Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anonimka1999

Kiedy poród?

Polecane posty

Mam bóle brzucha jak na okres i jestem na początku 38 tygodnia ciąży, ginekolog stwierdził tydzień temu że mam skrócona szyjkę macicy i może być poród przedwczesny, ale w sumie nie zapowiada się na to. 

Odczuwam co raz częściej bóle brzucha jak na okres,lekko spina na chwilę się brzuch i występowalo to od 3 tyg. rzadko rano i wieczorem, a teraz codziennie ale tylko raz rano i raz wieczorem a cały dzień jest ok, czuję się dobrze, nie czuje się aby zaraz miał być poród, ale myślę że są to po prostu skurcze przygotowujące mogą być. 

Jak myślicie? A wy jakie mieliście "objawy porodu" zapowiadające poród kilka godzin np. Przed? 

I jaki to ból podczas porodu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie masz skurcze przepowiadające, teraz to możesz w każdej chwili tak naprawdę zacząć rodzić, zainstaluj sobie aplikacje do mierzenia częstotliwości skurczy. 

Ja nie miałam objawów porodu, ok tydzień przed odszedł mi czop, w wyznaczonym terminie wody mi odeszły i od razu po tym pojawiły się skurcze regularne co 2 min. 

Co do bólu, w moim odczuciu, to tak jakby wspinać się po górach z bólem miesiączkowym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie wiadomo kiedy się urodzi, ja byłam u mojej lekarki w 38 tygodniu i pytam czy już blisko, a ona mi na to, że końca nie widać i raczej urodzę po terminie. To było w poniedziałek, a we wtorek wieczorem byłam na porodówce haha. Objawów nie miałam żadnych, w dniu porodu jeszcze biegałam załatwiać różne sprawy, a wieczorem na spacerze z psem odszedł mi czop i tak to się zaczęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Prawdopodobnie masz skurcze przepowiadające, teraz to możesz w każdej chwili tak naprawdę zacząć rodzić, zainstaluj sobie aplikacje do mierzenia częstotliwości skurczy. 

 

Czy dziś to nawet rodzic trzeba z aplikacja? Zwykły zegarek nie wystarczy? 🤦‍♀️

Ja rano byłam na wizycie u lekarza i też mi powiedział że jeszcze nic z tego. A wieczorem wylądowałam na porodowce. Kilka dni przed też miałam skurcze zwłaszcza w nocy a w dzień cisza. Aż w końcu nadszedł czas. "prawdziwe" skurcze były dużo mocniejsze niz te przepowiadające i nie da się ich z niczym pomylić. Najpierw były nieregularne i krótkie. Potem coraz dłuższe i regularne. Jak były co 5min pojechałam do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czy dziś to nawet rodzic trzeba z aplikacja? Zwykły zegarek nie wystarczy? 🤦‍♀️

Ja rano byłam na wizycie u lekarza i też mi powiedział że jeszcze nic z tego. A wieczorem wylądowałam na porodowce. Kilka dni przed też miałam skurcze zwłaszcza w nocy a w dzień cisza. Aż w końcu nadszedł czas. "prawdziwe" skurcze były dużo mocniejsze niz te przepowiadające i nie da się ich z niczym pomylić. Najpierw były nieregularne i krótkie. Potem coraz dłuższe i regularne. Jak były co 5min pojechałam do szpitala

A gdzie ja niby napisałam że trzeba rodzić z aplikacją? Chcesz to sobie patrz na zegarek.

Wygodniej jest zaznaczać i mieć wszystko zapisane precyzyjnie. A nie ślęczeć przy zegarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×