Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamil89

Dlaczego ona się tak zachowuje?

Polecane posty

od 10 miesiecy znam sie z pewna kobieta,, relacja jest kolezenska..

(razem wynajmujemy pokoje, w malym mieszkanku gdzie tylko my jestesmy; zagranica)

do rzeczy: ona chyba poznala jakiegos faceta, domyslam sie po jej zachowaniu

kiedy byly u niej kolezanki w pokoju uslyszalem (rozmawialy tak abym niczego nie slyszal a jedna z kolezanek sprawdzala czy mnie nie ma, jak sie zblizalem rozmowa byla przerywana albo sciszaly ton)

takie zdania: ''nie wiem czy on jest ze mna do konca szczery..''

kto? ja ? jakis inny facet? dodam ze na randce z nia nie bylem ale wiem ze od kilku miesiecy mnie podrywala, potem miala taki dziwny okres ze o wszystko sie mnie czepiala

a teraz to..

nie dawno podsluchalem jak gadala z kolezanka przez tel i to bylo tak:

ONA - czesc aga zaraz ci wysle zdjecie jakiego smsa wczoraj dostalam

JEJ KOLEZANKA - Aaaa od t...

tu ONA JEJ PRZERWALA - No! Tak, tak..

Jaka wiadomosc? od jakiegos faceta?

kolejna sytuacja ona wyszla z domu (prawie tego nie robi chyba ze do pracy) nie do pracy tylko gdzies tam i to normalne ale kiedy spytalem sie normalnie gdzie byla to spowazniala bardzo i odpowiedziala  ''mialam bardzo udany dzien''

teraz z innej beczki

kiedy te same jej kolezanki (jak wtedy byly - lacznie nocowaly 3 noce)

zanim podsluchalem te ich rozmowe, to spedzilem wieczor z nia i z jej kolezankami pijac whisky..

i nagle jej kolezanki ni z gruchy ni z pietruchy do mnie taki tekst.. dlaczego ty jej kwiatow nie kupujesz?

na co ona dodała: nie kupujesz mi kwiatów, nie zabierasz do pubu.. na spacery..

o co kaman?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mysle ze ona oczekuje od ciebie wiekszego zaangazowania, podobasz jej sie i kombinuje jak w tobie wywolac jakies uczucia, abys sie zaczal o nia starac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna przy pomocy koleżanek chce wzbudzic twoja zazdrość. Jesli poskutkowalo to dzialaj!!! Bo masz duże szanse. 

Taktyka która się u mnie sprawdza bardzo dobrze. To rozmowa w jego obecności z innym facetem, chociaż czasem nawet nie robie tego celowo tylko samo tak wychodzi ale przyznam, że skutkuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poskutkowalo.. nie dość że jestem zazdrosny to ciagle o niej myslę.. z poprzednia dziewczyna rozstalem sie 2 lata temu.. potem rzuciłem sie w wir pracy (zero zycia towarzyskiego) potem poznalem ja no i reszte juz znacie..

napisałem ten post aby upewnic sie, ze ona sie mna nie bawi, ze jej tez zalezy..

teraz jestesmy na razie rozdzieleni.. (na 5 tygodni) ona zostala za granica a ja jestem z powodow rodzinnych w polsce..

dziekuje za posty

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

poskutkowalo.. nie dość że jestem zazdrosny to ciagle o niej myslę.. z poprzednia dziewczyna rozstalem sie 2 lata temu.. potem rzuciłem sie w wir pracy (zero zycia towarzyskiego) potem poznalem ja no i reszte juz znacie..

napisałem ten post aby upewnic sie, ze ona sie mna nie bawi, ze jej tez zalezy..

teraz jestesmy na razie rozdzieleni.. (na 5 tygodni) ona zostala za granica a ja jestem z powodow rodzinnych w polsce..

dziekuje za posty

 

Tylko nie włóż jej pierścionka od razu😉, tak by nie była pewna twoich uczuć na 100%. Nutka niepewności wprowadza w każdą relację fajny dreszczyk emocji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czerwone korale

To dziwne ale czuje sie jakbym pierwszy raz staral sie o kobiete..

co do kwiatow to dostala 2 razy raz na urodziny a drugi raz (jakies 2 moze 3 tygodnie pozniej) bez okazji i ucieszyla sie bardzo, taka prawdziwa radosc ze az mi sie nawet milo zrobilo ze poprawilem jej humor .. 

zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

mysle ze ona oczekuje od ciebie wiekszego zaangazowania, podobasz jej sie i kombinuje jak w tobie wywolac jakies uczucia, abys sie zaczal o nia starac

To niechmu o tym powie wprost 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tylko nie włóż jej pierścionka od razu😉, tak by nie była pewna twoich uczuć na 100%. Nutka niepewności wprowadza w każdą relację fajny dreszczyk emocji. 

Najpierw niech się zastanowi dwa razy zanim da jej pierścionek a nie na ładne oczy najpierw musi wiedzieć co do niej czuję a potem jej o tym powiedziec 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Najpierw niech się zastanowi dwa razy zanim są jej pierścionek a nie na ładne oczy

 

 

Z drugiej strony nie czekaj z pierścionkiem 15 lat😆😀

Jak jej się oswiadczy skoro jej nie zna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czerwone korale

To dziwne ale czuje sie jakbym pierwszy raz staral sie o kobiete..

co do kwiatow to dostala 2 razy raz na urodziny a drugi raz (jakies 2 moze 3 tygodnie pozniej) bez okazji i ucieszyla sie bardzo, taka prawdziwa radosc ze az mi sie nawet milo zrobilo ze poprawilem jej humor .. 

zobaczymy co z tego wyjdzie

Będzie dobrze. Tylko daj jej oddychać. Powodzenia. Czemu się wcześniej nie domysliles, że się jej podobasz, aż ona musiała podchody robić? Co z wami facetami jest nie tak? Budzicie się dopiero jak coś tracicie!!!☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie umie mu powiedzieć wprost ja facetowi powiedziałam wprost ze mi się podoba bo nie mogłam wytrzymać bez niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czerwone korale

 

Będzie dobrze. Tylko daj jej oddychać. Powodzenia. Czemu się wcześniej nie domysliles, że się jej podobasz, aż ona musiała podchody robić? Co z wami facetami jest nie tak? Budzicie się dopiero jak coś tracicie!!!☺️

Ten przypadek jest roszke inny niż wszystkie.. sa takie przypadki ale bardzo mało..

Przedewszystkim (zaznacze ze oboje jestesmy juz dojrzali) jest to kobieta ładne pare lat starsza ode mnie.. w zyciu nie bym kiedys wczesniej nie uwierzyl, ze taka kobieta moze zakochac sie czy po prostu miec ochote na o wiele, wiele mlodszego faceta.. nie iem czy powinienem pisac wiecej bo sytuacja jest na prawde wyjatkowa i pewnie ciezko byloby mi uwierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce wzbudzić Twoje zainteresowanie i byś ruszył do dzieła. Nie ma co czekać!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×