Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Rysiek

Kidawa-Błońska: Zawieszam całkowicie swoją kampanię. Będę realizowała zadania, którą stoją przed posłem RP.

Polecane posty

W TYM TRUDNYM CZASIE, NAJLEPSZA WIADOMOŚĆ. W jej przypadku, brak kampanii to najlepsza kampania !!! A miała być taka piękna prezydętka - w wyszła dętka....

Zbłaźniła się strasznie. Od razu przeczuwałam, że ta Pani nie ma szans. W ogóle PO powinno dać sobie spokój, ich czas już przeminął. Nie jestem absolutnie za obecną władzą, o nie nie. Brakuje tylko sensownej alternatywy. Precz z PiSem! 😉

Zbłaźniła się strasznie. Od razu przeczuwałam, że ta Pani nie ma szans. W ogóle PO powinno dać sobie spokój, ich czas już przeminął. Nie jestem absolutnie za obecną władzą, o nie nie. Brakuje tylko sensownej alternatywy. Precz z PiSem! 😉

Ja obwiniam bardziej tych co ją wybrali na kandydata na prezydenta nie mogli nie widzieć tego że ona nie podoła kampanii o wygraniu nie wspomnę, w pewnym sensie skrzywdzili ją. 

I jeszcze jedno, mi osobiście jest jej szkoda. 

Pani Gosiu, się pani nie boi,  dwie trzecie stopki redakcyjnej TVN, GW za panią stoi i MODKI z kafe również 🙂

Ja obwiniam bardziej tych co ją wybrali na kandydata na prezydenta nie mogli nie widzieć tego że ona nie podoła kampanii o wygraniu nie wspomnę, w pewnym sensie skrzywdzili ją. 

Nie pałam miłością i współczuciem do polityków, skrzywdzić można kogoś niewinnego, ktoś kto jest w tym BAGNIE od lat, powinien liczyć się z tym, że nie ma zmiłuj się. 

Nie pałam miłością i współczuciem do polityków, skrzywdzić można kogoś niewinnego, ktoś kto jest w tym BAGNIE od lat, powinien liczyć się z tym, że nie ma zmiłuj się. 

Ja uważam tylko że nie należy  "kopać leżącego" bez względu na to kto jaką funkcję pełni.

Ja uważam tylko że nie należy  "kopać leżącego" bez względu na to kto jaką funkcję pełni.

Nie wiem czy jest kopana. Szczerze mówiąc, nie śledzę tego wątku w mediach, mam swoje sprawy na głowie. No jeśli jest tak źle, to nieładnie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować