Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Agreement

Dlaczego gdy kobieta na tym forum pisze o tym

Polecane posty

że facet pi 30-stce to stary dziad albo że tylko faceci 185 cm + to prawdziwi mężczyzni to faceci podnoszą alert że to prowo i są agresywni a gdy sami piszą w ten sposób o kobietach to jest wszystko ok? Czy ich zdaniem to oni tylko mają prawo wybierać kobiety i wymagać i traktować kobiete jak towar?

że facet pi 30-stce to stary dziad albo że tylko faceci 185 cm + to prawdziwi mężczyzni to faceci podnoszą alert że to prowo i są agresywni a gdy sami piszą w ten sposób o kobietach to jest wszystko ok? Czy ich zdaniem to oni tylko mają prawo wybierać kobiety i wymagać i traktować kobiete jak towar?

A kto by się tym przejmował?😏 Tak wybierają i wprawnym okiem selekcjonuja ten "towar", że ciągle płacz i zgrzytanie zębów, że sami, że nie podupczyli, że kolejny zwiazek kaputt... Zresztą wszyscy wiedzą, że to kobieta wybiera mężczyznę, nie odwrotnie😉

• Like 2

A kto by się tym przejmował?😏 Tak wybierają i wprawnym okiem selekcjonuja ten "towar", że ciągle płacz i zgrzytanie zębów, że sami, że nie podupczyli, że kolejny zwiazek kaputt... Zresztą wszyscy wiedzą, że to kobieta wybiera mężczyznę, nie odwrotnie😉

W życiu prywatnym też się tak wymądrzasz?

W życiu prywatnym też się tak wymądrzasz?

Gdzie tam. W życiu prywatnym jestem prawdziwym przegrywem. Przegrywką. Pozdrawiam.

Gdzie tam. W życiu prywatnym jestem prawdziwym przegrywem. Przegrywką. Pozdrawiam.

Nie kłam nigdy więcej!

Pozdrawiasz? Z jakiej paki? 

Nie kłam nigdy więcej!

Pozdrawiasz? Z jakiej paki? 

Dobranoc😚

Dobranoc😚

Dobranoc kochanie.

w jaki sposób wybiera? jak do tego dochodzi, jak wygląda selekcja? i skąd wiedzieć że zostało się wybranym 

Napisano (edytowany)

to chyba w jakiejś socjalistycznej dystopii tak jest, gdzie samotne matki mają większe prawa od innych obywateli.

A samotni ojcowie? Czemu pomijasz? Powinieneś napisać samotni rodzice, ale chyba jakaś samotna matka zalazła ci za skórę i prostactwo wyparło obiektywizm. 

Edytowano przez Malwa
  • Like 1
  • Sad 1

ale samotni ojcowie raczej nigdy nie są samotnymi ojcami z własnego wyboru, natomiast kobiety powoli zaczynają dążyć do statusu samotnej matki ze względu na zlewaczony system redystrybucji.

Jasne, każda kobieta marzy o tym by sama dźwigać ciężar rodzicielstwa, już wiem, że będziesz bzdurne teorie wysuwał. Tak czy inaczej znam jednego samotnego ojca i niczym nie różni się od samotnych matek. Zły wybór partnerki, rozstanie, samotna opieka nad dzieckiem, nie szukaj mi tu różnic na siłę. Jeszcze raz : samotni rodzice. 

Kobiety same chcą być traktowane jak towar, dlatego ciągle zmieniają opakowanie w celu ściągnięcia w swoją strone uwagi nawet na te nędzne 5 minut

a że wybierają facetów używając prymitwyne instynkty które powodują niewypały w obecnych czasach to tylko drobiazg

Ty uważasz się za przegrywke a ja cie kocham.... i co ty na to?

Jasne, każda kobieta marzy o tym by sama dźwigać ciężar rodzicielstwa, już wiem, że będziesz bzdurne teorie wysuwał. Tak czy inaczej znam jednego samotnego ojca i niczym nie różni się od samotnych matek. Zły wybór partnerki, rozstanie, samotna opieka nad dzieckiem, nie szukaj mi tu różnic na siłę. Jeszcze raz : samotni rodzice. 

Kobiety które zostają samotnymi matkami ponoszą konsekwencje durnego wyboru partnera seksualnego któremu dają się zapylić. Selekcja naturalna podobna jak w naturze gdzie żaba która nie jest zbyt bystra daje się zjeść bocianowi przy stawie. Co jest straszne że wiele owych bohaterek uważa że ich wybór jest odpowiedni nawet gdy wszyscy naokoło widzą coś innego. Syndrom Sztokholmski.

Nie chodzi o dziecko które się nie prosiło na ten świat, tylko błedne wybory jego matki które teraz już na zawsze będą miały wpływ na jego psychike. To przykre i zarazem straszne jak bardzo wybory jednych wpływają na życie innych.

w jaki sposób wybiera? jak do tego dochodzi, jak wygląda selekcja? i skąd wiedzieć że zostało się wybranym 

Ostatnie zdanie mojej wypowiedzi było z przymrużeniem oka. Właściwie zmodyfikowanym cytatem z książki Nienackiego "Raz w roku w Skirolawkach". Nie bierz tego serio, przecież wiesz, że ludzie oboje muszą się wybrać.

Ty uważasz się za przegrywke a ja cie kocham.... i co ty na to?

Bajka😏

nie, kobiety celowo dobierają sobie partnerów agresywnych do rozpłodu aby przekazać takie geny swojemu potomstwu. państwo jest bardziej skłonne wesprzeć samotną matkę niż samotnego ojca, bo samotna matka po odchowaniu potomstwa nadal może rodzić.

😂

Też bajeczka.

W mocherowej, rozmodlonej Polsce, wszystko jest be i o fu. Starzy kawalerowie, buu, stare panny ojej, samotne matki dno, samotni ojcowie bozesz, geje o nie, lesbijki ojc, nieheteronormatywni ups. Wszystko jest zle. Polak Polakowi bestia.. Trzeba by może wysciubic nos z tego grajdola, żeby zobaczyć, że ludzie żyją sobie na lajcie, nikt nikomu nie zagląda do łóżka i portfela. I jest git. A tu, nie dość, że czasy ciężkie i trudne, to jeszcze trzeba sie tłumaczyć że swoich wyborów przed jakimis obcymi ludźmi, którym się nudzi. Dajcie żyć. Sobie i innym. 

chodzi ci o dobór partnera, czy o stosunek państwa do kobiet? to pierwsze faktycznie jest tylko teorią z dużą ilością przesłanek, ale to drugie to już fakt.

Chlopie, nie bardzo mi się chce z Tobą dyskutować, bo bywasz agresywny, chamski, sfokusowany na jedną myśl w swojej głowie, co za tym idzie: ograniczasz sobie horyzonty i cierpisz na totalny brak poczucia humoru i umiejętności lekkiej i ciętej konwersacji. Wszystko grobowo serio i zawsze z armatami komara. Wybacz, ale szkoda Twojego i mojego czasu, wszak znajdujesz tu chętnych interlokutorow.

Nawet nie chce mi się specjalnie komentować. Autorka jak większość kobiet ma pociąg do najgorszego typu MĘŻCZYZN a potem na podstawie tego określa kilkumiliardową grupę osób. Czy na podstawie jednej kobiety możemy określić wszystkie kobiety w Polsce? Czy jest to sprawiedliwe? Co do "wybierania" to każdy ma swoje preferencje ale nazywanie kogoś zerem czy śmieciem dlatego, że jest rudy, ma nie taki wzrost czy nie jest bogaty jest zwyczajnie nieuprzejme i godne potępienia (jeśli odnosimy się do wartości chrześcijańskich). To co robi autorka to te same czynność, na które narzeka u mężczyzn. Czyli swój na swego trafił.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować