Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Anastazja24

Single z zonami w domach od razu cisza na portalach randkowych

Polecane posty

😄 odechciało im się rozrabiania . Bo wiedzą jaką ceną mogą przypłacić.  Żonka spakuje walizki i owy wać Pan wyląduje w najlepszym razie w hotelu. 

Jesli chodzi o ten objaw - Koronawirus to mi się bardzo podoba.  Bo aż sobie wyobrażam jak nie zbyt zgrane małżeństwa zmrawione miny mają że muszą 24 h na dobę na siebie patrzyć.  Oczywiście Ci co nie pracują 😄 pewnie w nie jednym domu nagrać komedie to mało 😅 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ! Albo proszą się żony o seks którego pół roku nie było.  Radził sobie na mieście a teraz nie ma wyjścia haha 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

O ! Albo proszą się żony o seks którego pół roku nie było.  Radził sobie na mieście a teraz nie ma wyjścia haha 😃

Skomli pewnie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Skomli pewnie 😂

Na 100%.  I to już wystarczający powód by nie mogli w swoją stronę  patrzyć.  😆 Nie którzy ludzie są tylko z przyzwyczajenia , kłócą się regularnie i zamknij ich na 2 tygodnie  haha tornado.  Ci co w blokowiskach mieszkają to na stówę będą mieli o czym gadać jak wyjdą z dziupli.  😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

😄 odechciało im się rozrabiania . Bo wiedzą jaką ceną mogą przypłacić.  Żonka spakuje walizki i owy wać Pan wyląduje w najlepszym razie w hotelu. 

Jesli chodzi o ten objaw - Koronawirus to mi się bardzo podoba.  Bo aż sobie wyobrażam jak nie zbyt zgrane małżeństwa zmrawione miny mają że muszą 24 h na dobę na siebie patrzyć.  Oczywiście Ci co nie pracują 😄 pewnie w nie jednym domu nagrać komedie to mało 😅 

Hotele kochana pozamykane. To nawet tam nie znajdzie miejsca. Więc ryzyko jest wysokie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

I od razu 50% facetów na portalach nieaktywnych. Teraz można singla chociaż wyłapać. 😂😂

Prawidłowo ! Zakładając portal randkowy powinno się wysłać zaświadczenie potwierdzające - wolność człowieka.  

Mało to przypadków że taki wrzód podwójne życie prowadzi z kimś nawet przez 2 lata ? 

Wow ! Ja to nawet na te portale nie wchodzę , przygód mam wystarczająco dużo w życiu.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hotele kochana pozamykane. To nawet tam nie znajdzie miejsca. Więc ryzyko jest wysokie. 

Hahah no tak - hotele już nie prosperują 😄 mamusia tylko została ( o ile żyje ) albo najlepszy przyjaciel ( o ile nie odmówi ) . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hotele kochana pozamykane. To nawet tam nie znajdzie miejsca. Więc ryzyko jest wysokie. 

Na spacerki do lasu jeszcze mogą 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Na spacerki do lasu jeszcze mogą 😉

Tzn na upartego to każdy się spotka na seks.  To jest wiadome.  Głównie jak teraz jest Korona i Ci co z żonami siedzą w domu to zwyczajnie się boją szukać szczęścia.  Bo tym szczęściem mogą słono przypłacić.  🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tzn na upartego to każdy się spotka na seks.  To jest wiadome.  Głównie jak teraz jest Korona i Ci co z żonami siedzą w domu to zwyczajnie się boją szukać szczęścia.  Bo tym szczęściem mogą słono przypłacić.  🙂 

Wiadomo. Żonka raczej pilnuje 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anastazja88 ja z nudów wchodzę, tak samo jak ty mam wystarczająco przygód e życiu. Ale mnie śmieszy fakt, że oni naprawdę myślą ze wyjda na Bogow jeśli będą wiedli podwójne zycie. I naprawdę wierza, że zadna sie nie skapnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Anastazja88 ja z nudów wchodzę, tak samo jak ty mam wystarczająco przygód e życiu. Ale mnie śmieszy fakt, że oni naprawdę myślą ze wyjda na Bogow jeśli będą wiedli podwójne zycie. I naprawdę wierza, że zadna sie nie skapnie? 

A prawda taka, ze większość żonek  wie, tylko udają głupie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wiadomo. Żonka raczej pilnuje 😂😂😂

Gorzej jak tylko pilnuje a nie daje.  

Ktoś fajnie w tv powiedział żebyśmy się nie zdziwili że dzidziusiów nie przybędzie za rozwodów - owszem . 😅 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A prawda taka, ze większość żonek  wie, tylko udają głupie 

Duży % kobiet na pewno coś podejrzewa - przecież chyba nikt tak głupi nie jest gdy np facet jeździ w tygodniu w delegację.  To wtedy hotele się noca budzą do życia.  Pierwsze co to na wieczór divę sprowadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Anastazja88 ja z nudów wchodzę, tak samo jak ty mam wystarczająco przygód e życiu. Ale mnie śmieszy fakt, że oni naprawdę myślą ze wyjda na Bogow jeśli będą wiedli podwójne zycie. I naprawdę wierza, że zadna sie nie skapnie? 

Nie wiem czy wyjdą na Bogów.  Ale żeby kogoś nazwać dziw / ka najpierw samemu trzeba być nieskalanym i w tym szambie nie uczestniczyć.  Bo jedno i drugie to , to samo.  Pani dziw/ ka i Pan dziw/ ek.  Nic lepszy , nic gorszy.  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A prawda taka, ze większość żonek  wie, tylko udają głupie 

Pewnie im wygodnie. Po 20 latach małżeństwa mają już wyj.ebane. Niech inna się nadstawia jak głupia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Gorzej jak tylko pilnuje a nie daje.  

Ktoś fajnie w tv powiedział żebyśmy się nie zdziwili że dzidziusiów nie przybędzie za rozwodów - owszem . 😅 

Hahahhaha, też o tym słyszałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pewnie im wygodnie. Po 20 latach małżeństwa mają już wyj.ebane. Niech inna się nadstawia jak głupia. 

Różnie to bywa.  Są małżeństwa także takie że i 20 lat w przód nie zrobi różnicy.  Dobre relacje , dobry seks . Dużo czułości , miłości.  Pasje i smaczny obiad.  Itp . 

Jak ktoś bierze partnera na " łapu capu " to nie minie rok a są pierońskie zgrzyty.  A gdy są zgrzyty to i seksu nie ma.  W drugą stronę - już wolę jak ktoś po mnie wydrze ryyyj / Ca na full i wyśpiewa z nerwow niż zamknie się w sobie i tak ślamazara będzie milczała 2 tygodnie a Ty się domysl 🙄 to dopiero porażka.  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hahahhaha, też o tym słyszałam. 

Oby nie było ! Tego wszystkim ludzia życzę by przeciwnie - odnaleźli ponownie siebie w tym okresie.  Zajęli się tym na co nigdy czasu nie było.  Odpoczęli . Ale wiem że u niektórych patrząc w swoją stronę dłużej niż 2 h to problem na najwyższą range.  Zjeść obiad przy wspólnym stole czasem stanowi problem i ktoś zmyje się do pokoju.  Także trzeba to też wziasc pod uwagę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra....myślałam, że tylko z moim byłym mialam yskie cyrki. Ale widać, to normalne 🙈. Klotnie, kłótnie. A potem urzędy nie będą wyrabiać z rozwodami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Masakra....myślałam, że tylko z moim byłym mialam yskie cyrki. Ale widać, to normalne 🙈. Klotnie, kłótnie. A potem urzędy nie będą wyrabiać z rozwodami. 

Sprzeczki muszą być ! Człowiek czuje że komuś na Tobie zależy i nie na Wszystko co robisz się zgadza i akceptuję.  Ale nagminne o tak zwane - wieszanie się po kimś , ubliżanie . Czy wyśmiewanie kogoś - to już nie jest oznaka milosci. To już czerwona kontrolka żeby się ewakuować.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×