Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mariola Darek z tym

Oszustwo

Polecane posty

Witam. Pracowalam za granica kilka miesiecy na czarno. Gosciu teraz nie chce oddac mi pieniedzy. Co moge zrobic? Jak odzyskac kase? Sady nie wchodza w gre bo co im przedstawie? Gosc jest bezczelny kazal mi "wypier***" podpowiedzcie jak moge go nastraszyc, co zrobic zeby odzyskac kase jest to spora suma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam haka niejednego na niego. Ale moj maz nie chce tak sprawy załatwiać... Ciagle mnie powstrzymuje. Zresztą nie wiem czy na tego czlowieka cokolwiek podziala bo zachowuje sie jakby byl panem i wladca swiata. Nie wiem.... Duza suma pieniedzy. Ciezko zostawic sprawe od tak poprostu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na  jaka rade liczysz? Legalna droga to zgloszenie do urzedu, ktory zajmuje sie sciganiem pracy na czarno. W tym wypadku ty rowniez ryzykujesz kare, glownie pieniezna, w zaleznosci od kraju. Od zastosowania innych metod maz cie powstrzymuje i ty rowniez masz watpliwosci, czy cokolwiek podziala. Wiec jedyna rada: nigdy wiecej nie pracuj na czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mnie zastanawia co kieruje ludźmi że mając niezapłacone za pierwszy miesiąc przychodzą do pracy i pracują kolejny miesiąc???

Gdzie tacy ludzie mają rozum???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to już nie odzyskasz.

Chyba że mąż mu mordę obije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale nic nie zrobisz!  Nie masz żadnego dowodu że facet jest winny Tobie pieniądze. Przestroga na przyszłość- przykre, bez umowy rozliczenie powinno być 1 w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×