Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nnnnl

Zwracam się do wszystkich kobiet, które powiedziały mi kiedyś, że pójdą że mną do łóżka tylko wtedy gdy będzie koniec świta

Polecane posty

Nie wiem czy tu któraś też mi tak kiedyś napisała, ale lepiej zostawić po sobie wpis. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Sprawa jest pilna proszę o niezwłoczny kontakt. 

Koniec świata czy koniec świtu, bo to różnica😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podepne się pod temat. Chętnie skorzystam z okazji  jaka się nadarza Czas nam ucieka ☹️😎 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że w decydującej chwili ludzie pozgłaszają się na ten wątek i jakoś tu porozdzielamy te dobra😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja myślę, że w decydującej chwili ludzie pozgłaszają się na ten wątek i jakoś tu porozdzielamy te dobra😉

To ja chcę z tobą możemy się w spodniach kochać😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

To ja chcę z tobą możemy się w spodniach kochać😃

Nie ma sprawy, mogę pójść w te Twoje perwery. Tylko jak zniesiesz to że jestem obca i nowa? Przecież masz fobię społeczną, przypominam😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie ma sprawy, mogę pójść w te Twoje perwery. Tylko jak zniesiesz to że jestem obca i nowa? Przecież masz fobię społeczną, przypominam😏

Moje problemy są widoczne głównie gdy jest więcej osób. Sam na sam jestem normalny😮

Dobra to proponuję na początek. Usiądziesz na mnie w samej bieliznie. Zrobimy sobie fotki i wrzucimy na kafeterie, ale będą nam zazdrościć. Oczywiście takie bez widocznej twarzy. I tak koniec świata nadchodzi trzeba się zabawić😃

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Moje problemy są widoczne głównie gdy jest więcej osób. Sam na sam jestem normalny😮

Dobra to proponuję na początek. Usiądziesz na mnie w samej bieliznie. Zrobimy sobie fotki i wrzucimy na kafeterie, ale będą nam zazdrościć. Oczywiście takie bez widocznej twarzy. I tak koniec świata nadchodzi trzeba się zabawić😃

 

Czemu bez twarzy? Przemo zawsze wrzuca z twarzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

a czy twoja foczka siedziala ci na twarzy juz? widzialam na erotycznym 

Nie nie widziałem jej dawno. Mamy kwarantannę. To z tym siadaniem na twarzy jakiś czas temu było, ale mi wyobraźnia nie daje o tym zapomnieć😋a najgorsze, że Ona mnie chyba zdradza a na pewno pisze z kimś. Podejrzewam najgorsze, że może były się do niej odezwał. W takim wypadku to będzie oznaczało koniec. Nie mam szans z tym typkiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czemu bez twarzy? Przemo zawsze wrzuca z twarzą...

Dobra to ty usiądziesz na mnie żeby nie było mnie widać. A Ciebie pokazemy w całej okazałośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dobra to ty usiądziesz na mnie żeby nie było mnie widać. A Ciebie pokazemy w całej okazałośc

Nie rozsmieszaj mnie, bo wyczerpie limit reakcji dobowych😏

 

 

Nie nie widziałem jej dawno. Mamy kwarantannę. To z tym siadaniem na twarzy jakiś czas temu było, ale mi wyobraźnia nie daje o tym zapomnieć😋a najgorsze, że Ona mnie chyba zdradza a na pewno pisze z kimś. Podejrzewam najgorsze, że może były się do niej odezwał. W takim wypadku to będzie oznaczało koniec. Nie mam szans z tym typkiem. 

Ty też ją zdradzasz, piszesz z nami tu, o już się chcesz umówić na siadanie w spodniach. To niby nie zdrada??😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie rozsmieszaj mnie, bo wyczerpie limit reakcji dobowych😏

Ale ja nie próbuje rozśmieszyć to na poważnie😃

Ty też ją zdradzasz, piszesz z nami tu, o już się chcesz umówić na siadanie w spodniach. To niby nie zdrada??😎

Jak znowu zdrada. Nie mam żadnych znjamoch to piszę dla beki z wami. A z nią nie idzie bo jest zajęta pisaniem z kimś innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest większa zdrada? Że ja pisze dla checy z wami czy to, że Ona od 4 godzin pisze z byłym i już pewnie umówieni są na spotkanie😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak znowu zdrada. Nie mam żadnych znjamoch to piszę dla beki z wami. A z nią nie idzie bo jest zajęta pisaniem z kimś innym

Dla beki? To ja sobie wypraszam!😉 Idę stąd zresztą. Ja tu serio, chcialam wspomóc, swoich wdzięków użyczyć, a ten dla beki, no nie mogę. Odwołuje swoją propozycję! Odwracam się obrażona i odchodzę👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dla beki? To ja sobie wypraszam!😉 Idę stąd zresztą. Ja tu serio, chcialam wspomóc, swoich wdzięków użyczyć, a ten dla beki, no nie mogę. Odwołuje swoją propozycję! Odwracam się obrażona i odchodzę👋

To idz. I tak jesteś pewnie brzydal skoro tyle czasu bez chłopa i na kafe przesiadujesz😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To idz. I tak jesteś pewnie brzydal skoro tyle czasu bez chłopa i na kafe przesiadujesz😮

Tak, rozszyfrowales mnie😁 Narka, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko przypomnieć, że należy zachować odległość minimum 2m od osoby. Tak, seks nie wchodzi w grę, za bliska odległość. Jedyne co Ci pozostaje to mieć łóżko szersze niż 2m i położyć się z kobietą na na krańcach 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×