Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
realistaa

Tylko normalna kobieca kobieta ma szanse na związek, współczesne leworęczne lalki mogą być jedynie tymczasową lalką do zabawy

Polecane posty

Gość Nikt11
 

prawda jest oczywista

Jaka tj wg autora kobieca  kobieta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kobieca kobieta xD

taka która nie próbuje z facetem konkurować i potrafi zająć się rodziną którą chce stworzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt11
 

taka która nie próbuje z facetem konkurować i potrafi zająć się rodziną którą chce stworzyć

Ale głupie  a po co konkurować  lepiej  mieć  tzw święty  spokój 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorze ta tzw. "normalna kobieta" jak już za pare lat ci narodzi dzieci to przestaniesz ją doceniać, będziesz traktować jak stary mebel i oglądać sie za leworęcznymi lalkami

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Autorze ta tzw. "normalna kobieta" jak już za pare lat ci narodzi dzieci to przestaniesz ją doceniać, będziesz traktować jak stary mebel i oglądać sie za leworęcznymi lalkami

Normalnemu facetowi porządna kobieta nigdy się nie znudzi i nie musi się oglądać z innymi ani wymieniać na leworęczne lalki. Problem że wy porządnych to spotykacie raz na 10 lat i nawet nie macie o tym pojęcia.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale głupie  a po co konkurować  lepiej  mieć  tzw święty  spokój 

Też tak myślę. Nie wiem która chce ,,konkurować". Najwidoczniej oni tak to widzą, jak kobieta zarabia na siebie i nie siedzi 24/7 w domu. No coż...

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życie jest niesprawiedliwe, bo faceci i kobiety mają inne role i funkcje, miej pretensje do natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

wez uwazaj z tym szukaniem lalek do zabawy bo ktoras zajdzie w ciaze pozamaciczną i co zrobisz

jak byłem ostatnio u divki to zapomniałem gumę wypełnioną spermą zabrać ze sobą. teraz mam paranoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Autorze ta tzw. "normalna kobieta" jak już za pare lat ci narodzi dzieci to przestaniesz ją doceniać, będziesz traktować jak stary mebel i oglądać sie za leworęcznymi lalkami

Dokladnie, bo zona juz będzie miała.obwisly brzuch, rozstepy itp to facet będzie sie slinil za jedrnymi 20latkami. Nie warto sie dla was poświęcać! Psy na baby myślące kootasem!

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dokladnie, bo zona juz będzie miała.obwisly brzuch, rozstepy itp to facet będzie sie slinil za jedrnymi 20latkami. Nie warto sie dla was poświęcać! Psy na baby myślące kootasem!

a wy tylko na przystojniaków lecicie to dobrze? musi mieć to "coś" wiecznie,.... no to jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

taka która nie próbuje z facetem konkurować i potrafi zająć się rodziną którą chce stworzyć

Idź Res spać już. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

a wy tylko na przystojniaków lecicie to dobrze? musi mieć to "coś" wiecznie,.... no to jak to jest

To ,,cos" dla danej kobiety nie musi mieć typowy przystojniak, może TO mieć w sobie przeciętny facet (ale raczej zadbany) bo chodzi o chemie, feromony i takie tam...dla TEJ kobiety będzie przystojny a inna stwierdzi o nim ze jest taki sobie lub nawet brzydki bo nie będzie żadnej chemii. Pogodzcir sie z tym ze albo TO jest albo nie ma. Wam tez każda sie podoba, tzn każda ładna kobieta? Nie sadze, o niektorych mozecie stwierdzić ze owszem, jest ładna, ale bez żadnych emocji (samo stwierdzenie faktu), nie będzie was ciągnęło do niej i uznacie ze nie jest w waszym typie a dla kolegi ta sama kobieta może być ideałem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Normalnemu facetowi porządna kobieta nigdy się nie znudzi i nie musi się oglądać z innymi ani wymieniać na leworęczne lalki. Problem że wy porządnych to spotykacie raz na 10 lat i nawet nie macie o tym pojęcia.

Bo wszyscy się ukrywają na Kafe! Jestem genialna. Same skarby tutaj się pochowały. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To ,,cos" dla danej kobiety nie musi mieć typowy przystojniak, może TO mieć w sobie przeciętny facet (ale raczej zadbany) bo chodzi o chemie, feromony i takie tam...dla TEJ kobiety będzie przystojny a inna stwierdzi o nim ze jest taki sobie lub nawet brzydki bo nie będzie żadnej chemii. Pogodzcir sie z tym ze albo TO jest albo nie ma. Wam tez każda sie podoba, tzn każda ładna kobieta? Nie sadze, o niektorych mozecie stwierdzić ze owszem, jest ładna, ale bez żadnych emocji (samo stwierdzenie faktu), nie będzie was ciągnęło do niej i uznacie ze nie jest w waszym typie a dla kolegi ta sama kobieta może być ideałem. 

zamiast szukać wiecznie to "coś", może czas być bardziej praktycznym, motylki i inne "coś" jest krótkotrwałe, gòwno z tego jest, a potem zostajecie zrezygnowane i w czarnej du'pie z kotami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

zamiast szukać wiecznie to "coś", może czas być bardziej praktycznym, motylki i inne "coś" jest krótkotrwałe, gòwno z tego jest, a potem zostajecie zrezygnowane i w czarnej du'pie z kotami

Jestem tak praktyczna ze bardziej być nie można. Dlatego zamierzam zostać z kotami i nie mogę się już tego doczekać 🤗 a ty pieprzysz o rzeczach o których nie masz pojęcia tj o kobietach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×