Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Miniu1990

Spacery z dziećmi

Polecane posty

Proszę o rzetelne informacje 

Mieszkam w bloku, nie odbywam kwarantanny. Jestem mamą dwójki dzieci czy mogę wychodzić z nimi na spacery? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Proszę o rzetelne informacje 

Mieszkam w bloku, nie odbywam kwarantanny. Jestem mamą dwójki dzieci czy mogę wychodzić z nimi na spacery? 

Możesz wyjść na krótki spacer 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z moimi nie wychodze. Dostaja juz na glowe od siedzenia w czterech scianach, jednak ryzykowac ich zdrowiem nie bede. Nadeszly trudne czasy, trzeba sie dostosowac i odmowic sobie i swoim bliskim pewnych przyjemnosci. Dla dobra wspolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka

Pytanie gdzie. Jeśli pakujesz dzieci do auta i jedziecie np. do lasu, więc z ludźmi nie macie kontaktu, to ok, też tak spaceruję. Ale jeśli to ma być spacer po osiedlu, zahaczając o plac zabaw, to bzdura kompletna i mija się z celem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wychodzę na osiedle. Sama i z dziećmi. Nie trafiam na innych ludzi, wczoraj minęłam 2 osoby przez 30 minut. Tydzień temu pojechałam do lasu kabackiego. No nawet z auta nie wysiadłam, bo był tłum. Masz unikać ludzi a gdzie to zrobisz (las, osiedle) nie ma znaczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

Pytanie gdzie. Jeśli pakujesz dzieci do auta i jedziecie np. do lasu, więc z ludźmi nie macie kontaktu, to ok, też tak spaceruję. Ale jeśli to ma być spacer po osiedlu, zahaczając o plac zabaw, to bzdura kompletna i mija się z celem. 

Jeżdżenie bez sensu samochodem to też lipa teraz. W razie wypadku, czy choćby usterki samochodu można znaleźć się w prawdziwie ciemnej d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×