Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
pitok nastroszony 3

JAK TO MOŻLIWE ŻE TAKI FAJNY FACET JEST SAMOTNY? FOTO

Polecane posty

22 minuty temu, pitok nastroszony 3 napisał: a ty nawet takiego nie masz bo twój portfel istnieje tylko w twojej wyobraźni X no raczej twój, jak zrobisz zęby to zniknie 👌😗 18 minut temu, pitok nastroszony 3 napisał: tylko że ty nie jesteś żadnym rentierem tylko biedakiem na utrzymaniu matki emerytki i to jest ta twoja wolność finansowa X jedno nie wyklucza drugiego. 

wyklucza czyli jesteś rentierem a mimo to mama cię utrzymuje tak? 

Przed chwilą, pitok nastroszony 3 napisał: Leżaczku ale jest jakaś 1/100 mojego portfela....  reszta jest na kontach i na giełdzie  X raczej na wykopie u innych ludzi. Nie był byś taki jak jesteś mając portfel. Pacz ja. Nie wmawiam nikomu braku pieniędzy itd ce...e mnie spokój. Bo jak się ma zasoby na przynajmniej dwie dekady to zmienia człowieka. 

Przed chwilą, pitok nastroszony 3 napisał: Leżaczku ale jest jakaś 1/100 mojego portfela....  reszta jest na kontach i na giełdzie  X raczej na wykopie u innych ludzi. Nie był byś taki jak jesteś mając portfel. Pacz ja. Nie wmawiam nikomu braku pieniędzy itd ce...e mnie spokój. Bo jak się ma zasoby na przynajmniej dwie dekady to zmienia człowieka. 

ja mam zasoby na dużo więcej niż dwie dekady i nie zmieniłem się...

2 minuty temu, pitok nastroszony 3 napisał: wyklucza czyli jesteś rentierem a mimo to mama cię utrzymuje tak?  X tworzymy wspólne gospodarstwo domowe. Ja mam swoje dochody głównie z rynku kapitałowego, mama z emerytury. 

1 minutę temu, pitok nastroszony 3 napisał: ja mam zasoby na dużo więcej niż dwie dekady i nie zmieniłem się... X bo nie masz, chyba że na kartofle. Tam na wsi to pewnie nie ma kosztów życia. Woda ze studni i heja.

2 minuty temu, pitok nastroszony 3 napisał: wyklucza czyli jesteś rentierem a mimo to mama cię utrzymuje tak?  X tworzymy wspólne gospodarstwo domowe. Ja mam swoje dochody głównie z rynku kapitałowego, mama z emerytury. 

czyli że ty  zarabiasz  nic a mama ze swoich pieniędzy utrzymuje dom i ciebie

Napisano (edytowany)

1 minutę temu, pitok nastroszony 3 napisał: ja mam zasoby na dużo więcej niż dwie dekady i nie zmieniłem się... X bo nie masz, chyba że na kartofle. Tam na wsi to pewnie nie ma kosztów życia. Woda ze studni i heja.

Leżaczku ja mam 36 hektarów ziemi wartej ok 1 600 000 zł, tak więc troche szacunku do wsi

ty też  w mieście nie masz kosztów życia bo mama za wszystko płaci

Edytowano przez pitok nastroszony 3

11 minut temu, pitok nastroszony 3 napisał: Leżaczku ale jest jakaś 1/100 mojego portfela....  reszta jest na kontach i na giełdzie  a gotówke zawsze trzeba mieć na wszelki wypadek w domu ja mam 50 tys zł w gotówce  X 1/100=50k to byś miał 5 mln złotych. Nie dość że mintomanisz to jeszcze nie umiesz liczyć. Być może masz 50, ale to wszystkie twoje oszczędności, a więc nic nie warte skoro nie mogą być w banku. 

6 minut temu, pitok nastroszony 3 napisał: czyli że ty  zarabiasz  nic a mama ze swoich pieniędzy utrzymuje dom i ciebie X jak pisałem wcześniej nie jestem tobą. Jasno już się wyraziłem chyba 😕

4 minuty temu, pitok nastroszony 3 napisał: Leżaczku ja mam 36 hektarów ziemi wartej ok 1 600 000 zł, tak więc troche szacunku do wsi ty też  w mieście nie masz kosztów życia bo mama za wszystko płaci   X ja liczę dwie dekady utrzymanie samodzielne mieszkanie itd itp 

4 minuty temu, pitok nastroszony 3 napisał: Leżaczku ja mam 36 hektarów ziemi wartej ok 1 600 000 zł, tak więc troche szacunku do wsi ty też  w mieście nie masz kosztów życia bo mama za wszystko płaci   X ja liczę dwie dekady utrzymanie samodzielne mieszkanie itd itp 

ty niestety nie masz pojęcia ile kosztuje samodzielne utrzymanie bo skąd masz wiedzieć? pewnie ty myślisz że za 500 zł na miesiąc się utrzymasz

To sprzedaj i wreszcie się weź za wygląd zewnętrzny, zęby i inne rzeczy. Ja mam trochę ziemi po babci na sprzedaż. 

1 minutę temu, pitok nastroszony 3 napisał: ty niestety nie masz pojęcia ile kosztuje samodzielne utrzymanie bo skąd masz wiedzieć? pewnie ty myślisz że za 500 zł na miesiąc się utrzymasz X właśnie liczyłem dużo więcej i dlatego tylko dwie dekady. 500 to ja mogę wycisnąć nieskończoność lat. 

To sprzedaj i wreszcie się weź za wygląd zewnętrzny, zęby i inne rzeczy. Ja mam trochę ziemi po babci na sprzedaż. 

Ale ja nie musze bo jestem przystojny bez tego

1 minutę temu, pitok nastroszony 3 napisał: ty niestety nie masz pojęcia ile kosztuje samodzielne utrzymanie bo skąd masz wiedzieć? pewnie ty myślisz że za 500 zł na miesiąc się utrzymasz X właśnie liczyłem dużo więcej i dlatego tylko dwie dekady. 500 to ja mogę wycisnąć nieskończoność lat. 

NIE BO PIS CI WIECZNIE RENTY 500 ZŁ DAWAŁ NIE BĘDZIE 

4 minuty temu, pitok nastroszony 3 napisał: NIE BO PIS CI WIECZNIE RENTY 500 ZŁ DAWAŁ NIE BĘDZIE  X z głupiej lokaty teraz mogę mieć tyle 👌😗

5 minut temu, pitok nastroszony 3 napisał: Ale ja nie musze bo jestem przystojny bez tego X to się zdecyduj czy chcesz mieć dziewczynę modelke w mieście po sprzedaży ziemi zrobić sobie zęby, uszy, ciuchy kupić, mieszkanie czy chcesz kartfofle sądzić na tej ziemi 👌😗 mi póki co gra się dobrze, zagotuje mleko 😗

4 minuty temu, pitok nastroszony 3 napisał: NIE BO PIS CI WIECZNIE RENTY 500 ZŁ DAWAŁ NIE BĘDZIE  X z głupiej lokaty teraz mogę mieć tyle 👌😗

A jaka to lokata bo też chce mieć

5 minut temu, pitok nastroszony 3 napisał: Ale ja nie musze bo jestem przystojny bez tego X to się zdecyduj czy chcesz mieć dziewczynę modelke w mieście po sprzedaży ziemi zrobić sobie zęby, uszy, ciuchy kupić, mieszkanie czy chcesz kartfofle sądzić na tej ziemi 👌😗 mi póki co gra się dobrze, zagotuje mleko 😗

Haha chce mieć dziewczynę modelke, ale wyglądu nie kusze poprawiać bo podobam się kobietom

Ja nie sadze kartofli tylko kukurydze foto

https://pokazywarka.pl/by91sj/

Przed chwilą, pitok nastroszony 3 napisał: A jaka to lokata bo też chce mieć X normalna bankowa z gwarancją polskiego bfg. GDYBYŚ MIAŁ KAPITAŁ to byś był ogarnięty w temacie. 

No więcej niż 4% z Polski nawet bez poskiego bfg nie wyciagniesz, chyba że z kilku tysięcy. 

Mi jak się uda 3 upolować teraz to już jestem zadowolony. Lokaty słabo ostatnie pół dekady.

W portfelu części lokat bankowych trzeba polować na okazje promocje, inaczej dostaniesz teraz 0,5% w banku. Realnie średnio 3% da się zrobić. Niektórzy się złapali na 3,5% inni ryzykują na 4% z nie polskim bfg.

Oblicz sobie ile trzeba ulokować żeby mieć 6000 netto rocznie z tych 3-4% brutto, chyba w gimnazjum uczyli matematyki. 

Zresztą pomijając wszystko wygląd u faceta jest istotny, ale zdecydowanie nie najważniejszy. W każdym razie dla mnie.

To się bierz za przema da Ci 50 tysięcy będziecie żyć z 500+. Dobranoc 👋😴

nie, po prostu  dziwię że każdy ma drugą połówkę a tacy mężczyźni są samotni jak to możliwe

'tacy', to znaczy jacy? facet jest przeciętny, dla jednej będzie brzydki, a dla drugiej przystojny. Plus to, że istnieją też kobiety (w znacznej mniejszości) które trzymają się tego, że wygląd to nie wszystko. Co z tego, że okładka spoko, jak w środku ... i burak?

Nie rozumiem skąd to zaskoczenie? Ja bym się bardziej zdziwiła, gdyby nie był 🙂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się