Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nnnnl

Na Badoo zagadała do mnie laska 10/10 i ma na zdjęciach nowe BMW 8 i luksusowy dom.

Polecane posty

Ale jestem w związku i nie będę  odpisywał 😕😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałbym jej fotkę, ale nie wiem jak się tu wstawia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to jestem w szoku jakie loszki do mnie zagadują. Może nie warto iść w ten związek tylko trochę się pobawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można siedzieć na tych syfiastych,zakłamanych ,zboczonych portalach i łykać jak młody pelikan wszystko...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A kto na zdjęciu dla publiki nie jest 10/10??? Hahahaha 

Ma dużo zdjęć więc idzie zwerufikowac jej figurę i twarz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

I szuka chopa na badoo. 🙂

Może szuka kogoś do seksu? Nie istotne. Samo to, że ktoś taki zagaduje do Ciebie to sukces. Taka Panna ma pełną skrzynkę napaleńców a pisze akurat do mnie🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajmij się związkiem lepiej bo po coronie wylecisz z walizka a laska 10/10 okaże się sepleniacym roszczeniowym paszczakiem heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak można siedzieć na tych syfiastych,zakłamanych ,zboczonych portalach i łykać jak młody pelikan wszystko...?

Ja moja dziewczyne poznałem na Tinder i nie wiem co widzisz w tym zakłamanego. To że Ciebie nikt nie chce to nie znaczy że inni nie maja więcej powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zajmij się związkiem lepiej bo po coronie wylecisz z walizka a laska 10/10 okaże się sepleniacym roszczeniowym paszczakiem heheh

Ale ty zazdrościć. Plujesz jadłem aż mi wyświetlacz się mokry zrobił 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To tylko avatar. Żadna laska nie szuka sama faceta. 😉

Do mnie zagadują same. Napisałem że ma dużo zdjęć ok 30 to same avatary? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i widać jaki związek z was..że ciągle musicie grzebać i się dowartościowywać sztucznym gównem.Ja nie narzekam i nie muszę się chwalić obcym ludziom na forum .pochwal się swojej i niech ci styka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z nudów laska pewnie już nawet paszczury przegląda :)heha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No i widać jaki związek z was..że ciągle musicie grzebać i się dowartościowywać sztucznym gównem.Ja nie narzekam i nie muszę się chwalić obcym ludziom na forum .pochwal się swojej i niech ci styka

Chwalić się nie chwalisz ale już zazdrościsz ze inni mają powodzenie. 

Tobie w życiu taka laska lajka by nie dala😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale jestem w związku i nie będę  odpisywał 😕😕

Pewnie ci sie śniło a rano po przebudzeniu pościel do prania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie powodzenie z ekraniku to ja mam gdzieś 🙂 i laski nie interesuja mnie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

toż to prawie instagram! 😄

Nie wiem z pewnością, ale tam to raczej naciągane wszystko jest. Ładne kobiety ceniące się i lecące na kasę to raczej skłonne są sprzedać swe dziewictwo, aniżeli podrywać na badoo. Nie twierdze, że ładne kobiety nie podrywają, ale chyba nie muszą wystawiać 30 fotek żeby się zareklamować, dla mnie to z daleka pachnie oszustwem.

https://tinypic.pl/dvz2u1lqu1zj

To nie jest oszustwo laska szuka kogoś na seks. Możecie mi zazdrościć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pewnie ci sie śniło a rano po przebudzeniu pościel do prania?

Właśnie zastanawiam się o co tu chodzi. Laska widać, że z kasą i nawet cycki ma chyba zrobione 😮. Ale jednak zagadał do mnie i to nie sen. Jestem taki zajebisry że aż u takich lasek mam szansę. Kurde no życie zaczyna się po 30. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Właśnie zastanawiam się o co tu chodzi. Laska widać, że z kasą i nawet cycki ma chyba zrobione 😮. Ale jednak zagadał do mnie i to nie sen. Jestem taki zajebisry że aż u takich lasek mam szansę. Kurde no życie zaczyna się po 30. 

Jeśli to prawda to najprawdopodobniej jakiś żartowniś albo pedryl do ciebie napisał a fotka z neta i teraz ma beke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

toż to prawie instagram! 😄

Nie wiem z pewnością, ale tam to raczej naciągane wszystko jest. Ładne kobiety ceniące się i lecące na kasę to raczej skłonne są sprzedać swe dziewictwo, aniżeli podrywać na badoo. Nie twierdze, że ładne kobiety nie podrywają, ale chyba nie muszą wystawiać 30 fotek żeby się zareklamować, dla mnie to z daleka pachnie oszustwem.

Stary to nie jest dziewczynka tylko kobieta z klasą. I widać że to chodząc seks. Profil jest prawdziwy.

Ale zazdoscide masakra 😮😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale łatwo kogoś nabrać w sieci i jeszcze mieć bekę jak nudy na kwarantannie;)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale łatwo kogoś nabrać w sieci i jeszcze mieć bekę jak nudy na kwarantannie;)hehe

Czemu nabrać? Wszytko negujecie nie ma sensu z wami gadać. 

Nie moja wina, że do was nikt nie zagaduje na takich portalach. Ja mam dużo takich przypadków i oprócz dopasowań często laski same zagadują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale jestem w związku i nie będę  odpisywał 😕😕

„Kobieta dziana 😆 dom z basenem 😁 Człowieku pozwól jej pomóc” 😆😆😜 - Listy do M. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

„Kobieta dziana 😆 dom z basenem 😁 Człowieku pozwól jej pomóc” 😆😆😜 - Listy do M. 

Ale mam z was bęke. Banda sepow co w życiu żaden średniak nawet się wami nie zainteresowal. A co dopiero bogata laska 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ale co za problem zeby zabrac sie za nia? pisałes ze ten zwiazek noo seksu nie ma i bardziej przyjazn.

 Związek to nie tylko seks. Zdrada emocjonalna jest jeszcze gorsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałabym być na miejscu twojej laski..Co z tymi facetami się dzieje teraz ?naiwniacy ,oszuści, łatwowierne dziecinne gnojki..masakrejszyn !!w życiu bym nie chciała faceta co się podnieca chłamem z neta BMW i sztucznymi cycami obcej pindy która też się musi dowartościowywać dodając 30 fotek na podrzędny portal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie chciałabym być na miejscu twojej laski..Co z tymi facetami się dzieje teraz ?naiwniacy ,oszuści, łatwowierne dziecinne gnojki..masakrejszyn !!w życiu bym nie chciała faceta co się podnieca chłamem z neta BMW i sztucznymi cycami obcej pindy która też się musi dowartościowywać dodając 30 fotek na podrzędny portal..

Moja dziewczyna ma szczęście, bo jest najbardziej kochana przez swojego faceta osoba na świecie. A z jej podejście to też trudno miałby kogoś sobie znaleźć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co wdychasz? gdzie sie to kupuje? po ile to chodzi? :classic_rolleyes: 

Kolejny wielce znający się na dziewczynach i miłości. Też zazdrościsz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×