Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ImTheOne

Jak oceniacie styl ubierania polskich mężczyzn?

Polecane posty

Zdecydowanie częściej widuje dobrze ubrane kobiety niż dobrze ubranych mężczyzn .  Ubiór męski  nie jest aż tak waży jak dla mnie bo akurat to łatwo zmienić🤣🤣 charakter natomiast już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak stylu, 90% Polakow jakich widze na ulicy, w innych krajach to dzinsy i bluza ew t-shirt plus zadna fryzura. Niestety sa mdli jak mydlo, malo ktory umie sie ubrac I nie musi na to przeznaczac pieniedzy. Niech sie nawet w lumpie ubiera, ale po prostu pomyslu brak. Nawet barber nie ma racji bytu w Polsce, bo Polacy po prostu stylu nie maja, ratuja ich tylko wyjatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Brak stylu, 90% Polakow jakich widze na ulicy, w innych krajach to dzinsy i bluza ew t-shirt plus zadna fryzura. Niestety sa mdli jak mydlo, malo ktory umie sie ubrac I nie musi na to przeznaczac pieniedzy. Niech sie nawet w lumpie ubiera, ale po prostu pomyslu brak. Nawet barber nie ma racji bytu w Polsce, bo Polacy po prostu stylu nie maja, ratuja ich tylko wyjatki.

Ja kupuje ciuchy w internecie i to lepsze niż w szmateksach zwanych sieciowkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę na jedno kopyto mają stylówkę. Bez pazura, bo wszystko bardziej fantazyjne jest "ped.alskie". Wkurza mnie golenie na łyso każdej głowy, niezaleznie od tego czy faktycznie łysieje czy nie i jaki ma kształt czachy.

No i osobiscie nie lubię stylówki wskazującej pochodzenie z subkultury dresiarskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×