Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ImTheOne

Dziwne pytanie

Polecane posty

Dlaczego kobieta na fejsie ustawia że interesują ja mężczyźni? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Określa w ten sposób swoją orientacje seksualną, jak mniemam 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam facebooka ale wydaje mi się, że to taki sygnał dla mężczyzn, którzy byliby ewentualnie nią zainteresowani, że mogą pisać bo szuka faceta. Tak to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie mam facebooka ale wydaje mi się, że to taki sygnał dla mężczyzn, którzy byliby ewentualnie nią zainteresowani, że mogą pisać bo szuka faceta. Tak to widzę.

Słyszałem że ma chlopaka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Określa w ten sposób swoją orientacje seksualną, jak mniemam 🙂 

Też o tym pomyślałam jako o opcji nr 2, żeby kobiety nie pisały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Też o tym pomyślałam jako o opcji nr 2, żeby kobiety nie pisały.

Wątpliwe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Słyszałem że ma chlopaka 

Może jednak nie ma i szuka. A jeżeli ma faceta i tak opis to albo to celowe i szuka zamiennika albo jest bezmyślna lekko mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Może jednak nie ma i szuka. A jeżeli ma faceta i tak opis to albo to celowe i szuka zamiennika albo jest bezmyślna lekko mówiąc.

Może kiedyś ustawiła i zapomniała zmienić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu u wielu znajomych sprawdziłem i ta opcje maja wyłączona xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Może kiedyś ustawiła i zapomniała zmienić 

Może, ale to raczej celowe działanie. Ile ona ma lat? Wiem ,że wśród młodych osób panuje taka moda ustawienia opisu wolna/szukam itp. Nie wiem co autorka miała na myśli ale wysyłany komunikat jest jasny szukam faceta, jeżeli któryś facet jest zainteresowany to proszę pisać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Może, ale to raczej celowe działanie. Ile ona ma lat? Wiem ,że wśród młodych osób panuje taka moda ustawienia opisu wolna/szukam itp. Nie wiem co autorka miała na myśli ale wysyłany komunikat jest jasny szukam faceta, jeżeli któryś facet jest zainteresowany to proszę pisać 

Około 30 stki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dlaczego tak myślisz?? 

Bo jestem kobietą około 30 :) A tak poważnie to na 99% szuka faceta. Tak przypuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę, jakie teorie xd

Tak to jest jak starsi nie ogarniają facebooka xD Mniemam, że ten wpis że interesuja ją mężczyźni znalazłeś, kiedy wystalkowałeś profil i kliknąłeś w ,,informacje". To nie musi być tak, że ona szuka faceta bo ma wpis że interesują ją mężczyźni..pierwotnie ustawienie takiej informacji na fb miało na celu informowanie tych, którzy zaglądają w profil, czy interesujesz się kobietami czy mężczyznami ( w skrócie: jesteś homo czy hetero...). Wcale nie musi faceta szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja nie mogę, jakie teorie xd

Tak to jest jak starsi nie ogarniają facebooka xD Mniemam, że ten wpis że interesuja ją mężczyźni znalazłeś, kiedy wystalkowałeś profil i kliknąłeś w ,,informacje". To nie musi być tak, że ona szuka faceta bo ma wpis że interesują ją mężczyźni..pierwotnie ustawienie takiej informacji na fb miało na celu informowanie tych, którzy zaglądają w profil, czy interesujesz się kobietami czy mężczyznami ( w skrócie: jesteś homo czy hetero...). Wcale nie musi faceta szukać...

Dokładnie tak. Nie ma to jak nadinterpretowanie prostej informacji 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dokładnie tak. Nie ma to jak nadinterpretowanie prostej informacji 🙂

Wskaż mi ta nadinterpretacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wskaż mi ta nadinterpretacje

Proszę, jest poniżej. Oczywiście użytkowniczka też gdyba i nie ma pewności jakie intencje kierowały tą dziewczyną gdy ustawiała tę informację na profilu, ale moim zdaniem to trochę zbyt daleko idące wnioski. Równie prawdopodobne jest to, że ta kobieta kogoś ma, ale nie ustawiła konkretnie kto jest jej partnerem, bo ceni sobie prywatność 🙂

 

Bo jestem kobietą około 30 🙂 A tak poważnie to na 99% szuka faceta. Tak przypuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dlaczego kobieta na fejsie ustawia że interesują ja mężczyźni? 

Ty także nie ustawisz że interesują Cię mężczyźni . Jak powyżej - orientacja seksualna.  Czasem na różnych portalach źle sprecyzowana.  Np portalach randkowych BŁĄD : Nie interesują mnie mężczyźni - interesuje mnie mężczyzna ,JEDEN nie dwóch czy pięciu.  Także kiedyś się nad tym zastanawiałam.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie mam facebooka ale wydaje mi się, że to taki sygnał dla mężczyzn, którzy byliby ewentualnie nią zainteresowani, że mogą pisać bo szuka faceta. Tak to widzę.

Nie , nie.  Trzeba na Fejsie oznaczyć orientacje seksualną tak samo jak religie.  Tym samym ktos ma : w związku oznaczone a wpis : interesują mnie mężczyźni.  Fatalny błąd . To tak jak bym wszystkie moje zainteresowania kierowała w stronę mężczyzny - bo nie ma nic lepszego na świecie ? Jak w ogóle to może być kwestia zainteresowania . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie , nie.  Trzeba na Fejsie oznaczyć orientacje seksualną tak samo jak religie.  Tym samym ktos ma : w związku oznaczone a wpis : interesują mnie mężczyźni.  Fatalny błąd . To tak jak bym wszystkie moje zainteresowania kierowała w stronę mężczyzny - bo nie ma nic lepszego na świecie ? Jak w ogóle to może być kwestia zainteresowania . 

można nic nie ustawiać i się nie wyświetla 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×