Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paula56

Czy moge być we wczesnej ciąży ?

Polecane posty

Hej :) mianowicie okres powinien mi sie zacząć 9 dni temu ale chyba wybrał inna drogę. Robiłam test wyszedł negatywny ale suma sumarum czy jest możliwość ze jeszcze jest za wcześnie ? Czasami odczuwam podobny ból/kłucie jak przy miesiączce lecz jej brak. Śluz jest biały/żółty o zapachu prawie nie wyczuwalnym jest go sporo dosc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również czuje klocic z lewej strony tak jakby jajnik ale nie jestem pewna i boli mnie krzyż 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka
 

Kolejna...

Więcej empatii. 

 

 

🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym żebyście były tez w takiej sytuacji nie wiedząc nic o tym nie mając bladego pojęcia. I nie moc isc do lekarza przez to co sie dzieje na świecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka
 

Chciałabym żebyście były tez w takiej sytuacji nie wiedząc nic o tym nie mając bladego pojęcia. I nie moc isc do lekarza przez to co sie dzieje na świecie. 

Kochanie, ja będę rodzić w obecnej sytuacji. Też nie mam bladego pojęcia o porodzie, mój lekarz niewiele mi pomoże i generalnie cofnę się w czasie do komuny w kwestii opieki okołoporodowej. Także co Ty tutaj się żalisz. Test wyszedł negatywny, odpal sobie miły film i daj spokój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej 🙂 mianowicie okres powinien mi sie zacząć 9 dni temu ale chyba wybrał inna drogę. Robiłam test wyszedł negatywny ale suma sumarum czy jest możliwość ze jeszcze jest za wcześnie ? Czasami odczuwam podobny ból/kłucie jak przy miesiączce lecz jej brak. Śluz jest biały/żółty o zapachu prawie nie wyczuwalnym jest go sporo dosc. 

Jeśli byś była w ciąży, to miałaby ona już na pewno dwa tygodnie (jesteś 3 tygodnie po owulacji), a dwutygodniowa ciąża jest wykrywalna chyba już dla każdego testu. Chyba, że owulację miałaś przed miesiączką. Zdarza się. Czy ta odpowiedź jest zadowalająca?

Rozwalają mnie te pytania. Nikt nie potrafi wpisać sobie w przeglądarkę, wykrywalność testów, albo kupić za tydzień drugi? Jedna i ta sama osoba zakłada te tematy, bo nicki w jednym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam ostatnio cykl 54 dni i zrobiłam chyba ze 100 testów zanim udałam się do lekarza.cykl okazał się bezowulacyjny,dostałam duphaston na wywołanie i po 4 dniach pojawiło się krwawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chciałabym żebyście były tez w takiej sytuacji nie wiedząc nic o tym nie mając bladego pojęcia. I nie moc isc do lekarza przez to co sie dzieje na świecie. 

No patrz, a ja ostatnio bez problemu poszłam do lekarza na kontrolę więc jak poszukasz to znajdziesz lekarza, który Cię przyjmie. A skoro nie masz bladego pojęcia o zapłodnieniu, ciąży itd to może za seks się nie bierz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób Test z krwi będziesz pewna na 100% ja zrobiłam test tydzień po owulacji i już wyszła 2 blada kreska lecz poszłam na Betę z krwi żeby mieć 100 % pewności lecz na usg nie było widać jeszcze nic oprócz rozpulchnionej macicy 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na badanie beta cię przyjmą, a jak nie chcesz być w ciaży to się zabezpieczaj, ja jak nie mogła pigułek to znalazłam zabezpieczenie równie dobre, była to diafragma dopochwowa i żel plemnikobójczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×