Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
oink

czy ktos tutaj podpisał cyrograf z diabłem

Polecane posty

jak to wyglada pytam z ciekawosci bo pisze powiesc

ktos napisał cos takiego tutaj 

Ja swój pakt podpisałam mając 20 lat. Wcześniej nic mi nie wychodziło, myślałam że jestem na dnie. Spisałam na kartce czego chcę od szatana (ponad przeciętne zdolności w pewnym zakresie)- i do czego się zobowiązuję (codziennie oddaję pokłon szatanowi sześć razy rano i wieczorem mówiąc "Szem ha-meforasz! Chwała Szatanowi!"). Zobowiązałam się do oddania swojej duszy szatanowi po śmierci, i nie przestępowania do żadnych sakramentów. Następnie żyletką rozcięłam sobie palec, i krwią napisałam na kartce swoje imię. Łaski o które prosiłam szatana dostałam, a ze zobowiązań się wywiązuję do dzisiaj. Jest mi z tym dobrze i wszystko jest w porządku od 10 lat.

ciekawe czy sciema czy na serio

Pewnego dnia spotkałem osoba co wyznaje Szatana, dla mnie to brzmiało jak jakieś farmazony, ale co tam może będzie zabawa, tak wtedy pomyślałem. Podpis paktu z Szatanem, jest inny niż powszechnie widuje się w internecie, nie będę przytaczał szczegółów, bo są drastyczne i obciążyłyby wiele osób zbrodniami, jakie najwyżej widzieliście w filmach. 

Ja też próbowałem, jak byłem młody i z tego tytułu chyba tylko koszmary i nocne wizję i mame z biblia, solniczka paliła moje laleczke woodoo😣🙂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować