Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jola221

mini czy leginsy?

Polecane posty

7 godzin temu, Maurel napisał:

Ja lubię jedno i drugie w zależności od okoliczności.  Lubię leginsy w słońcu bo często prześwitują i można dowiedzieć się jakie majtki nosi dana panna. A mini jest o tyle fajne że można dostrzec pośladki i podziwiac nogi 🙂 także jedno i drugie jest fajne 🙂

czasami nosi kwieciste ...

https://mp3klip.com/uploads/posts/2015-12/zasvety-devushek-111215_2.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ddt60 napisał:

niektórzy uważają że stringi "wychodzące" nieco ze spodni są nieestetyczne. Ja uważam że takie drobne seksowne akcenty są przeurocze - szczególnie w lecie, w swobodnych, niezobowiązujących sytuacjach.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, trick napisał:

niektórzy uważają że stringi "wychodzące" nieco ze spodni są nieestetyczne. Ja uważam że takie drobne seksowne akcenty są przeurocze - szczególnie w lecie, w swobodnych, niezobowiązujących sytuacjach.

z kolei w słoneczne i bezwietrzne dni koncepcja prowokowania facetów przejrzystymi, przeźroczystymi ...enkami nie jest również zła ,,,,

https://slyxi.com/wp-content/uploads/2016/11/Девушки-на-улице-в-прозрачных-платьях-44.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no pewnie

a jakie urocze są widoki swobodnie kołyszących się piersi bez stanika z lekko zaznaczonymi stwardnieniami sutek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mamy takie fajne miejsce w Bieszczadach, łapiemy tam taki luz i swobodę, że moja pani bez specjalnego namawiania chodzi bez stanika w kusych topach, dół legginsy, miękkie, naturalne. Przed wyjazdem robię specjalne zakupy internetowe. Wie o tym, coś tam pomstuje, ale chętnie chodzi w wybranych przeze mnie. Legginsy kupuję jej z  niskim stanem specjalnie o rozmiar mniejsze, podciąga żeby zakryć rowek. Trochę się udaje ale tylko trochę. Sama mówi że tylko tam wpada w taki nastrój, że bez skrępowania chodzi z camel toe, swobodnym biustem, często z prześwitującymi sutkami przez bielutkie topy.  Kolorystyka często atriotyczna - biały top, żeby piersi się pięknie prezentowały i czerwone legginsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×