Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sylwia222

Miał ktoś podobnie?

Polecane posty

W swoim  życiu zawiodłam się już wiele razy, na szkole, na przyjaźni i na 'miłości'. Zauważłam, że moje dotychczasowe życie sprawia mi niemiły zawód. Zaczynam coraz częściej o tym myśleć, z czasem dostrzegam też w sobie wiele negatywnych cech, stałam się zimna, cyniczna, nie chce mi się nawet z nikim rozmawiać. Dostałam kosza od dwóch chłopaków, to był cios w serce, za każdym razem, mimo, że to oni jako pierwsi inicjowali kontakt ze mną i wyraźnie pokazywali mi zainteresowanie. Kręciłam z pewnym chłopakiem, zainteresowanie również wyszło z jego strony, nagle stwierdził, że nie chce związku, zaczął nabijać się ze mnie razem ze swoimi kumplami, a sam jest teraz z o wiele atrakcyjniejszą dziewczyną. Miał ktoś podobnie? jak uciszyć w sobie tę nienawiść i cynizm wobez świata, ludzi a nawet siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jednak to coś z Tobą jest nie tak. Atrakcyjna zapewne jesteś bo zarywają do Ciebie ale gorzej to wygląda bo rezygnują zaraz. Oznacza to, że to jednak coś z Tobą jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może za szybko pokazywalas im ze Ci zależy, staralas sie bardziej.niz facet, zabiegalas, przez co czuli ze maja Cie w garści? A takimi kobietami sie nudzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jakies bambaryły, z kim Ty obcujesz. Koles sie nasmiewal z kolegami?Albo macie po 15 lat albo odpowiadasz na minoderie patusków.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To jakies bambaryły, z kim Ty obcujesz. Koles sie nasmiewal z kolegami?Albo macie po 15 lat albo odpowiadasz na minoderie patusków.

Koleś skończył 19 lat, ale fakt, towarzystwo ma jakie ma. Najpierw był zaangażowany, zaprosił do kina, pisał, cieszył się na mój widok, później nagle mu się odwidziło. Po tym wszystkim mówiliśmy sobie zwyczajnie cześć, ale z czasem zaczęłam go olewać, bo co nam z tego ''hej'? w dodatku zaczął cwaniakować. Szłam kiedyś korytarzem, on stał ze swoimi pseudo kumplami, oczywiście wszyscy wzrok na mnie i jeden krzyknął 'j*b się', wszyscy w śmiech, może jeden z nich popatrzył na to dosyć krzywo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Może za szybko pokazywalas im ze Ci zależy, staralas sie bardziej.niz facet, zabiegalas, przez co czuli ze maja Cie w garści? A takimi kobietami sie nudzą...

Mam siostrę, no i on był naszym wspólnym 'znajomym' zauroczyłam się nim, on doskonale o tym wiedział, widział jak na niego patrzę, uśmiechałam się do niego. On perfidnie na moich oczach faworyzował moją siostrę, strasznie mnie to bolało. Kiedyś do nas podszedł rzucił do mojej siostry tekstem 'oo, Ty taka fajna, mądra dziewczyna, w dodatku ładna, dobra koleżanka', puścił jej oczko, po czym odwrócił się do mnie i popatrzył takim wzrokiem, którego do końca życia nie zapomnę. Czułam się jak .... Nigdy nie dawałam nikomu niczego 'na tacy', w zasadzie nie miałam nawet okazji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mam siostrę, no i on był naszym wspólnym 'znajomym' zauroczyłam się nim, on doskonale o tym wiedział, widział jak na niego patrzę, uśmiechałam się do niego. On perfidnie na moich oczach faworyzował moją siostrę, strasznie mnie to bolało. Kiedyś do nas podszedł rzucił do mojej siostry tekstem 'oo, Ty taka fajna, mądra dziewczyna, w dodatku ładna, dobra koleżanka', puścił jej oczko, po czym odwrócił się do mnie i popatrzył takim wzrokiem, którego do końca życia nie zapomnę. Czułam się jak .... Nigdy nie dawałam nikomu niczego 'na tacy', w zasadzie nie miałam nawet okazji...

Widzialas ze leci na Twoja siostrę i nie za stanowiło Cie ze nagle zaczal z Toba kręcić, podczas gdy wczesniej Cie olewal? Nie wzielas pod uwagę ze to może być gra, żeby się z Ciebie nabijac? Ile masz lat? Obstawiam ze 18-20...musisz być ostrozna i bacznie obserwować co facet robi a nie co mówi. Miej honor i olej go, nawet nie patrz ja niego a najlepiej flirtuj z innym na jego oczach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co mówisz wynika, że skrzywdziło cię zachowanie gówniarzy. może 19 lat, czyli dorośli i "po maturze", ale zachowują się jak typowe gamonie i to z dawnego gimnazjum. zero ogłady, takie małpy w zoo. oczywiście winne są temu również panny podobnego poziomu, które okazują takim osobnikom nadmiar atencji łącznie z dopuszczeniem do pożycia, bo raz, że kultura obecnie pozwala na takie zachowania i je faworyzuje, dwa, że z powodu hormonów i działania ego są zaślepione na niektóre zagrywki. to taki folwark zwierzęcy. jak dla mnie wszyscy, których wymieniłaś są na razie przeznaczeni do odstrzału, więc twój cynizm nie jest niczym dziwnym. takim osobnikom przydałby się zimny prysznic, lep na twarz, brudna ... na ryj, w ostateczności kolanko w brzuch i utylizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Widzialas ze leci na Twoja siostrę i nie za stanowiło Cie ze nagle zaczal z Toba kręcić, podczas gdy wczesniej Cie olewal? Nie wzielas pod uwagę ze to może być gra, żeby się z Ciebie nabijac? Ile masz lat? Obstawiam ze 18-20...musisz być ostrozna i bacznie obserwować co facet robi a nie co mówi. Miej honor i olej go, nawet nie patrz ja niego a najlepiej flirtuj z innym na jego oczach. 

Ten, którego tutaj opisałam to inny gość, no ale też z jego towarzystwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

z tego co mówisz wynika, że skrzywdziło cię zachowanie gówniarzy. może 19 lat, czyli dorośli i "po maturze", ale zachowują się jak typowe gamonie i to z dawnego gimnazjum. zero ogłady, takie małpy w zoo. oczywiście winne są temu również panny podobnego poziomu, które okazują takim osobnikom nadmiar atencji łącznie z dopuszczeniem do pożycia, bo raz, że kultura obecnie pozwala na takie zachowania i je faworyzuje, dwa, że z powodu hormonów i działania ego są zaślepione na niektóre zagrywki. to taki folwark zwierzęcy. jak dla mnie wszyscy, których wymieniłaś są na razie przeznaczeni do odstrzału, więc twój cynizm nie jest niczym dziwnym. takim osobnikom przydałby się zimny prysznic, lep na twarz, brudna ... na ryj, w ostateczności kolanko w brzuch i utylizacja.

Z tego co wiem, to do matury nawet nie podchodzą. Mają powodzenie, bo co to nie oni, kręci się koło nich wiele dziewczyn, ale ja nazywam je słodkimi ...kami, cieszą się z nimi, pierwsze się do nich tulą, same podchodzą, rzygać się chce jak to widzę. Zastanawiałam się czy może, że to ze mną jest coś nie tak, skoro oni są tacy 'zajebiści', a ja nie potrafię tego dostrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez ty chcialabys byc na miejscu tych dziewczyn. Inaczej by cie to nie bolalo, ze raz prawie rok temu bylas z kolesiem w kinie i przez ten prawie rok zakladasz tu tematy na ten temat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie. Olewam to. Nie to nie. Niech spi erdalają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przeciez ty chcialabys byc na miejscu tych dziewczyn. Inaczej by cie to nie bolalo, ze raz prawie rok temu bylas z kolesiem w kinie i przez ten prawie rok zakladasz tu tematy na ten temat. 

to nie było rok temu... poza tym, dlaczego miałabym chcieć być na ich miejscu? oni też mają je za ...ki, tyle, że im to imponuje bo mają póki co bzykanie w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W maju w zeszlym roku, przeciez sama pisalas. Mam ci wkeic tu twoje stare watki? Potem orzrz wakacje tylko troche pisaliscie, a po powrocie do szkoly byliscie tylko na "czesc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malo tego, to dopiero co pytalas tu czy jest szansa, ze do ciebie wroci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Malo tego, to dopiero co pytalas tu czy jest szansa, ze do ciebie wroci....

I jakie to ma znaczenie? Jak Ci się nudzi to zajmij się czymś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma takie znaczenie, ze tu niby piszesz, ze on taki i owaki, a i tak bys chciala z nim byc i przez 10 miesiecy siedzisz i rozkminiasz czy moglas zrobic cos inaczej. Ba, teraz niby sie odchudzasz i trenujesz w nadziei, ze on na ciebie znowu zwroci uwage. Nie widzisz w tym desperacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś kreatorem rzeczywistości, jak w Krainie lodu - mam tę moc. Stwarzaj swój świat, ale ostrożnie, bo się spełni. Jesteś wrażliwa, rozglądaj się za podobnymi do siebie. Wyzbądź się myślenia "Krzywdzą mnie" i osądzania innych.  Niech każdy żyje jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ma takie znaczenie, ze tu niby piszesz, ze on taki i owaki, a i tak bys chciala z nim byc i przez 10 miesiecy siedzisz i rozkminiasz czy moglas zrobic cos inaczej. Ba, teraz niby sie odchudzasz i trenujesz w nadziei, ze on na ciebie znowu zwroci uwage. Nie widzisz w tym desperacji?

Dokladnie, zachowujesz sie jak desperatka (no może nie bardziej niż te dziewczyny mizdrzace sie do niego ale naiwne jest to ze wciąż masz nadzieje ze będziecie razem) a koleś ma Cie w d...e, zakupił z Ciebie i kręci z innymi, pewnie jest kobieciarzem. Gdzie Twój honor?! Miej godnosc i pokaz ze masz go w d...e, ze jest Ci obojętny bo tylko na to taki goguś zasługuje!

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Z tego co wiem, to do matury nawet nie podchodzą. Mają powodzenie, bo co to nie oni, kręci się koło nich wiele dziewczyn, ale ja nazywam je słodkimi ...kami, cieszą się z nimi, pierwsze się do nich tulą, same podchodzą, rzygać się chce jak to widzę. Zastanawiałam się czy może, że to ze mną jest coś nie tak, skoro oni są tacy 'zajebiści', a ja nie potrafię tego dostrzec.

w takim razie się nimi nie przejmuj; gorzej, że może nie być innych ludzi wokół ciebie, że przez takich ... możesz być uprzedzona do wszystkich albo co gorsza spotkasz parę osób, na których też się przejedziesz i zamienisz się w diogenesa z synopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×