Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anonimka1999

Wypadek w ciąży i skoki ciśnienia

Polecane posty

Jestem w 37 tygodniu ciąży, wczoraj miałam mały wypadek z stopą. Upadłam w klęku (ale nie na brzuch) i wygięłam bardzo prawą stopę aż coś chrupło. Nie wiem czy stopa puchnie czy nie, ponieważ od kilku tygodni puchną mi stopy od ciąży i ciężko stwierdzić. Ale sina mi się nie robi. 

Stopę trzymałam w wodzie z octem, rano dzisiaj opuchlizna zeszła i trzymam też nogi w górze na poduszkach, tak jak lekarz zaleca. 

Mogę stawać na stopę, ale delikatnie na niej chodzę i odbijam się tylko od stopy, nie mogę jej wyginać ani w boki, bo boli w obrębie kostki od strony zewnętrznej i wewnętrznej z obu stron, łapie taki ból kłujący rwący do góry.

Rtg nie mogę zrobić ani nic w ciąży. Lekarz zalecil tylko smarowanie altacetem i leżenie. Ale może ktoś z was miał taki przypadek, wiecie co to może być?

I od wczoraj mam jakieś skoki ciśnienia. Ostatnio jak byłam u ginekologa powiedział że mam skrócona szyjkę macicy i może być poród w każdej chwili. Jak będzie ciśnienie powyżej 140/90 to do szpitala, ale mam różne jak byście ocenili te ciśnienia? 

Do tej pory zawsze ciśnienie miałam w normie. A od wczoraj mam skoki ciśnień i są podwyższone. Może to mieć coś wspólnego z upadkiem? 

Bolow też jeszcze nie czuję żadnych, jedyne co to rzadko ból jak na okres ale to mija, myślę że mogą to być skircze przepowiadające ale bardzo nie regularne bo występują bardzo rzadko. 

28 marzec 2020 Sobota 

7:00 132/90 ♥ 105

8:00 135/89 ♥ 98

9:00 141/85 ♥ 101

10:00 129/81 ♥ 93

11:00 141/82 ♥ 106

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×