Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
realistaa

Kobieta która nie potrafi gotować nie nadaje się do związku. Koniec. Kropka.

Polecane posty

jeśli nie potrafi zrobić nic oprócz rezerwacji w restauracji to odpada nawet jak to jest miss świata, bo jest bardzo łatwa do wymiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja potrafię gotować bardzo dobrze.  A co 2 dni zamawiam drugie danie i zupę.  I taniej mi to wychodzi. Zresztą cudze bardziej mi smakuje.  Jestem stała klientka to wiedzą że np roladę czy pieczeń lubię jak jest dużo sosu.  Mniam ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

jeśli nie potrafi zrobić nic oprócz rezerwacji w restauracji to odpada nawet jak to jest miss świata, bo jest bardzo łatwa do wymiany

Takie czasy.
 

Ale załóżmy, że zbliża się apokalipsa w wyniku obecnej sytuacji. Przetrwasz jako nieliczny. To czy będziesz potrafił upolować dziką zwierzynę ? Czy będziesz potrafił obronić swój dobytek nawet jakby miała się polać krew ? :classic_blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja potrafię gotować bardzo dobrze.  A co 2 dni zamawiam drugie danie i zupę.  I taniej mi to wychodzi. Zresztą cudze bardziej mi smakuje.  Jestem stała klientka to wiedzą że np roladę czy pieczeń lubię jak jest dużo sosu.  Mniam ! 

jakbyś miała rodzine 5 osobową to byś musiała gotować i dopracować tak aby twoje lepiej smakowało niż cudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Takie czasy.
 

Ale załóżmy, że zbliża się apokalipsa w wyniku obecnej sytuacji. Przetrwasz jako nieliczny. To czy będziesz potrafił upolować dziką zwierzynę ? Czy będziesz potrafił obronić swój dobytek nawet jakby miała się polać krew ? :classic_blink:

nauka strzelania z łuku od dawna dopracowana, moge polować na mamuta czy co tam inne ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

jakbyś miała rodzine 5 osobową to byś musiała gotować i dopracować tak aby twoje lepiej smakowało niż cudze

Otóż to.  Jak już są 2 osoby które mieszkają razem to zawsze u mnie był gorący obiad.  A na weekend + sałatka i sernik na zimno.  Ale jak człowiek mieszka sam to bez sensu + za 16 zł wezmę obiad . Pan zawsze z innymi obiadami przejeżdża to przeważnie mi po 15 dowiezie jak zadzwonię.  Gdy się ma rodzinę to obiad musi być , bez dwóch zdań.  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wchodzę w związek to też mnie interesuje czy partner potrafi gotować.  Na szczęście trafiło mi się że - mama kucharka , On smykałka do gotowania i przez 3 lata mnie nauczyli , dużo fajnych , smacznych dań.  Też w necie są bardzo ciekawe pomysły.  Albo na święta Wielkanocne - ile z jajek fantastycznych pomysłów.  2 lata temu robiłam.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Otóż to.  Jak już są 2 osoby które mieszkają razem to zawsze u mnie był gorący obiad.  A na weekend + sałatka i sernik na zimno.  Ale jak człowiek mieszka sam to bez sensu + za 16 zł wezmę obiad . Pan zawsze z innymi obiadami przejeżdża to przeważnie mi po 15 dowiezie jak zadzwonię.  Gdy się ma rodzinę to obiad musi być , bez dwóch zdań.  🙂

zakładaj rodzine i wtedy szlifuj gotowanie, ale pewnie zaraz powiesz że nie ma z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

zakładaj rodzine i wtedy szlifuj gotowanie, ale pewnie zaraz powiesz że nie ma z kim

Jak na razie nie chce.  Oczywiście że jest z kim.  Tyle ludzi na świecie. Samotnych itp.  Na spokojnie.  Lubię dlatego do siebie przyjacioł zapraszać bo mogę cały stół zaserwować fajnymi daniami.  I jest dla kogo ! A to cieszy jak smakuje.  Jak to mówią " przez żołądek do serca " .  Ale tak jest nawet mrożona kawa od czasu do czasu lepiej smakuje 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt11
 

jeśli nie potrafi zrobić nic oprócz rezerwacji w restauracji to odpada nawet jak to jest miss świata, bo jest bardzo łatwa do wymiany

Ok autorze  każda  coś tam upichci a ty potrafisz  wodę  na herbatę zagotować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak mielone na płatkach kukurydzianych.  Wszystko można na różny sposób przygotować.  Bo osobiście jak widzę kotleta schabowego to już patrzeć nie mogę 😕 ileż można jeść w kółko jedno i to samo.  Kuchnia Grecka - lekka i pyszna.  Włoska i węgierska smaczna.  W Polskiej no kocham kiszoną kapustę to kapuśniak musi byc z cięższych bigos.  Ahh dużo tego.  😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak na razie nie chce.  Oczywiście że jest z kim.  Tyle ludzi na świecie. Samotnych itp.  Na spokojnie.  Lubię dlatego do siebie przyjacioł zapraszać bo mogę cały stół zaserwować fajnymi daniami.  I jest dla kogo ! A to cieszy jak smakuje.  Jak to mówią " przez żołądek do serca " .  Ale tak jest nawet mrożona kawa od czasu do czasu lepiej smakuje 🙂 

Jak jest z kim to nie wiem na co czekasz.... że ktoś lepszy się nawinie? Życie jest krótkie i nigdy nie jest idealny czas, a gdy się to bardzo planuje to nigdy się nie doczeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno co bym chciała się jeszcze nauczyć to piec ciasta.  Dobrego makowca - to dawno nie jadłam.  🙁 Bo na zimno desery to człowiek się bawi i pięknie wygląda.  Chleb kiedyś upiekłam razowy z słonecznikiem i wzięłam na grilla do znajomych 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ok autorze  każda  coś tam upichci a ty potrafisz  wodę  na herbatę zagotować 

ja to podaje kobiecie śniadanie do łóżka, ale nie dla byle pustej lalki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jedno co bym chciała się jeszcze nauczyć to piec ciasta.  Dobrego makowca - to dawno nie jadłam.  🙁 Bo na zimno desery to człowiek się bawi i pięknie wygląda.  Chleb kiedyś upiekłam razowy z słonecznikiem i wzięłam na grilla do znajomych 😄

teraz przepisy są w necie na wszystko, tylko chęci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

jeśli nie potrafi zrobić nic oprócz rezerwacji w restauracji to odpada nawet jak to jest miss świata, bo jest bardzo łatwa do wymiany

Facet ktory nie potrafi pasować i sprzątać jest do wymiany nawet jak wyglada jak mlody bóg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

teraz przepisy są w necie na wszystko, tylko chęci

A to oczywiście że wiem.  Właśnie w necie często oglądam przepisy na dobre jedzenie / ciasta / przekąski . Tylko do tego trzeba mieć regularnie ludzi.  Przecież blachy ciasta nie zjem potem sama będę jak to 🍰 ciasto.  Ale już nie długo wiosna / lato to wieczorem będę robiła grille.  Spraszala kogo się da.  To wszystko zniknie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak jest z kim to nie wiem na co czekasz.... że ktoś lepszy się nawinie? Życie jest krótkie i nigdy nie jest idealny czas, a gdy się to bardzo planuje to nigdy się nie doczeka.

Nie na to czekam.  Czekam wiesz na co ? Na to bym miała z partnerem wspólne zainteresowania / pasje / pomysły.  Bo takie związki są trwałe.  Tematy do rozmów.  To "coś '.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie na to czekam.  Czekam wiesz na co ? Na to bym miała z partnerem wspólne zainteresowania / pasje / pomysły.  Bo takie związki są trwałe.  Tematy do rozmów.  To "coś '.  

👏👏👏

Szkoda, że tak mało kobiet to rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Facet ktory nie potrafi pasować i sprzątać jest do wymiany nawet jak wyglada jak mlody bóg. 

Facet, który prasuje i sprząta jest uznawany za niemęskiego i wyśmiewany.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facet, który nie ma prawka i auta, nie potrafi naprawić kranu czy spłuczki oraz zrobić remontu - również sie do związku nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

to się nigdy nie stanie, bo zawsze będzie jakieś ALE, aż 40stka na karku i emerytura

W zasadzie 2 związki takie miałam . Mam do tego talent.  Także nie jest źle 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat mi się spodobał przypomniał mi że jeśli chce żyć to się sam nauczyć muszę gotować 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak gotowanie to podstawa ja żem partnerowi serwuję kiełbasę opiekaną nad ziemnym gazem i mu smakuje

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×