Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Obca95

Rozwarcie, skurcze, mało wód, kiedy poród

Polecane posty

Mam 1 cm rozwarcia, skurcze mecza mnie od soboty przepowiadajace, mam tez malo wod. 

Czy mozna określić kiedy urodze? Jestem tydzień po terminie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna. Bardzo mi przykro. To nie nauka scisla. Ja mialam rozwarcie 2 cm i skrocona szyjke macicy przez kilka miesiecy a wywolali u mnie porod jak minelo 40 tygodni. 

To moze byc zaraz lub za kilka dni.😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie mozna. Bardzo mi przykro. To nie nauka scisla. Ja mialam rozwarcie 2 cm i skrocona szyjke macicy przez kilka miesiecy a wywolali u mnie porod jak minelo 40 tygodni. 

To moze byc zaraz lub za kilka dni.😄

Jestem w trakcie 41

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia stanu rzeczy. To moze byc juz zaraz albo za kilka dni. Swoja droga powinnas juz lezec w szpitalu pod kontrola lekarzy. Najdluzej moga Ci pozwolic nosic ciaze do 42 tygodnia. Lozysko powoli sie degeneruje, dluzej nie mozna. Trzymam za Ciebie kciuki by to bylo szybciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co nie zmienia stanu rzeczy. To moze byc juz zaraz albo za kilka dni. Swoja droga powinnas juz lezec w szpitalu pod kontrola lekarzy. Najdluzej moga Ci pozwolic nosic ciaze do 42 tygodnia. Lozysko powoli sie degeneruje, dluzej nie mozna. Trzymam za Ciebie kciuki by to bylo szybciutko.

Leżę. Mam tylko nadzieję, ze zanim dojdzie do wywoływania to urodze sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Leżę. Mam tylko nadzieję, ze zanim dojdzie do wywoływania to urodze 

To zależy od lekarza.Pamietam jak zajechalam w 1 ciąży na ktg w 42 tyg. Położył mnie na oddział, pobadal, rozwarcie 2 cm, zero wód, dali kroplowke na wywołanie, czułam lekkie skurcze ale takie jak przepowiadajace. Zrobili CC, bo jak to lekarz stwierdził :lubię mieć na fajrant wszystko załatwione.

W drugiej ciąży w poniedziałek pocieklo mi trochę wód, pojechałam do szpitala, położyli na patologie i w środę wywoływali i w piątek. W piątek udało się po kilku kroplowkach, cewnikach foleya itp. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×