Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghgr5

Jak ukryć ciąże? Pomocy!

Polecane posty

Mam 15 lat. Jestem już prawie w 4 miesiącu do tej pory brzucha nie było widać ale dzisiaj gdy ściągnęłam bluzkę zauważyłam że brzuch jest troszkę większy. Gdy zakładam luźną bluzkę jeszcze nic nie widać ale co będzie potem? Nawet nie wiem kto jest ojcem bo robiłam to 2 razy z kimś innym. Rodzice mnie zabiją a ja tego nie wytrzymam. Macie radę jak ukryć ciąże przez 9 miesięcy? Nie piszcie że powinnam się przyznać bo w życiu tego nie zrobię. Potem urodze to dziecko jakoś w tajemnicy i oddam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kto i po co zakłada te durne tematy?

Gowno/burza - mówi Ci to coś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sie siedzi w domu bez ruchu i z nudow obzera, to brzuch rosnie.Nie musisz go ukrywac, wytlumaczenie jest, powinni uwierzyc w otylosc brzuszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mam 15 lat. Jestem już prawie w 4 miesiącu do tej pory brzucha nie było widać ale dzisiaj gdy ściągnęłam bluzkę zauważyłam że brzuch jest troszkę większy. Gdy zakładam luźną bluzkę jeszcze nic nie widać ale co będzie potem? Nawet nie wiem kto jest ojcem bo robiłam to 2 razy z kimś innym. Rodzice mnie zabiją a ja tego nie wytrzymam. Macie radę jak ukryć ciąże przez 9 miesięcy? Nie piszcie że powinnam się przyznać bo w życiu tego nie zrobię. Potem urodze to dziecko jakoś w tajemnicy i oddam. 

Odezwij się jeśli chcesz oddać maluszka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×