Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
pitok nastroszony 3

CZY ISTNIEJĄ JESZCZE DZIEWCZYNY DLA KTÓRYCH W ŻYCIU LICZY SIĘ COŚ WIĘCEJ NIŻ RUUCHANIE I PIENIĄDZE?

Polecane posty

To dlaczego wciąż zadajesz pytania retoryczne?

bo ja nie jestem tym kim napisałaś i nie wiem czy mam szanse na normalną dziewczynę

tak i jest ich wiele 

bo ja nie jestem tym kim napisałaś i nie wiem czy mam szanse na normalną dziewczynę

przede wszystkim zachowujesz się jak kobieta, jesteś typowym puto. jak myślisz czy kobiety lubią pedałów?

Każdy upośledzony myśli ze jest w normie. Naprawdę jesteś pewien ze zdrowy na umyśle mężczyzna wrzuca swoje nagie zdjęcia do sieci z pytaniem czy ma szanse na dziewczynę? Może poza wyjątkiem jakim jest portal erotyczny i zamknięty. Bo według mojej wiedzy jest całkiem psychiczny taki jegomość. 

Napisano (edytowany)

Każdy upośledzony myśli ze jest w normie. Naprawdę jesteś pewien ze zdrowy na umyśle mężczyzna wrzuca swoje nagie zdjęcia do sieci z pytaniem czy ma szanse na dziewczynę? Może poza wyjątkiem jakim jest portal erotyczny i zamknięty. Bo według mojej wiedzy jest całkiem psychiczny taki jegomość. 

a co złego w nagich zdjęciach? gdyby to było nienormalne to wszystkie modelki ze strony maxmodels trzeba by w psychiatryku zamknąć 

Edytowano przez pitok nastroszony 3

a co złego w nagich zdjęciach? gdyby to było nienormalne to wszystkie modelki ze strony maxmodels trzeba by w psychiatryku zamknąć 

No trzeba by bo ani to gustowne ani normalne żeby czipsko wystawiać na widok publiczny i myśleć ze jest się pięknością. Trochę samokrytyki a nie tylko narcyzm i pustka we lbie. Zreszta do kogo ja to pisze lol.  Nara

Napisano (edytowany)

No trzeba by bo ani to gustowne ani normalne żeby czipsko wystawiać na widok publiczny i myśleć ze jest się pięknością. Trochę samokrytyki a nie tylko narcyzm i pustka we lbie. Zreszta do kogo ja to pisze lol.  Nara

z tym się zgadzam koleżanko

Edytowano przez pitok nastroszony 3

Tak ale one nie gustują w głupkach i ekshibicjonistycznych 30 latkach z kupa w głowie. 

Nawet takie dla których liczy się tylko ruchanie i kasa w takich nie gustują. Ja lubie pieniądze, a seks uwielbiam, a w takich nie gustuję 😄

Napisano (edytowany)

Tak ale one nie gustują w głupkach i ekshibicjonistycznych 30 latkach z kupa w głowie. 

Nawet takie dla których liczy się tylko ruchanie i kasa w takich nie gustują. Ja lubie pieniądze, a seks uwielbiam, a w takich nie gustuję 😄

Edytowano przez Olkaa88

Nawet takie dla których liczy się tylko ruchanie i kasa w takich nie gustują. Ja lubię pieniądze (choć sobie radzę również sama), a seks uwielbiam, a w takich nie gustuję 😄

przede wszystkim zachowujesz się jak kobieta, jesteś typowym puto. jak myślisz czy kobiety lubią pedałów?

kobiety uwielbiają pedałów, to dla nich takie koleżanki z fiutem

powinneś zaproponować maxmodels że zapozujesz też, zrobić profesjonalne nagie zdjęcia

kobiety uwielbiają pedałów, to dla nich takie koleżanki z fiutem

bardzo niski trolling. nikt nie lubi pedałów poza pedałami.

Męskie i kobiece nagie fotki to dla mnie nie jest to samo. Ja lubię pozować nago, tak amatorsko - dla mojego faceta i robię to też dla siebie. Swojego faceta, który mnie mega pociąga itd. sobie w tym mimo wszystko nie wyobrażam. Co w nim cenię, to męskość - nie zachwyca się swoim ciałem czy swoim za przeproszeniem przyrodzeniem, tylko mną. Tak jest zdrowiej.

Olka: w 100 % popieram, meska i kobieca nagosc to dwie rozne rzeczy.

• Like 1

Ale Mnie Nikt Nie chce przez moja Niepelnosprawnosc Intelektualna Lekka i ze Jestem Inna niz rowiesnicy...:/

Pitok- Tak Na Serio... A jaki chlopak (od 24 do 30lat) chcialby sie zwiazac z Dziewczyna ktora ma Lekkie zaburzenia myslenia od urodzenia + FAS ma trudna sytuacje Rodzina i Nie chce miec Dzieci Nigdy w Zyciu??+ Rzadko z domu wychodzi.

Podziwiam ta Agatke Cz. ze ma chlopaka... (Pomimo Jej Autyzmu. Ona ma lekki Autyzm) Wiekszosc mych znajomych jest w stałym zwiazkach lub po slubie juz...

Pitok- Tak Na Serio... A jaki chlopak (od 24 do 30lat) chcialby sie zwiazac z Dziewczyna ktora ma Lekkie zaburzenia myslenia od urodzenia + FAS ma trudna sytuacje Rodzina i Nie chce miec Dzieci Nigdy w Zyciu??+ Rzadko z domu wychodzi.

Podziwiam ta Agatke Cz. ze ma chlopaka... (Pomimo Jej Autyzmu. Ona ma lekki Autyzm) Wiekszosc mych znajomych jest w stałym zwiazkach lub po slubie juz...

Teraz to faceci pacza zeby dzieeczyna byla bogata najwiecej.  Albo wymodelowana a takie osoby jak my to menele lub takie mezczyzny nieciekawe pacza. A te ciekawe to zeby stosunek na 1 raz miec ale sa tylko przystojni. Z t3go cp ja czytam to i tak facetom na2et jak maja dziewczyny to nic nie pasuje. Ja mam chlopaka od 7 lat sie znamy i on na poczatku ni3 chcial byc w ogole ze mna ja myslalam ze jestemsy razem bo byly stpsunki i mu ppwoedzialam to strasznie  mi przygadal az mnie zatkalo potem on stwoerdzil ze jednak chce byc ze mna ja z nim 2 razy zerealam i on wydxwanial dzisnnie pisal. A on nie chcial byc ze mna na poczatku sam to powieidzial.jakos pozni3j sie zakochal a ja myslalam ze to zeiazek bo stosunki byly itd robilam lody caly czas to mnie zaskoczylo ze jednak nie haha. Potem ja mu zaplacilam caly kredyt prawie i wtedy juz bardzo mie kochal . Ja mialam prace w biurzr z mailami roznymi xarabialam 3.5 k bylo wtedy duzo i on mowil zebym ja zmoenila prace bo angelika miala porzsdna prace w zabce a ja sie zastanawialam jak wtedy mu kredyr zaplace za pensje z zabki to on chyba chce zeby mi nic nie zostawalo juz bo jeszcze mieszkanie wynajmowalismy w centrum. 

• Like 1

Ja wtedy nic na siebie nie paczylam. Jemu kupowalam wszystko urzadzalam urodziny za wyci3czki placilam on potrafił o angelice gadac na dniach morza zlamal maske bo powiedzialam ze jest glupia i brzydka i sie strasznie wsciekl 🙂 ja wwtrdy wybralam zeby z nim isc na dni morza a nie z kolezankami i on mi tak zrobil. A moglam z jimi isc zdjrcia ich ogladalam i zalowalam wtrdy ta modelka z ameryki przyjechala madeline nawet a ja je olalam dla chlopaka on piwem rzucil na deptaku

• Like 1

Teraz chlooak jest bardzo dobry dla mnie jade do domu ugotowac obiad chyba nici z pracy dzis nieodbiera szef oddzwoni

Chłopak już się na Ciebie nie gniewa za to że go zdradziłaś?

Gniewa troche no ja zaluje ze to zrobilam 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się