Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ImTheOne

Czy kobiety zauważają takie zmiany

Polecane posty

Jeśli facet na codzień wygląda jak zbity pies, smutne oczy, skwaszona mina a przy niej robi się radosny, promienna i energiczny i wszystko jest naturalne niewymuszone? Co wtedy przychodzi wam na myśl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeśli facet na codzień wygląda jak zbity pies, smutne oczy, skwaszona mina a przy niej robi się radosny, promienna i energiczny i wszystko jest naturalne niewymuszone? Co wtedy przychodzi wam na myśl

Po 1: zauważamy.

Po 2: jest miło, wszyscy lubimy otaczać się pogodnymi ludźmi

Po 3: serce się raduje ❤️, szczególnie gdy ta osoba nie jest nam obojętna ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeśli facet na codzień wygląda jak zbity pies, smutne oczy, skwaszona mina a przy niej robi się radosny, promienna i energiczny i wszystko jest naturalne niewymuszone? Co wtedy przychodzi wam na myśl 

Zauważam zmianę zachowań facetów z mojego otocznie a w szczególności tego który mi się podoba. U mnie sytuacja wygląda zupełnie na odwrót facet z którym powiedzmy flirtowałam to na zdjęciach ciągle uśmiechnięty ale jak mnie widzi to popada w skrajności przechodzi mi pod nosem, albo odwraca się placami. Raz widziałam go bardzo smutnego i przybitego, wyglądał jabkby niósł krzyż na plecach, odwraca wzrok. Obserwuje go uważnie a on czasami odwala takie szopki jak głupek ale jest w tym uroczy. A tak na marginesie to się obraził i nie wiem czy będzie chciał ze mną jeszcze rozmawiać. Z jednej strony nie chce rozmawiać ale z drugiej widzę że robi wszystko żeby mnie zobaczyć i czasami żebym ja go zauważyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt11
 

Jeśli facet na codzień wygląda jak zbity pies, smutne oczy, skwaszona mina a przy niej robi się radosny, promienna i energiczny i wszystko jest naturalne niewymuszone? Co wtedy przychodzi wam na myśl 

Zrozumiałe albo  JEST niezrownowazony albo  czuje  do niej  miętę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeśli facet na codzień wygląda jak zbity pies, smutne oczy, skwaszona mina a przy niej robi się radosny, promienna i energiczny i wszystko jest naturalne niewymuszone? Co wtedy przychodzi wam na myśl 

Zapytalabym: Czemu taki przystojny facet jest taki smutny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zauważam zmianę zachowań facetów z mojego otocznie a w szczególności tego który mi się podoba. U mnie sytuacja wygląda zupełnie na odwrót facet z którym powiedzmy flirtowałam to na zdjęciach ciągle uśmiechnięty ale jak mnie widzi to popada w skrajności przechodzi mi pod nosem, albo odwraca się placami. Raz widziałam go bardzo smutnego i przybitego, wyglądał jabkby niósł krzyż na plecach, odwraca wzrok. Obserwuje go uważnie a on czasami odwala takie szopki jak głupek ale jest w tym uroczy. A tak na marginesie to się obraził i nie wiem czy będzie chciał ze mną jeszcze rozmawiać. Z jednej strony nie chce rozmawiać ale z drugiej widzę że robi wszystko żeby mnie zobaczyć i czasami żebym ja go zauważyła.

Też tak mialam. Dobrze to ujelas jakby krzyż niósł na plecach. Nie wiesz czy się uśmiechnąć czy pogadać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zapytalabym: Czemu taki przystojny facet jest taki smutny.

Aha, czyli przyczyna smutku u brzydkiego faceta by cię nie interesowała, tak? Brzydki znaczy gorszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Aha, czyli przyczyna smutku u brzydkiego faceta by cię nie interesowała, tak? Brzydki znaczy gorszy?

Każdego faceta tak bym zapytała. Nie oceniam ludzi na podstawie wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaszansa

prawda jest taka, ze zauważamy zmiany zachowania/wyglądu itp. tylko u facetów, którymi jesteśmy zainteresowane. myślę, że u was chłopaków jest podobnie 🙂 jak ktoś jest nam obojętny to raczej nie skupiamy się na takich osobach. Więc jeśli zależy ci na jakiejś dziewczynie to oprócz maślanych oczu trzeba konkretnych działań. jeśli nie wiesz czy masz szansę u tej dziewczyny to możesz się pomodlić np. do Świętego Józefa, aby Ci pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×