bo składanie do sądu wniosku o alimenty na własnych rodziców, jak się już prowadzi "dorosłe" życie jest mega słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2020 o 08:28, Kato napisał:

jeszcze jeden taki post i twoje kolejne konto leci do wora stalkerze recydywisto 🙋🏻‍♂️

Całuj misia w doope patolu 🖕 dalej zdechłymi kotami handlujesz?

Edytowano przez eciepecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×