Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AmidaButsu

Wiecie i tym że każdy virus we wczesnym stadium wykrycia jest wyleczalny?

Polecane posty

A organizm gdy się broni przed choroba powoduje gorączkę, po to aby spowolnić namnażanie się tego Pato geny virusa czy bakterii. Wtedy wystarczy robić to samo tylko z głową obłożona lodem w saunie i dać czas naszemu systemowi unmun na wysyłanie przciwnika w inny wymiar. Takie leczenie bym zaordynował każdemu, który by chciał nie zachorować, po co leczyć chorobę?? np choroba virusa jeśli można go unicestwić. Tylko takie siedzenie w saunie po 6h dziennie jest męczące..😝 ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choroba się nie zdoła rozwinąć nigdy. Gdy się będzie siedzieć w saunie z kiciami.. wiecie o tym? Bo jak miała by się kolonia virusa rozwinąć w takich warunkach cieplarnianych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to skoro już wiem jak się zdołam obronić przed corona virusem to mogę już spać spokojnie 😏😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jest w ogóle jakiś koronawirus? Czy tylko globalna ściema. Wiele za tym przemawia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A jest w ogóle jakiś koronawirus? Czy tylko globalna ściema. Wiele za tym przemawia. 

Jest bardzo groźny, tak zakładam z obserwacji ale martwi mnie co innego.. Defender 2020.  To już się kiedyś działo w którym z symilarnych wszechświatow. Sam nie wiem skąd we mnie to przekonanie ale V. Miał zwiastować neo i erę wodnika koniec Jugi Kali.. no chyba że coś mi się ...ało.😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeśli ktoś ma problemy z serduchem ? Nie którzy ludzie nie mogą właśnie przez to korzystać z sauny.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Choroba się nie zdoła rozwinąć nigdy. Gdy się będzie siedzieć w saunie z kiciami.. wiecie o tym? Bo jak miała by się kolonia virusa rozwinąć w takich warunkach cieplarnianych?

Coś w tym jest ! Tylko saunowanie zamknięte. A jak zainwestuje w saunę to jej na zielonej trawce nie postawie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A jeśli ktoś ma problemy z serduchem ? Nie którzy ludzie nie mogą właśnie przez to korzystać z sauny.  

No to pozostaje im się udać do lekarza 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Coś w tym jest ! Tylko saunowanie zamknięte. A jak zainwestuje w saunę to jej na zielonej trawce nie postawie 😄

Można w wannie 😊😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Można w wannie 😊😎

W wannie nie ma takiej temperatury by się wypocić.  Lepiej już chyba zachajcowac chaupe , dodać do komina full i się smażyć 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W wannie nie ma takiej temperatury by się wypocić.  Lepiej już chyba zachajcowac chaupe , dodać do komina full i się smażyć 😅

Nie no spokojnie temperatura wody we wannie wystarczy w zupełności 😅najlepiej gorąca ale na tyle abyśmy się nie poparzyli. Gdy czujesz pierwsze objawy choroby, czy to katar czy goraczka wybierz saunę, bądź długą kąpiel po czym do łóżka dalej pocić virusa. To działa za każdym razem.  I nie ma się gorączki po długiej kąpieli, bo organizm opanował zagrożenie 😃😎 i tak codziennie. Dwa czy trzy dni i po chorobie, najczęściej wystarczy jedna doba😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah od korony nikt nie ucieknie. Jedynie Ci którzy zostali zaszczepieni przed epidemią. Taki swiat taki kraj taki los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×