Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sylwia222

Chłopak napisał do mnie...

Polecane posty

Jestem w związku prawie rok. Aktualnie w ogóle się nie widujemy, dziś napisał do mnie, że kocha mnie mimo wszystko, ale boi się, że przez to wszystko przestanie. Czyli przez ten czas kwarantanny? tak to zrozumiałam, ostatnio też bardzo często się kłócimy, tłumimy w sobie zazdrość. Co powinnam zrobić i czy gdyby faktycznie mnie kochał, przeszłoby to jemu przez myśl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obecny czas, to czas wyboru, wybieramy na kim nam naprawde zalezy, z kim chcemy byc choc smierc za oknem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

obecny czas, to czas wyboru, wybieramy na kim nam naprawde zalezy, z kim chcemy byc choc smierc za oknem

sprecyzujesz to? i w jaki sposób to się ma do tego co napisałam?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się przewidzieć, że się odkochamy, no chyba, że proces już trwa i czujemy, że coraz mniej nam zależy. Jest też opcja, że z nudów mu odwala i szuka dziury w całym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

sprecyzujesz to? i w jaki sposób to się ma do tego co napisałam?

 

to jest jak wojna, a wtedy zostawmy konwenanse, skoro nam zalezy na kims, to jestesmy razem, bo tak naprawde kazda minuta osobno, to niepowetowana strata, nikt nie wie kto sie zarazi, kto te chorobe przetrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jestem w związku prawie rok. Aktualnie w ogóle się nie widujemy, dziś napisał do mnie, że kocha mnie mimo wszystko, ale boi się, że przez to wszystko przestanie. Czyli przez ten czas kwarantanny? tak to zrozumiałam, ostatnio też bardzo często się kłócimy, tłumimy w sobie zazdrość. Co powinnam zrobić i czy gdyby faktycznie mnie kochał, przeszłoby to jemu przez myśl?

Ludzie myślą, że jak stłumią w sobie emocje, to mają problem z głowy ale to tak nie działa niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja uważam, że zawsze liczy się obecność,  dlaczego się nie widujecie? nie macie możliwości spotkania się i spróbować przetrwać ten trudny czas razem?

 

Edytowano przez Kotka1214

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaszansa

nie odpowiemy Ci co Twój chłopak miał na myśli. Moja rada to szczera rozmowa. już pozostali użytkownicy forum zauważyli, ze takie trudne sytuacje jak teraz weryfikuja zwiazki. ludzie w takich momentach zaczynają inaczej patrzyć na zycie. jeśli Ci bardzo na nim zależy to możesz się pomodlić np. do Świętej Rity albo do Św. Ojca Jana Pawła II o uratowanie waszego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×