Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
KLAUN96

Nie wierze...:)

Polecane posty

Witam Serdecznie WAS :)

Wczoraj z ciekawosci przegladalam sobie zdjecia mezczyzn od 25l do 28l na fotce (Nie mam tam konta)

W szczegolnosci zajrzalam na profil 1ego 27letniego chlopaka...Wydal Mi sie Interesujacy...Okazalo sie ze...: Chlopak mieszka ode Mnie 30km, ma licencjat z Ratownictwa Medycznego i Pracuje jako Ratownik Medyczny(jezdzi karetka). Z Wygladu: Jasne krotkie wlosy, oczy niebieskie, i okolo 178cm wzrostu. I Szuka Dziewczyny..

Tak szczerze to...: Nie chce Mi sie wierzyc ze taki chlopak Nie moze sobie Dziewczyny znalesc...Niczego sobie...

Rzekomo te cale portale randkowe to kit i wyludzanie danych osobowych...

Napisz do niego i się przekonasz co jest wart. Niektórzy wolą szukać w internecie.

Hejka, nie znam pełnej treści tego ogłoszenia? Ale może " szuka dziewczyny" to tak nie do końca o związek chodzi tylko no wiesz😏

Ja dwa kierunki, nie musze pracować, wyższy. 👌😗

Przemek-  Nie pisalam do Niego :)

Lezaczek- Wes czlowieku...Zejdz na ziemie...

Tak szczerze to...: Nie chce Mi sie wierzyc ze taki chlopak Nie moze sobie Dziewczyny znalesc...Niczego sobie...

I słusznie, z tym że to nie wyludzanie danych. 

Facet pewnie ledwo maturę zdał, tylko chciał sobie dodać plusów do atrakcyjności. Wrzucanie zdjęć z samochodami z parkingu to tylko szczyt. 

Albo znalezienie dziewczyny na dłużej go nie interesuje. 

Grazy97- Tego Nie wiem czy ma mature...Hm...Mozliwe ze zwiazek go Nie interere.

Ja Nie mam zadnego Tindera,Fotki itp itp... Mam na fb konto z ktorego Nie korzystam...Jako prawie 24latka niekiedy czuje sie... Daleko w tyle pod tym wzgledem...(jestem na lento.pl tylko)

Witam Serdecznie WAS 🙂

Nigdy nie miałaś portalu na fotce ? Na fotce mnóstwo mężczyzn z tego powodu zakłada konto ( nie dlatego że powodzenia nie mają.  Uwierz że mają aż za duże ! Nawet w życiu Realnym i codziennym. ) Tam są kamerki , forum.  Panny z całej Polski nawet te które daja tyłka za kasę.  Cichodajki które dają za darmo dlatego nawet młodziutki 21 latek który się kształci a kobiety mieć nie chce - bo to nazywa problemem szuka szczęścia właśnie na fotce.  Przegląda filmiki dziewczyn - transmisje na żywo.  Albo otwiera piwo i robi swoją transmisje.  Pisząc na chatach.  To nic innego jak Badoo czy Tinder.  Tam to dopiero jest kłopot znaleźć kogoś ciekawego.  

na tinder i badoo to raczej większość na sex szuka

Na foteczce - niestety też 🙂  a jeszcze jak wejdę na fotkę i czytam te wiadomości to dramat .

na tinder i badoo to raczej większość na sex szuka

Chociaż z Badoo to do dziś mam z takim kolega kontakt od czasu do czasu na Messenger ' że.  🤨 W porządku chłopak jest.  Skromny / wesoły.  Spokojny . Fajny , lubię Go. 

ja niestety ze swoim wyglądem nie mogę korzystać z takich portali... 😞

500 wiadomości bym do jutra nie lukła a co dopiero ponad 1000.  Chłam , nic więcej.  

ponad 1000 wiadomości 🤣

przeczytasz je wszystkie?

Szkoda mi czasu.  Po za tym tam nie widzę - partnera na życie . Założyłam kiedyś z ciekawości.  Nie dawno hm w wrześniu stwierdziłam a może wejdę na fotkę.  Męczy mnie ten portal. W połowie rozmowy się wyloguje i mnie z 2 tygodnie nie ma.  To po 2 tygodniach 500 wiadomości osoba z którą pisałam jest niżej.  I szukaj.  

pewnie większość z tych co napisali  to stulejarze nie warte uwagi

Dokładnie. Nie , nie . Nie dla mnie takie dziadostwo.  Na fotkę jak wejdę to już na prawdę muszę się nudzić.  Obyczaje i uciekam.  

Właśnie Przemo - załóż fotkę ! 😄 Tam chcąc czy nie chcąc to daje głowę że kogoś poznasz. 

z moją twarzą? 😂

Musisz zrobić ładne zdjęcie.  Postaraj się ładnie siebie ująć w jakimś tle lepszym niż ściana z grzybem 🍄 Uwierz mi że są tam ludzie z gorsza twarzą !! Na szczęście tam się nie odzywasz , nie ma postów. Nie walisz byków ortograficznych.  To jest duża szansa.  Powaga.  

Obawiam się że gorzej-to mogą być programy spamerskie czy oszuści matrymonialni.

dzięki 😎

Proszę. 🙂 Serio błędów ortograficznych nie robisz.  Pisać potrafisz tylko szkoda że często głupoty.  Ale pomyśl o tym.  Ładne zdjęcie.  Przecież nie masz fatalnej twarzy ! Lekko tam znajdziesz.  Tym bardziej że jest tam dużo kobiet.  

w szkole byłem jednym z najlepszych uczniów w klasie z języka polskiego,

patrzyłem z mojej okolicy  to nawet sporo znajomych dziewczyn ma tam konto.

O widzisz ! Załóż . Bo Badoo czy Tinder to większe dziadostwo . Już chyba ta fotka - której każdy jest świadomy co na niej może znaleźć jest lepsza.  

Mimo że wszystkie 3 szału nie robią. 

jest jeszcze sympatia pl może tam lepiej

Sympatia jest z mojego oka 🧐 najlepsza.  Bo tam już wizualnie widze że jest więcej takich normalnych osób.  Które po prostu szukają miłości i czegoś w życiu ważnego.  Także zostaw ją miii ! 😄 Haha żartuje.  Masz tam konto ? Jak nie to załóż.  ☺️ Nic nie szkodzi pomoc szczęściu.  

nie mam, ale właśnie tak mi się wydawało że tam są normalne osoby

Tak ,tam są normalne osoby 🙂  w takim razie załóż.  Nie ma tam bydła.  🙂

• Like 1

Anastazja88- Nie mam konta na fotce i innych portalach...

Przemek- Moze Rzeczywiscie Sprobuj zalozyc konto na fotce? A noz sie uda moze...(?) Tylko wstaw Normalne zdjecie...:)

Anastazja88- Nie mam konta na fotce i innych portalach...

Przemek- Moze Rzeczywiscie Sprobuj zalozyc konto na fotce? A noz sie uda moze...(?) Tylko wstaw Normalne zdjecie...:)

Normalne zdjęcie to podstawa.  Wtedy ma duże szanse że kogoś chociaż na moment pozna.  A dokładnie - może się uda.  

A jeśli chodzi o Ciebie - Klaun96 to wiem.  Czytałam że nie posiadasz.  Na fotce jeszcze więcej ścierwa.  

Dnia 3.04.2020 o 14:09, KLAUN96 napisał: Lezaczek- Wes czlowieku...Zejdz na ziemie... X z czym? Sobie nie wierz ja wiem jakie mam wykształcenie, portfel i wzrost. 

Dnia 3.04.2020 o 14:09, KLAUN96 napisał: Lezaczek- Wes czlowieku...Zejdz na ziemie... X z czym? Sobie nie wierz ja wiem jakie mam wykształcenie, portfel i wzrost. 

Leżaczku tobie nikt nie wierzy, nawet jedna osoba na tym forum 

Ana.88- Tak to jest fakt. Podstawa Normalne Zdjecie :) Ok  :) Cos jeszcze... Moim zdaniem jeszcze powinienes probowac w Realu... (Wolontariat, praca,szkola) :) Albo wsrod swych znajomych kogos poznac :) -Przemek

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować