Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
pitok nastroszony 3

CZY ISTNIEJĄ JESZCZE DZIEWCZYNY DLA KTÓRYCH W ŻYCIU LICZY SIĘ COŚ WIĘCEJ NIŻ RUUCHANIE I PIENIĄDZE?

Polecane posty

To dlaczego wciąż zadajesz pytania retoryczne?

bo ja nie jestem tym kim napisałaś i nie wiem czy mam szanse na normalną dziewczynę

tak i jest ich wiele 

bo ja nie jestem tym kim napisałaś i nie wiem czy mam szanse na normalną dziewczynę

Każdy upośledzony myśli ze jest w normie. Naprawdę jesteś pewien ze zdrowy na umyśle mężczyzna wrzuca swoje nagie zdjęcia do sieci z pytaniem czy ma szanse na dziewczynę? Może poza wyjątkiem jakim jest portal erotyczny i zamknięty. Bo według mojej wiedzy jest całkiem psychiczny taki jegomość. 

Napisano (edytowany)

Każdy upośledzony myśli ze jest w normie. Naprawdę jesteś pewien ze zdrowy na umyśle mężczyzna wrzuca swoje nagie zdjęcia do sieci z pytaniem czy ma szanse na dziewczynę? Może poza wyjątkiem jakim jest portal erotyczny i zamknięty. Bo według mojej wiedzy jest całkiem psychiczny taki jegomość. 

a co złego w nagich zdjęciach? gdyby to było nienormalne to wszystkie modelki ze strony maxmodels trzeba by w psychiatryku zamknąć 

Edytowano przez pitok nastroszony 3

a co złego w nagich zdjęciach? gdyby to było nienormalne to wszystkie modelki ze strony maxmodels trzeba by w psychiatryku zamknąć 

No trzeba by bo ani to gustowne ani normalne żeby czipsko wystawiać na widok publiczny i myśleć ze jest się pięknością. Trochę samokrytyki a nie tylko narcyzm i pustka we lbie. Zreszta do kogo ja to pisze lol.  Nara

Napisano (edytowany)

No trzeba by bo ani to gustowne ani normalne żeby czipsko wystawiać na widok publiczny i myśleć ze jest się pięknością. Trochę samokrytyki a nie tylko narcyzm i pustka we lbie. Zreszta do kogo ja to pisze lol.  Nara

z tym się zgadzam koleżanko

Edytowano przez pitok nastroszony 3

Tak ale one nie gustują w głupkach i ekshibicjonistycznych 30 latkach z kupa w głowie. 

Nawet takie dla których liczy się tylko ruchanie i kasa w takich nie gustują. Ja lubie pieniądze, a seks uwielbiam, a w takich nie gustuję 😄

Napisano (edytowany)

Tak ale one nie gustują w głupkach i ekshibicjonistycznych 30 latkach z kupa w głowie. 

Nawet takie dla których liczy się tylko ruchanie i kasa w takich nie gustują. Ja lubie pieniądze, a seks uwielbiam, a w takich nie gustuję 😄

Edytowano przez Olkaa88

Nawet takie dla których liczy się tylko ruchanie i kasa w takich nie gustują. Ja lubię pieniądze (choć sobie radzę również sama), a seks uwielbiam, a w takich nie gustuję 😄

przede wszystkim zachowujesz się jak kobieta, jesteś typowym puto. jak myślisz czy kobiety lubią pedałów?

kobiety uwielbiają pedałów, to dla nich takie koleżanki z fiutem

powinneś zaproponować maxmodels że zapozujesz też, zrobić profesjonalne nagie zdjęcia

Męskie i kobiece nagie fotki to dla mnie nie jest to samo. Ja lubię pozować nago, tak amatorsko - dla mojego faceta i robię to też dla siebie. Swojego faceta, który mnie mega pociąga itd. sobie w tym mimo wszystko nie wyobrażam. Co w nim cenię, to męskość - nie zachwyca się swoim ciałem czy swoim za przeproszeniem przyrodzeniem, tylko mną. Tak jest zdrowiej.

Owszem jeszcze istnieja ...np JA :)

Ale Mnie Nikt Nie chce przez moja Niepelnosprawnosc Intelektualna Lekka i ze Jestem Inna niz rowiesnicy...:/

Pitok- Tak Na Serio... A jaki chlopak (od 24 do 30lat) chcialby sie zwiazac z Dziewczyna ktora ma Lekkie zaburzenia myslenia od urodzenia + FAS ma trudna sytuacje Rodzina i Nie chce miec Dzieci Nigdy w Zyciu??+ Rzadko z domu wychodzi.

Podziwiam ta Agatke Cz. ze ma chlopaka... (Pomimo Jej Autyzmu. Ona ma lekki Autyzm) Wiekszosc mych znajomych jest w stałym zwiazkach lub po slubie juz...

Pitok- Hm..Moze by sie ktos znalazl kto Mnie by akceptowal taka jaka Jestem...Ale mam w sobie taki lek Zawsze.. (Macocha Mi kiedys powiedziala to) Ze moj chlop musiałby byc do Mnie bardzo cierpliwy i ze Mnie bedzie bił...A niedawno Mi powiedziala ze: Ze zostane sama,samotna i stara... A kiedy mialam 21lat powiedziala Mi ze; Zebym sobie chlopa znalazła bo niedlugo pies z kulawa noga Mnie Nie weźmie nawet...

(Ojciec nic Nie mowi o chlopaku a matka moja wpaja Mi zasady zebym zyla tak jak ona: Bez chłopa i zadnych zobowiazań jesli juz z chlopem to Bez slubu(i bez dzieci).    Ze Mna Nie łatwo sie zyje...:/ 

Agatka ma chlopaka pomimo Niepelnosprawnosci swej  a Ja Nie mam...:) 

Poza tym Mna jest powaznie zainteresowany Rozwòdnik bezdzietny ma on 49lat i jest z Zyrardowa Piotr. Mamy ze soba bardzo dobry kontakt. Mamy kontakt tyl. przez tela (gadamy dlugo i czesto) I on niedawno Mi zaproponował ze nawet jest w stanie ze Mna wziasc slub (oczywiscie zwiazek bez dzieci)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się