Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koala0610

Denerwuje mnie reklama Kinder Delice.

Polecane posty

Jak w temacie.Ta reklama jest absurdalna.Strasznie mnie irytuje.Do tego pokazuje dzieciom że można kłamać.Dzieciak rozmawia z matką a kiedy jest pytany kto dzwonił odpowiada kolega.Czy to ma na celu pokazanie dzieciom żeby kłamać?Ta reklama to żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno ominąć, szczególnie jeśli podgłaśniają dźwięk.

Mnie wpienia ta ...yczna reklama "mamy coś do mycia"  - ... jakiś pisze te scenariusze

no i ta z Ibiszową, ma wybitnie irytujący głos 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam,odrazu kłamać 😋 mnie się podoba,chłopiec w takim wieku,że wstydzi się pokazywać uczucia przy kolegach po prostu 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Trudno ominąć, szczególnie jeśli podgłaśniają dźwięk.

Mnie wpienia ta ...yczna reklama "mamy coś do mycia"  - ... jakiś pisze te scenariusze

no i ta z Ibiszową, ma wybitnie irytujący głos 

Mnie też jak widzę tą reklamę bambino to szybko wyłączam telewizor. Jest obleśna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie cierpię reklamy kawy. Nie znam marki ale wszyscy się dra po kolei ona chce prawdziwej włoskiej kawy. Nerwicy dostaje jak to widzę i slysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię reklamy bambino. Facet zamiast wyjść po zel który stoi pół metra dalej drze się "mamy coś do mycia"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie cierpię reklamy bambino, zgadzam się że jest obleśna. Nie znosiłam też reklamy providenta "mam plan wykonam go sam" - teraz pokazują coś o psie, ale wczesniej było o rodzinie: facet, kobieta w ciąży i 2 małych dzieci, kupowali wózek za chwilówke i bardzo się z tego cieszyli. No super, nie ma to jak narobić trójkę dzieciaków i utrzymywać ich za chwilówki 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Też nie cierpię reklamy bambino, zgadzam się że jest obleśna. Nie znosiłam też reklamy providenta "mam plan wykonam go sam" - teraz pokazują coś o psie, ale wczesniej było o rodzinie: facet, kobieta w ciąży i 2 małych dzieci, kupowali wózek za chwilówke i bardzo się z tego cieszyli. No super, nie ma to jak narobić trójkę dzieciaków i utrzymywać ich za chwilówki 👍

Tak samo z zakupem psa za chwilówkę. Weźmie kasę, kupi sobie rasowego, a za jakiś czas będzie zakładać zrzutki na leczenie psa, bo przecież pies tyyyyyyyyle kosztuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×