Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Agreement

Czy to prawda że faceci po 30-stce

Polecane posty

szukają sobie 20-latek a 30-letnie kobiety stają sie dla nich nieatrakcyjne bo są dla nich stare i chcą męża i dzieci oraz stabilizacji?

To zależy to w zależności od tego jest nie 👌😗

Napisano (edytowany)

Mężczyźni koło 30 już zwykle szukają żony a jak żony to porządnej kobiety bez "brudnej" przeszłości. Dziś niestety również dla nich kobiety są wyzwolone z moralności a to oznacza, że mężczyźni chcący rodziny musząszukać wśród coraz młodszych kobiet. 

Edytowano przez BezImienny

1 minutę temu, Icek napisał: Leżaczek ile masz lat? Nie kojarze Ciebie z Kafe. Długo tu nie byłem. X 31.

16 minut temu, pitok nastroszony napisał: Leżaczek to obecnie największy przegryw na kafe   napisał prawie 27tys postów od grudnia 2018 xD X napisałeś więcej tylko kasuja ci konto trzy razy dziennie 😏

• Haha 1

Ale każdy mężczyzna myśli tak jak ja.

Ja mam 29 lat i nie jestem sobie w stanie tego wyobrazić żeby za rok być ze swoją rówieśniczką czułbym się jak nekrofil, jak patrze na ładne koleżanki na fb ze szkoły jak się posypały to się rzygać chce 🤢🤮

Zgadzam się kolegą. 30latki są po prostu brzydkie bo wyglądają staro, a wyglądają staro bo jak to kolega dobrze ujął są już stare jeżeli chodzi o atrakcyjność dla nas. Na twarzy widać już powoli rysy starej baby co jest mega turn off. Kolejny dramat to jak się rozbierze. Skóra już nie jest taka aksamitna i gładziutka jak u młodej dziewczyny, bardziej szczerze przypomina skórę faceta. Cycki już tracą lub straciły jędrność, tak samo jak ... i uda, które mają 1000 i 1 jakiś nierówności z cellulitu. I przede wszystkim nie ma już tego uroku młodej dziewczyny, która jak widzisz to od razu masz ochotę zagadać. Z większością 30tek to nie wiem czy w ogóle bym chciał nawet raz iść do łóźka, poważnie. Dziewczyny są atrakcyjne tak max do 27 roku. Tak dla porównania na Tinderze dziewczyny w wieku od 18 do 24 to 80% daje w prawo, 25-26 tak 50%, 27-28 z 20%, a 29 w górę to praktycznie żadnej, 30+ to nawet nie zaglądam bo tam po prostu straszy od brzydoty. Taką samą reakcję mam jak kolega jak widzę dawne koleżanki z dawnych szkół. Najbardziej mnie rozbawia jak one same nie rejestrują faktu, że nie mają już 20 pare lat i to, że kiedyś się podobały to już dawno jest nieaktualne biorąc pod uwagę, że teraz wyglądają jak ciotki i są wielce zdziwione, że człowiek nie ma ochoty z nimi mieć nic wspólnego poza koleżańskim cześć i co słychać.

• Sad 1

szukają sobie 20-latek a 30-letnie kobiety stają sie dla nich nieatrakcyjne bo są dla nich stare i chcą męża i dzieci oraz stabilizacji?

Napisze jak ja szukałem (40 lat), najpierw wśród 2-3 lata młodszych czyli rówieśniczek, ale zauważyłem że miło też się rozmawia i podobam się młodszym o 7, 10, 15 lat, więc jak mam do wyboru o 3 i o 15 lat mlodszą to wybór jest oczywisty, i nie to że specjalnie szukałem specjalnie, szukałem pewnych cech i zachowań

Tylko zboczeńcy szukają 20 latek bo chcą świeżego ciała. Dzisiejsze 20 latki są bardziej leniwe od tych z rocznika 1980 gdy sami mieli 20 lat.

Nie wiem czy jestem, ogólnie podobam się dziewczynom

Tak się dziewczynom podobasz, że każda nazywa Cię brzydalem

Zależy jaki ma mózg, wiek mniej istotny. 

Jedna rzecz to wygląd, wiadomo. Druga sprawa to to, że koło 30-stki zdecydowana większość kobiet jest już zajęta, spora część to mężatki mające małe dzieci, więc facet, który w tym wieku jest jeszcze singlem wśród swoich rówieśniczek ma już dużo mniejszy wybór niż kiedyś. Wśród młodszych kobiet jest dużo więcej singielek i pewnie dużo łatwiej kogoś znaleźć.

• Thanks 1

Jedna rzecz to wygląd, wiadomo. Druga sprawa to to, że koło 30-stki zdecydowana większość kobiet jest już zajęta, spora część to mężatki mające małe dzieci, więc facet, który w tym wieku jest jeszcze singlem wśród swoich rówieśniczek ma już dużo mniejszy wybór niż kiedyś. Wśród młodszych kobiet jest dużo więcej singielek i pewnie dużo łatwiej kogoś znaleźć.

No właśnie i w tym cały problem. Gdy kobieta wolna jest to tylko młoda, więc same widzicie kobiety ostatni będą pierwszymi a pierwsi są w tyle😎 Ci którzy czekali najdłużej dostają te wolne i młode kicie🤗😍

• Haha 1

Ale każdy mężczyzna myśli tak jak ja.

Ja mam 29 lat i nie jestem sobie w stanie tego wyobrazić żeby za rok być ze swoją rówieśniczką czułbym się jak nekrofil, jak patrze na ładne koleżanki na fb ze szkoły jak się posypały to się rzygać chce 🤢🤮

To gdzie  wy mieszkacie ?!może jakieś silne stężenie smogu czy innego h..stwa w powietrzu??

Napisano (edytowany)

No właśnie i w tym cały problem. Gdy kobieta wolna jest to tylko młoda, więc same widzicie kobiety ostatni będą pierwszymi a pierwsi są w tyle😎 Ci którzy czekali najdłużej dostają te wolne i młode kicie🤗😍

Jeśli jakaś poświęci Ci chodź trochę uwagi, to zmieni z 10 razy, gdy trafi jej się lepszy, będzie podświadomie gardziła tobą, bo z takim próchnem o dobrym seksie nie ma mowy, o ile w ogóle jeszcze stoi. 

Oni tak twierdzą, ale jeśli kobieta o siebie dba, ma inne zalety oprócz urody i przede wszystkim umiejętnie ich zlewa - dostanie od nich co zechce. 

Popatrz kto to potwierdził - stare pravviki, dla których wyjście z piwnicy jest takim wysiłkiem, że potrzebowaliby do tego 20-stki 10/10. Ale ona może w ich kierunku jedynie pierdnąć i pójść za mlodszym/atrakcyjniejszym/bogatszym. 

Edytowano przez Grażynka97
  • Haha 1

Podstawowe pytanie po co i dlaczego szukają... :classic_biggrin:

Osobiście (level bliski 40) wolałbym fajną 30 (30+) niż 20stkę.

Wiadomo, że wszędzie zdarzają się wyjątki od reguły ale w tym wieku powinna być już "ogarnięta" życiowo, wie czego chce, wie co lubi, zna swoje ciało...

Nawet jak posiada dziecko to niczego to nie przekreśla, gdyż najważniejsze co ma w głowie i jaką ma osobowość.

Jeżeli ktoś patrzy tylko na wygląd, to wiadomo, wybierze młodszą. Osobiście nie chciałabym być z kimś, z kim nie mam nic wspólnego, wolałabym osobę z tego samego pokolenia, z którą łączą mnie wspólne doświadczenia, nawet jeśli przeżywane osobno. O czym miałabym rozmawiać z osobą 10 - 15 lat młodszą? Ale, że większości facetów nie o rozmowę chodzi, to tak, Ci wybiorą te młodsze i ładniejsze. Ale kto poważny chciałby z takim być?

• Sad 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować