Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brudasek

Jutro maja byc kolejne restrykcje :(

Polecane posty

Tak i każdy na tym ucierpi w jakis sposób, tylko ci rozsądniejsi z oszczędnościami łagodniej, a ci co zyli od pierwszego do pierwszego znacznie gorzej.

x

za Twoje oszczędności niedługo będziesz mogła sobie kupić chleb i trochę masla. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

o fuck, ze 20 osób się wtryni. co już udowadnia, że nie chodzi na walkę z wirusem, tylko zakaz zgromadzeń, żebyśmy nie mogli protestować. 

Jak chcesz to możesz walczyć z wirusem na pięści... ale to niezbyt rozsądne. Politykę mam aktualnie w pupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak chcesz to możesz walczyć z wirusem na pięści... ale to niezbyt rozsądne. Politykę mam aktualnie w pupie.

a ja tylko resort zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

za Twoje oszczędności niedługo będziesz mogła sobie kupić chleb i trochę masla. 

 

No, skoro mi pozwalasz kupić chleb i masło, to może z głodu nie umrę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ciekawe, że ludzie, którzy teraz żądają,żeby  KTOŚ dbał o ich bezpieczeństwo przed jednym wirusem, mają totalnie w d;up.ie, że ktoś przez nich zdechnie z głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

to ciekawe, że ludzie, którzy teraz żądają,żeby  KTOŚ dbał o ich bezpieczeństwo przed jednym wirusem, mają totalnie w d;up.ie, że ktoś przez nich zdechnie z głodu.

Lepiej umrzeć z pełnym brzuchem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

to ciekawe, że ludzie, którzy teraz żądają,żeby  KTOŚ dbał o ich bezpieczeństwo przed jednym wirusem, mają totalnie w d;up.ie, że ktoś przez nich zdechnie z głodu.

A widzisz na polskich ulicach wychudzonych ludzi jak w afrykańskiej wiosce umierających na ulicach?

Ilu ludzi w Polsce umiera z głodu w tych czasach? No właśnie. A od sars liczba rośnie.

Realne zagrożenie, to wysokie bezrobocie, upadek firm, zwolnienia etc., co wiąże się raczej z brakiem wakacji na Majorce w przyszłym roku, czy w najgorszym raziebraku mozliwości np. spłaty kredytu i utraty mieszkania, ale z głodu zapewniam Cię, że ludzie umierać nie będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A widzisz na polskich ulicach wychudzonych ludzi jak w afrykańskiej wiosce umierających na ulicach?

Ilu ludzi w Polsce umiera z głodu w tych czasach? No właśnie. A od sars liczba rośnie.



Realne zagrożenie, to wysokie bezrobocie, upadek firm, zwolnienia etc., co wiąże się raczej z brakiem wakacji na Majorce w przyszłym roku, czy w najgorszym raziebraku mozliwości np. spłaty kredytu i utraty mieszkania, ale z głodu zapewniam Cię, że ludzie umierać nie będą

po tym poście widać, że jesteś trollem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wiesz samej bardzo szkoda mi wiosny, bo uwielbiam tą porę roku, ale niestety jak byśmy wychodzili jak wcześniej to byłaby masakra niedługo.

Poza tym- inteligentni ludzie się nie nudzą. Ja zresztą wychodzę na spacery, ale tam gdzie nie ma ludzi np. w weekend byliśmy z moim facetem w lesie na spacerze. A tak to w domu można czytać książki, uczyć się języków, ćwiczyć Chodakowską, robić zdrowe potrawy, uczyć się czegoś przez neta, nie tylko ogląda tv.

Sama nie lubię siedzieć wiosną w domu, ale wychodzę rzadziej bo zdrowy rozsądek wygrywa

Choda to kolejna zaraza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×