Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nieśmiały

Single, samotni - jak wasze życie uczuciowe w czasach kwarantanny?

Polecane posty

Szukacie kogoś przez internet?
Postanowiliście popracować nad sobą, żeby błyszczeć po powrocie do świata?
Próbujecie odnowić z kimś kontakt? Planujecie się odezwać do kogoś, kto was interesuje?
A może pogrążyliście się w beznadziei i braku perspektyw na zmianę swojej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja t ostatnie, brak nadziei. Wkoncu to juz 28 lat, powoli wypadam z rynku mimi ze podobno ładna jestem, co z tego, jak zastępują mnie setki jednych 20latek wypinajacych sie do zdjęć na instagramie 😉 a ja taki ,,dinozaur" nawet insta nie mam ani snapa (jedynie FB mam). Czy ktos docenia to ze nie jesteś atencyjna pusta laska? Nikt. Każdy slini sie na widok podrasowanych zdjęć ,,idealnych" lasek z insta 😉, takie maja na większe branie. Może trochę nie na temat, tak mnie naszlo na ta refleksje...🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Szukacie kogoś przez internet?
Postanowiliście popracować nad sobą, żeby błyszczeć po powrocie do świata?
Próbujecie odnowić z kimś kontakt? Planujecie się odezwać do kogoś, kto was interesuje?
A może pogrążyliście się w beznadziei i braku perspektyw na zmianę swojej sytuacji?

staram się nie kaszleć na mężczyzn, do których się tulę.

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest tyle możliwości by poznać drugiego człowieka np na portalu takim jak Sympatia nie trzeba zaznaczyć że szukasz tylko faceta.  Ja zaznaczyłam mężczyzne i kobietę.  I opisałam że tak ! Szukam koleżanek.  Ludzi sympatycznych , zgranych.  Którzy lubią wycieczki , narty , kino , saunę , basen.  Cokolwiek innego niż siedzieć przed tv.  Idzie wiosna.  2 osoby capnąć latem.  Zorganizować wypad np na dzień do Szczyrku.  Następny do Zakopca.  I tak rodzą się przyjaźnie.  Człowiek pozwiedzać , bezinteresownie się pozna . Coś zje.  Kto wie może coś zaiskrzy.  To jest najlepszy patent.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Narazie się zapowiada że jedyny wypad jaki będzie można zrobić to na tamten świat

Zapomniałam że przecież wszystko zamknięte i ten tyfus w powietrzu . Na chwilę obecną o - tyle z znajomości . Jak w domu siedzieć i liczyć kafelki.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Anastazja88-W 100% popieram! 😄😘

Ja Akurat Nie mam : Insta,Tindera itp  Mam tyl. fb ktorego Nie otwieralam juz od zeszlego roku (Teraz moja mama na chwile konto przejeła moje)

To tyle...

Malutka92-28lat to Nie jest koniec swiata, serio 🙂 Uwierz w siebie i Głowa do Gòry! 😄🙂

Jasne, łatwo powiedziec...nie mam gdzie poznać nowych osób, mam tylko jedna koleżankę o wiele młodszą która ma 20lat i jej sie trzymam bo to jedyna singielka w.l moim otoczeniu która też lubi imprezowac. Inne przyjaźnie sie posypały z biegiem lat...chętnie poznalabym nowe koleżanki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Witam Serdecznie WAS 🙂

Hm... No coz...

Moje randki sa zawieszone z powodu Wirusa 🙂 (A ja w koncu na oczy przejrzalam ze ten 30l chlopak z ktorym sie juz 1spotkalam chce tyl. seksu...Zamierzam w niedlugim czasie zerwac z Nim kontakt...Rowniez Dziekuje Bardzo WAM  za ostrzezenia na ten temat w mym Temacie 🙂 )

Apropo tych pytan...To Narazie to ostatnie...:) Beznadzieja i Brak perspektyw na lepsze...:/

 

 

 

Zyj Nadzieja i Chwila! 🙂

 

Współczuję.  Czytałam Twój temat.  Banda nieudaczników w necie jest ! Że tylko przebierają nogami by upolować kogoś do łóżka.  Jak facet w ogóle by wspomniał o seksie to by zobaczył jak świnia niebo.  Ani jutro ani za pół roku.  Jakoś jak dwie osoby tego chcą to przyjdzie miejsce i czas - i to się czuje.  A nie takie nawijanie makaronów na uszy.  Także na drugi raz usłyszysz słowo "seks " - czerwona lampka i uciekaj bez zbędnych wyjaśnień.  Nikomu się tłumaczyć nie musisz.  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem kogoś na oku, ale zanim miałem okazję zaprosić ją na randkę zaczęła się izolacja.

Może już nie być do czego wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

a ja taki ,,dinozaur" nawet insta nie mam ani snapa (jedynie FB mam).

To tak jak ja 🙂 

 

Czy ktos docenia to ze nie jesteś atencyjna pusta laska?

Ja bym docenił, właśnie taką bym chciał 🙂

 

Każdy slini sie na widok podrasowanych zdjęć ,,idealnych" lasek z insta 😉, takie maja na większe branie.

Nie każdy. Mnie takie puste plastiki nie kręcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaszansa
 

Przecież jest tyle możliwości by poznać drugiego człowieka np na portalu takim jak Sympatia nie trzeba zaznaczyć że szukasz tylko faceta.  Ja zaznaczyłam mężczyzne i kobietę.  I opisałam że tak ! Szukam koleżanek.  Ludzi sympatycznych , zgranych.  Którzy lubią wycieczki , narty , kino , saunę , basen.  Cokolwiek innego niż siedzieć przed tv.  Idzie wiosna.  2 osoby capnąć latem.  Zorganizować wypad np na dzień do Szczyrku.  Następny do Zakopca.  I tak rodzą się przyjaźnie.  Człowiek pozwiedzać , bezinteresownie się pozna . Coś zje.  Kto wie może coś zaiskrzy.  To jest najlepszy patent.  

zgadzam się z tym. nie patrzcie na kazda kobiete/męzczyzne od razu pod kątem związku, bo to odstrasza. warto mieć dużo znajomych, swoje hobby, ciekawie spędzać czas i wtedy właśnie takim "nieprzypadkowym przypadkiem" można spotkać kogoś odpowiedniego. jak ktoś nie wie jak zacząć poszukiwania to można się  pomodlić o wskazówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

zgadzam się z tym. nie patrzcie na kazda kobiete/męzczyzne od razu pod kątem związku, bo to odstrasza. warto mieć dużo znajomych, swoje hobby, ciekawie spędzać czas i wtedy właśnie takim "nieprzypadkowym przypadkiem" można spotkać kogoś odpowiedniego. jak ktoś nie wie jak zacząć poszukiwania to można się  pomodlić o wskazówkę.

Piszesz bardzo mądrze, gdybyś nie dodawała tych zachęt do modlenia się, to byłoby idealnie.

Edytowano przez taki obraz wasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Piszesz bardzo mądrze, gdybyś nie dodawała tych zachęt do modlenia się, to byłoby idealnie.

Nie jesteś wierzący? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Szukacie kogoś przez internet?
Postanowiliście popracować nad sobą, żeby błyszczeć po powrocie do świata?
Próbujecie odnowić z kimś kontakt? Planujecie się odezwać do kogoś, kto was interesuje?
A może pogrążyliście się w beznadziei i braku perspektyw na zmianę swojej sytuacji?

Po 12h szycia maseczek mam już tylko ochotę wbić wzrok w sufit. Czy to już beznadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Piszesz bardzo mądrze, gdybyś nie dodawała tych zachęt do modlenia się, to byłoby idealnie.

😄😄 A bo ostatnio mnie ta Korona , Wszystko przeraża . I stwierdziłam że może nie wszystko w moim życiu było tak jak ma być.  🤨 I może mam ostatnie góra 2 lata by się nawrócić. Modlić - zawsze wierzyłam.  No jak każdy przeciętnie wierzący człowiek czyli : wierzący a nie praktykujący za bardzo i może czas najwyższy to zmienić a wziasc różaniec do łapy i się pomodlić chociaż na początek - za tych zye // banych trochę ludzi. No i za Naród i świat i siłę i zdrowie 🤨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

😄😄 A bo ostatnio mnie ta Korona , Wszystko przeraża . I stwierdziłam że może nie wszystko w moim życiu było tak jak ma być.  🤨 I może mam ostatnie góra 2 lata by się nawrócić. Modlić - zawsze wierzyłam.  No jak każdy przeciętnie wierzący człowiek czyli : wierzący a nie praktykujący za bardzo i może czas najwyższy to zmienić a wziasc różaniec do łapy i się pomodlić chociaż na początek - za tych zye // banych trochę ludzi. No i za Naród i świat i siłę i zdrowie 🤨

Przecież nie do ciebie pisałem.

Ale jasne, wierz w co chcesz, jeśli ci to pomaga 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

zgadzam się z tym. nie patrzcie na kazda kobiete/męzczyzne od razu pod kątem związku, bo to odstrasza. warto mieć dużo znajomych, swoje hobby, ciekawie spędzać czas i wtedy właśnie takim "nieprzypadkowym przypadkiem" można spotkać kogoś odpowiedniego. jak ktoś nie wie jak zacząć poszukiwania to można się  pomodlić o wskazówkę.

Taaak . Właśnie to strasznie odstrasza.  Mnie to na przykład odstrasza że wejdę na portal pod kontem że już wpadnę w sidła . A jak kogoś polubisz i naturalnie - filmy , cokolwiek . Kolacja nawet w domu np u mnie. To człowiek tak tego nie zauważa bo nie jest mi to narzucone i nie narzucam od razu komuś że ma ze mną iść do ołtarza.  Czasem lepiej zamknąć papę i się nic nie odzywać.  To się czuje czy ktoś do mnie coś poczul i ta osoba też czuję że darze ja wieksza sympatia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Taaak . Właśnie to strasznie odstrasza.  Mnie to na przykład odstrasza że wejdę na portal pod kontem że już wpadnę w sidła . A jak kogoś polubisz i naturalnie - filmy , cokolwiek . Kolacja nawet w domu np u mnie. To człowiek tak tego nie zauważa bo nie jest mi to narzucone i nie narzucam od razu komuś że ma ze mną iść do ołtarza.  Czasem lepiej zamknąć papę i się nic nie odzywać.  To się czuje czy ktoś do mnie coś poczul i ta osoba też czuję że darze ja wieksza sympatia. 

 

Taaak . Właśnie to strasznie odstrasza.  Mnie to na przykład odstrasza że wejdę na portal pod kontem że już wpadnę w sidła . A jak kogoś polubisz i naturalnie - filmy , cokolwiek . Kolacja nawet w domu np u mnie. To człowiek tak tego nie zauważa bo nie jest mi to narzucone i nie narzucam od razu komuś że ma ze mną iść do ołtarza.  Czasem lepiej zamknąć papę i się nic nie odzywać.  To się czuje czy ktoś do mnie coś poczul i ta osoba też czuję że darze ja wieksza sympatia. 

Sorrki A dubla.

W ciemnym też Ci świetnie 🙄😜 mowa o fryzurze 😲

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Taaak . Właśnie to strasznie odstrasza.  Mnie to na przykład odstrasza że wejdę na portal pod kontem że już wpadnę w sidła . A jak kogoś polubisz i naturalnie - filmy , cokolwiek . Kolacja nawet w domu np u mnie. To człowiek tak tego nie zauważa bo nie jest mi to narzucone i nie narzucam od razu komuś że ma ze mną iść do ołtarza.  Czasem lepiej zamknąć papę i się nic nie odzywać.  To się czuje czy ktoś do mnie coś poczul i ta osoba też czuję że darze ja wieksza sympatia. 

Zgadzam się. Najlepsze i najtrwalsze związki zaczynają się od przyjaźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Sorrki A dubla.

W ciemnym też Ci świetnie 🙄😜 mowa o fryzurze 😲

Ooo czesc Amida 😄 dopiero teraz sprawdzam co w telefonie gra. 

Hm o fryzurze ? Czyli że jak miałam ciemne włosy tak ?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ooo czesc Amida 😄 dopiero teraz sprawdzam co w telefonie gra. 

Hm o fryzurze ? Czyli że jak miałam ciemne włosy tak ?? 

Tak.😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zgadzam się. Najlepsze i najtrwalsze związki zaczynają się od przyjaźni.

Oczywiście.  W szczególności od dużej przyjaźni.  Bo nie tylko masz faceta a swojego prawdziwego przyjaciela.  I wiem o czym mówię bo ja sama w moim byłym miałam przyjaciela totalnie Wszystko o mnie wiedział a i sam się tak otworzył że potrzebę miał mi mówić do końca dni o sobie.  Co myśli , co zamierza zrobić.  Czy coś Go trapi. .. itp ponad to zainteresowania i podobne charaktery.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

staram się nie kaszleć na mężczyzn, do których się tulę.

Chmmm,to tul się tyłem do nich . Im dobrze ,tobie tez miło 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×