Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Artur9

Zachowanie mojej dziewczyny

Polecane posty

Jestem w związku rok. Pokłóciłem się z dziewczyną, ponieważ przyjechała do mnie, a ja bardzo chciałem obejrzeć transmisję z zawodów mojej ulubionej gry. Zaproponowałem, żebyśmy obejrzeli razem. Oglądaliśmy przez 4 godziny, po czy ona wyszła z pokoju i nie było jej 2 godziny. Przesiedziała w kuchni, potem poszła spać. Rano miała pretensje, że się nią nie zainteresowałem. Pojechała do domu i od tej pory się nie odzywamy do siebie, bo skończyło się kłótnią. Nie uszanowała tego, że chciałem spędzić czas we własnym mieszkaniu tak jak ja chciałem, mogła to robić ze mną. Teraz z powodu pandemii nie widzieliśmy się od dobrych 3 tygodni i od tej pory cisza. Raz rozmawialiśmy, ale było niemiło. Jestem zły na nią, bo na pożegnanie ją przeprosiłem, że się poczuła olana, a ona mnie nie, jakby nie widziała swojej części winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jestem w związku rok. Pokłóciłem się z dziewczyną, ponieważ przyjechała do mnie, a ja bardzo chciałem obejrzeć transmisję z zawodów mojej ulubionej gry. Zaproponowałem, żebyśmy obejrzeli razem. Oglądaliśmy przez 4 godziny, po czy ona wyszła z pokoju i nie było jej 2 godziny. Przesiedziała w kuchni, potem poszła spać. Rano miała pretensje, że się nią nie zainteresowałem. Pojechała do domu i od tej pory się nie odzywamy do siebie, bo skończyło się kłótnią. Nie uszanowała tego, że chciałem spędzić czas we własnym mieszkaniu tak jak ja chciałem, mogła to robić ze mną. Teraz z powodu pandemii nie widzieliśmy się od dobrych 3 tygodni i od tej pory cisza. Raz rozmawialiśmy, ale było niemiło. Jestem zły na nią, bo na pożegnanie ją przeprosiłem, że się poczuła olana, a ona mnie nie, jakby nie widziała swojej części winy.

Ale że jak nie możesz do niej przyjechać bo co? Można jechać na zakupy, po leki, do rodziny. Wystarczy dowolny kit patrolowi i jedziesz dalej. Przesadzają z tą pandemią i oprócz roz.j.e.b.a.n.ia gospodarki rozpadnie się masa związków, w których jedna ze stron jest przewrażliwona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Tak, tak masz rację. Gdyby to było 4,5 godz to rozumiem ale ttylko 4? EEE wiadomo, że gra jest ważniejsza niż jakikolwiek człowiek, lub dziewczyna. No dziewczyna to tym bardziej. Powinna wiedzieć,  że masz ją w d..i akceptować to. Baa nawet się tym cieszyć. Chociaż w  sumie może sie tym cieszyć i z daleka, z innym...ha oczywiście, że powinna przeprosić. Przeprosić, że nie zmieniła sobie chłopaka, trzymam kciuki za jej szybką poprawę i za to, żeby już nigdy nie odrywała Cię od gry. Żadna kobieta ani pies.

Edytowano przez mokilok
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Glupia gęś, tylko 4 godziny w kuchni czekala i sie obrazila. Olej ją, nie zasluguje na Ciebie. Pewnie Ci jeszcze herbate wychlała! Przez 4 godziny to moze i nawet ze dwie 😞

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, czkafka napisał:

Glupia gęś, tylko 4 godziny w kuchni czekala i sie obrazila. Olej ją, nie zasluguje na Ciebie. Pewnie Ci jeszcze herbate wychlała! Przez 4 godziny to moze i nawet ze dwie 😞

Mądrego to i warto poczytać. Chłopak poszedl w kszty, bo to i światło się w tej kichni przecież paliło jak tam siedziała,  a to darmo nie jest przecież.. Puści Cię z torbami.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×