Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
SzybcyiWsciekli

dostałam wypowiedzenie ;(

Polecane posty

Czy ktos z Was tez jest w takiej sytuacji jak ja? Pracowałam w niewielkim sklepie we 2 z moją szefową. Przez koronawirusa liczba klientow zdecydowanie zmalała, zysk zmniejszył się bardzo, ale nie ustał całkiem. Szefowa pewnie będzie się starała o zawieszenie składek na 3 miesiące itp. Lecz nagle z dnia na dzień dostałam wypowiedzenie. Rozumiem jaka jest sytuacja, proponowalam nawet pracę raz na jakiś czas, za o wiele mniejsze pieniądze- tak aby jej nie obciążać, ale nie przystała na to. Tylko powiedziała że jak już minie ten wirus to do mnie zadzwoni. Na początku ją starałam się zrozumieć, ale teraz stwierdzam że jak był wielki ruch i byłam jej potrzebna to było dobrze. A tu nagle problem i się mnie pozbyła jak śmiecia. Jeszcze gdyby mi dała czas, uprzedziła czy coś a nie tak z dnia na dzień. Co myślicie, czy powinnam mieć żal czy zrozumieć? I co zrobić jak za jakiś czas się do mnie odezwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz wszystko stoi, zwalniaja ludzi wszędzie, wiec nie jesteś jedyna. 

firmy będą bankrutowaly, potem nedzie bieda i głód 🤷🏻‍♂️

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek

Ciężko jest powiedzieć coś na ten temat

Jak zależy twojej szefowej na Tobie , to za jakiś czas napewno się odezwie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na to nikt Ci nie odpowie twierdząco,TYLKO ONA ZNA ODPOWIEDŹ.Musisz poczekać jak sytuacja dalej się rozwinie,lub szukać nowej pracy.No cóż..,takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

czyli nie powinnam miec do niej zalu

Postaw się w jej sytuacji,moim zdaniem gdyby ją bylo stać dalej by Cię zatrudniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

z jakim spadkiem?

tutaj jezt dużo shizofreników którzy mają swoje filmy w głowie nie przejmuj sie tym, a wracajac do tematu, twoja szefowa musiala cie zwolnić bo niemialaby pieniedzy dla ciebie na wypłatę. 

Teraz ludzie. masowo są zwalniani. 

Musisz szybko znaleźć nową prace bo bedzie bieda na świecie i ludzie nie będą mieli na życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez zwolnili. Ludzie nikogo nie szanuja, z dnia na dzien potrafia wywalic i nawet nie zapytac czy masz na chleb. Wiem ze pracodawca to nie caritas ale trzeba byc czlowiekiem. Mozna uprzedzic, zwlaszcza jedynego pracownika. Moj narzeczony pracuje u goscia ktory jak sie dowiedzial ze jest epidemia to dal mu pieniadze i powiedzial ze pozniej mu odpracuje. I to jest szef...

Skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To są pewne rzeczy jak wschód i zachód słońca 🌄. Trzeba mieć poduszkę bezpieczeństwa. Tyle 👌😗

ty najlepiej idź z tego tematu chrzanić gdzie indziej chłopcze! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Motylkowa- przykro mi ze Ciebie też się pozbyli. Niby staram się zrozumieć w jakiej sytuacji znaleźli się pracodawcy, ale kurcze, można chociaż uprzedzić. Z kolei Twój narzeczony ma super szefa, on chociaż potrafił się zachować i nie patrzy tylko na siebie.

Jestem z Warszawy a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Motylkowa- przykro mi ze Ciebie też się pozbyli. Niby staram się zrozumieć w jakiej sytuacji znaleźli się pracodawcy, ale kurcze, można chociaż uprzedzić. Z kolei Twój narzeczony ma super szefa, on chociaż potrafił się zachować i nie patrzy tylko na siebie.

Jestem z Warszawy a Ty?

Wrocław. Pytam bo miałabym coś dla Ciebie. 

Spróbuj w jakimkolwiek markecie a później znajdziesz coś lepszego. Powodzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro to był niewielki sklep i wszystko spowolniło, to po prostu nie było jej stać na trzymanie tam pracownika i przestało jej się to opłacać. Rozumiem Cię, ale ona też miała swoje powody, a lepiej dać prawcownikowi wypowiedzenie niż ryzykować bankructwem.

Nie zrobiła też tego raczej Tobie na złość, po prostu wiele firm upada i pewnie sama martwi się czy w ogóle jej sklep to przetrzyma, zwłaszcza mniejszy, bo ludzie chodza po zapasy do marketów z tego co widzę.

Edytowano przez Angel Sue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

bardzo proszę o odpowiedź.

Bedziesz na prawdę uprzywilejowaną osobą, kiedy do ciebie zadzwoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mnie tez zwolnili. Ludzie nikogo nie szanuja, z dnia na dzien potrafia wywalic i nawet nie zapytac czy masz na chleb. Wiem ze pracodawca to nie caritas ale trzeba byc czlowiekiem. Mozna uprzedzic, zwlaszcza jedynego pracownika. Moj narzeczony pracuje u goscia ktory jak sie dowiedzial ze jest epidemia to dal mu pieniadze i powiedzial ze pozniej mu odpracuje. I to jest szef...

Skąd jestes?

No to są efekty odejścia od Kościoła katolickiego, oraz stosowania lewacko żydowskich prezentów, takich jak kabała, smartfon.

W państwie żydowskim jakim jest polska - morawiecki to bankier żydowski, a duda to klęcznik żydowski, kaczyński to przestraszony żul żydowski - to jest możliwe, że pracodawca nie jest człowiekiem, ponieważ zydowska kabała nie ma praw chrześcijańskich, a właśnie ma żydowską kabałę - takie odwrotności łacińskiej kultury.

 Nie wiem czemu się tak orientujesz.. na brak człowieczeństwa ... rozpowiadaj znajomym komu zaufano w wyborach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przechodzę na 4/5 etatu.. z 2600 na 2080...

Super, że rząd pomyślał o tych na postojowym- nie mogą dostać mniej niż najniższa, o tych na umowach zlecenie, dzieło- 2080 netto przez trzy miesiące.

A my na umowach będziemy pracować za grosze, narażać swoje zdrowie..a niektórzy dostają więcej za siedzenie w domu..

A jeszcze chcą zlikwidować wypłacenie odchodnego przy wypowiedzeniu umowy o pracę.. ja stracę pracę i jedynie mogę dostać zasiłek dla bezrobotnych.. śmieszne pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×