Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kasia821

Mój chłopak przespał się z moją

Polecane posty

najlepszą przyjaciółką. Co prawda nie byliśmy wtedy razem, mieliśmy wtedy dwuletnią przerwę. Przyznał mi się do tego że był to jeden raz i raz nawet jej odmówił. Teraz denerwuje się jak mu to wypominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko powinien być mi chociaż lojalny. Z innymi mógłby się spotykać ale nie z nią.Nie miałabym żalu gdyby się z innymi spotykał. I jeszcze zasłania się tym że był pijany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tylko powinien być mi chociaż lojalny. Z innymi mógłby się spotykać ale nie z nią.Nie miałabym żalu gdyby się z innymi spotykał. I jeszcze zasłania się tym że był pijany

Nie mial zadnego obowiazku byc ci lojalny czy nawet brac pod uwage, ze do siebie wrocicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tylko powinien być mi chociaż lojalny. Z innymi mógłby się spotykać ale nie z nią.Nie miałabym żalu gdyby się z innymi spotykał. I jeszcze zasłania się tym że był pijany

No wlasnie, tak samo ona, jakby była w porządku nie tknelaby go bo to Twój były a pewnie wiedziała ze jeszcze o nim myślisz, pewnie opowiadalas jej o nim, np to ze chcesz do niego wrócić, znała Twoje uczucia do niego...nadal przyjaznisz sie z nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz zaliczyła wpadkę i nie widzę ja często.Wcale za nim wtedy nie myślałam bo był takim moim kolegą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie mial zadnego obowiazku byc ci lojalny czy nawet brac pod uwage, ze do siebie wrocicie

No kurczę powinien być raczej lojalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No kurczę powinien być raczej lojalny

 

 

No wlasnie, tak samo ona, jakby była w porządku nie tknelaby go bo to Twój były a pewnie wiedziała ze jeszcze o nim myślisz, pewnie opowiadalas jej o nim, np to ze chcesz do niego wrócić, znała Twoje uczucia do niego...nadal przyjaznisz sie z nią?

Istnieje coś takiego jak zwykłą przyzwoitość. W dzisiejszym świecie, niestety bardzo często słowo zapomniane, nie mówiąc o tym, że nie stosowane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój co było kiedyś chyba nie jest ważne. Na pewno chłopak żałował tej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dwa lata razem nie byliście no i Zara celibat ma byc?ojtam ojtam. Dobrze ze nie bylo bara bara z twoją mama to by było wgl ciekawie 

Kurczę z jedną się przesłał ale z drugą mało co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×