Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MalinowyKotek

Czy wibrator może znacznie rozciągnąć pochwę?

Polecane posty

Pytanie może jest ...yczne, ale nie wiem, dlatego postanowiłam zapytać. Brakuje mi faceta, chciałam sobie sprawić wibrator, który ma średnicę max. 4cm. Do tej pory używałam dilda o średnicy 3,5 cm. Nie chcę jednak być później za luźna, dlatego nie wiem, czy nie lepiej jednak poszukać czegoś o tej znanej mi średnicy 3,5cm. Oczywiście nie zamierzam z nim siedzieć 24h na dobę, ale raz w tygodniu pewnie zdarzy mi się go używać. Mam 22 lata i nie chcę potem żałować, że przez taką rzecz nie czerpię satysfakcji z normalnego seksu. Wiem niby, że po stosunku/masturbacji pochwa wraca do swojego rozmiaru, ale może jednak tak wielkie rozmiary używane regularnie wpływają na jej szerokość? Proszę o POWAŻNE odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, wpływają! I to bardzo.. Już sam wibrator to bezduszny, zimny przedmiot, tak jak większość facetów.  Ale  wibrator można ogrzać, i robi to co chcesz 😉, a wpływają w ten sposób, że wiesz co lubisz i jak. Fakt potem chce się więcej, ale od tego są mięśnie kegla. Poczytaj😀

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie znam na takich maszynach, ale jakby pomyśleć, to na siłowni nikt nie ma obaw, że od większego ciężaru rozciągną mu się mięśnie. Wręcz przeciwnie, im więcej się ćwiczy, tym mięśnie są mocniejsze i lepiej trzymają całe ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O! Brawo,. Najważniejsze to ćwiczyć regularnie i zwiększać stopniowo obciążenia. Ćwiczę już jakiś czas więc potrafię ścisnąć..... Nie tylko pieści 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jakiś głupi troll wymyśla takie tematy 🙂

dziewczyny kupujcie wibratory!!!, po co się grzybem zarażać 😀 i jeszcze nie zawsze stanie, wcześniej chce jeść, trzeba zmywać po takim, rano też będzie głodny 😜😜😜😜 i jeszcze cham!!!😀😀😀

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przecież to jakiś głupi troll wymyśla takie tematy 🙂

dziewczyny kupujcie wibratory!!!, po co się grzybem zarażać 😀 i jeszcze nie zawsze stanie, wcześniej chce jeść, trzeba zmywać po takim, rano też będzie głodny 😜😜😜😜 i jeszcze cham!!!😀😀😀

 

No nie... Nie jestem trollem. Serio szukałam na to pytanie odpowiedzi. Jakąś uzyskałam. Szkoda, że nie od Ciebie. Może więcej zrozumienia i życzliwości? Polecam, to nie boli ani nic nie kosztuje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak, wpływają! I to bardzo.. Już sam wibrator to bezduszny, zimny przedmiot, tak jak większość facetów.  Ale  wibrator można ogrzać, i robi to co chcesz 😉, a wpływają w ten sposób, że wiesz co lubisz i jak. Fakt potem chce się więcej, ale od tego są mięśnie kegla. Poczytaj😀

 

Darowałbyś sobie może tę pierwszą część... Ale co do ostatniej - dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, trochę przesadzasz. Są tacy co i ugotują i pozmywają 😉. Czasem boli ich głowa. Ale faktycznie,  najlepszym lekarstwem na to jest wibtator. Jak tylko go usłyszy i potem zobaczy że nie jest niezbędny, migrena przechodzi. Ale wracając do pytania : co to jest normalny sex? To coś co obie strony akceptują i co sprawia przyjemność. No chyba że się robi tylko dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×