Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Marcin40

Wizyta u prostytutki

Polecane posty

Myślę, że na 8%.... 🙂

Z jednej strony mniej zapłacę, a z drugiej mniej zwrócą. Pie.rdole to, nigdzie nie idę.  

Roksa nie działa na czas covid19

Prawda jest taka, że wiele kobiet jest zmuszanych do prostytucji wiadomo z jakich pobudek. Zmuszane przez swoich partnerów, mężów, a może dłużników? A klient, który korzysta z tych usług nieświadomie uczestniczy w tym procederze. Ciekawe czy gdyby wiedział, że ta pani oddaje się wbrew swojej woli, nie zmieniłby zdania.

Może niezupełnie na temat te moje przemyślenia, ale widzę, że nie ja jedyna odbiegam od głównego wątku 🙂

Prawda jest taka, że wiele kobiet jest zmuszanych do prostytucji wiadomo z jakich pobudek. Zmuszane przez swoich partnerów, mężów, a może dłużników? A klient, który korzysta z tych usług nieświadomie uczestniczy w tym procederze. Ciekawe czy gdyby wiedział, że ta pani oddaje się wbrew swojej woli, nie zmieniłby zdania.

Może niezupełnie na temat te moje przemyślenia, ale widzę, że nie ja jedyna odbiegam od głównego wątku 🙂

No ok. Ważną sprawę poruszyłaś.

Tylko czy na pewno wszystkie te kobiety robią to wbrew swojej woli? Te w Holandii też?

Trudno mi w to uwierzyć. 

Tylko czy na pewno wszystkie te kobiety robią to wbrew swojej woli? Te w Holandii też?

Trudno mi w to uwierzyć. 

To co napiszę jest teorią spiskową. Jest gremium finansowe, które bardzo starannie wybiera swoje ofiary. Najczęściej młode małżeństwa bez zaplecza finansowego. W dobrej koleżeńskiej atmosferze oferują im pomoc pieniężną. Po paru miesiącach młoda stażem mężatka ląduje w burdelu. Świat szarej strefy nie zna sentymentów. Zresztą finanse same w sobie są okrutne. Czytaj: komornik.

Trudno mi w to uwierzyć. 

Napisałam, że wiele kobiet, nie wszystkie. 🙂

Czytałam ciekawą książkę, coś na zasadzie pamiętnika tudzież zwierzeń prostytutek. Być może ona wpłynęła na  moje postrzeganie tego tematu, bo właściwie z innej strony go nie znam. Jeśli wykopię ją z mojej domowej biblioteki to podzielę się tytułem.

• Like 1

Napisałam, że wiele kobiet, nie wszystkie. 🙂

Czytałam ciekawą książkę, coś na zasadzie pamiętnika tudzież zwierzeń prostytutek. Być może ona wpłynęła na  moje postrzeganie tego tematu, bo właściwie z innej strony go nie znam. Jeśli wykopię ją z mojej domowej biblioteki to podzielę się tytułem.

Ok.Też chętnie przeczytam  😉 

Będziecie się się śmiać,ale swoją drogą to myślałem aby własnie do Amsterdamu sobie pojechać na dziweczki. No kiedyś ...w przyszłości.

Byłem tam kilka lat temu, w tej Red lights district i muszę powiedzieć, że prawie bym zgrzeszył. Naprawdę niezłe sztuki ( przepraszam teraz wszystkie Panie za te męskie, szowinistyczne określenie)

Dobre jest to, że można je zobaczyć przez te szyby. Nie kupuje się kota w worku. No i dobrze, że one mają tam badania lekarskie. 

Dobre jest to, że można je zobaczyć przez te szyby. Nie kupuje się kota w worku. No i dobrze, że one mają tam badania lekarskie. 

Czy te badania robią po obsłużeniu każdego klienta? Bo jeżeli nie, to wiesz... 😉

Czy te badania robią po obsłużeniu każdego klienta? Bo jeżeli nie, to wiesz... 😉

Nie ma dowodów na to, że zarazić u prostytutki można się szybciej niż od poznanej kobiety gdziekolwiek. Idąc do szpitala na zabieg, czy chociaż na wizytę do stomatologa, nie mamy pewności, że się czymś nie zarazimy.

Nie ma dowodów na to, że zarazić u prostytutki można się szybciej niż od poznanej kobiety gdziekolwiek. Idąc do szpitala na zabieg, czy chociaż na wizytę do stomatologa, nie mamy pewności, że się czymś nie zarazimy.

A jednak muszę zgodzić się z Laluz.

Przecież to wynika z rachunku prawdopodobieństwa. Przeciętna kobieta mogła mieć kilku do kilkunastu partnerów seksualnych. Taka prostytutka kilkudziesięciu jak nie kilkuset, jesli nie więcej. Zatem prawdopodobieństwo złapania przez nią choroby od kogoś, a potem przekazania jej dalej jest dużo większe.

Przecież to wynika z rachunku prawdopodobieństwa. Przeciętna kobieta mogła mieć kilku do kilkunastu partnerów seksualnych. Taka prostytutka kilkudziesięciu jak nie kilkuset, jesli nie więcej. Zatem prawdopodobieństwo złapania przez nią choroby od kogoś, a potem przekazania jej dalej jest dużo większe.

To nie te czasy. Owszem jest prawdopodobieństwo, ale prawdopodobieństwa dotyczą każdego aspektu życia. Znam ludzi, którzy korzystają od nastu lat z takich usług i nigdy nie zarazili się żadną chorobą weneryczną od prostytutek, a mój kuzyn miał pecha i od poznanej w klubie dziewczyny zaraził się jakimś "syfem"

Mało tego, w Wielkiej Brytanii wśród młodzieży jest dużo zarażeń przez uprawianie tzw przygodnego seksu i te osoby nigdy nie miały kontaktu z prostytucją. 

Także jak taka pani godzi się na wszystko, to uciekać od takiej czym prędzej😂 Prę pytań i wiesz na czym stoisz🙂

Parę* miało być😄

Nie twierdzę, że jest inaczej. Zaakcentowałam raczej fakt, że wiara w regularne badania i lekceważenie w związku z tym wszelkich innych środków ostrożności, może być zgubne.  Jest również różnica między prostytutką, która sprzedaje się za drinka, taką która zarabia przy ruchliwej trasie, jak i tą na którą nie stać przeciętnego zjadacza chleba. 

Nie twierdzę, że jest inaczej. Zaakcentowałam raczej fakt, że wiara w regularne badania i lekceważenie w związku z tym wszelkich innych środków ostrożności, może być zgubne.  Jest również różnica między prostytutką, która sprzedaje się za drinka, taką która zarabia przy ruchliwej trasie, jak i tą na którą nie stać przeciętnego zjadacza chleba. 

Nie miałem na myśli "pań z parkingu dla TIR-ów, dla których prysznic to butelka wody😉

Nie miałem na myśli "pań z parkingu dla TIR-ów, dla których prysznic to butelka wody😉

Jakby nie patrzeć, to również prostytutki 😉

Jakby nie patrzeć, to również prostytutki 😉

Tego akurat nie wiedziałem🤔 Myślałem, że to wodzianki, które dają wodę spragnionym kierowcom😮

• Haha 1

O grzybiarkach też słyszałem.

To akurat dość trafne. Grzybka od takiej można dostać w gratisie 😀

• Haha 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się